Kdo je to?
Kdo je to Tom Cruise? Životopis Tom Cruise, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Tom Cruise?

Kdo je to Tom Cruise? Stručný životopis

Tom Cruise je populární americká filmová hvězda. Po střední škole se rozhodl pro hereckou dráhu a začal s vystupováním v divadle a v menších filmových rolích. Jeho první velkou rolí, která ho vynesla na výsluní, byla hlavní postava filmu Top Gun. Po tomto úspěchu hrál spíše ve vážnějších filmech jako je Rain Man. K dalším hitům se zařadily filmy jako např. Pár správných chlapů, Firma a jiné. Agenta Ethana Hunta představuje v akčním filmu Mission: Impossible a jeho pokračováních.
Dalšími velmi úspěšnými velkofilmy byly filmy Minority Report, Collateral a Válka světů. Tom Cruise stále patří k nejobsazovanějším americkým hercům.Kdo je to Tom Cruise? Životopis Tom Cruise, lidé, osobnosti z herectví

Základní informace o osobě Tom Cruise

Národnost: USA
Datum narození: 3.7.1962
Místo narození: Syracuse

Líbí se stručný životopis s osobou Tom Cruise? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Kinofilm? Vzpomněli byste si co označuje výraz Umělý spánek? Vzpomněli byste si na význam slova Aquastop? Znáte termín Anestezie?

Klíčová slova: slovo, co znamená, Tom Cruise, původ slova, wiki, kdo je Tom Cruise?, lexikon, definice, informace, přesný význam, formulace, synonymum, herectví, význam pojmu, heslo, přesný výraz

Pojem Tom Cruise je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Hledat videa s názvem Tom Cruise na Youtube

Vyhledat termín Tom Cruise ve vyhledávači Qwant

Vyhledat heslo Tom Cruise na Google.cz

Najít výraz Tom Cruise ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Tom Cruise například v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, ve Wikipedii nebo v Lingea slovnících.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Stručná biografie, resp. životopis osoby Tom Cruise

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Tom Cruise? Kdo to byl Tom Cruise? Kdy se narodil Tom Cruise? Kde se narodil Tom Cruise? Tom Cruise je v kategorii herectví. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Můžete se pokusit také najít osobnost, osobu, člověka Tom Cruise řekněme například v projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíš podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Tom Cruise i v jiné kategorii než je herectví.