Kdo je to?
Kdo je to Tom Cruise? Životopis Tom Cruise, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Tom Cruise?

Kdo je to Tom Cruise? Stručný životopis

Tom Cruise je populární americká filmová hvězda. Po střední škole se rozhodl pro hereckou dráhu a začal s vystupováním v divadle a v menších filmových rolích. Jeho první velkou rolí, která ho vynesla na výsluní, byla hlavní postava filmu Top Gun. Po tomto úspěchu hrál spíše ve vážnějších filmech jako je Rain Man. K dalším hitům se zařadily filmy jako např. Pár správných chlapů, Firma a jiné. Agenta Ethana Hunta představuje v akčním filmu Mission: Impossible a jeho pokračováních.
Dalšími velmi úspěšnými velkofilmy byly filmy Minority Report, Collateral a Válka světů. Tom Cruise stále patří k nejobsazovanějším americkým hercům.Kdo je to Tom Cruise? Životopis Tom Cruise, lidé, osobnosti z herectví

Základní údaje o osobě Tom Cruise

Národnost: USA
Datum narození: 3.7.1962
Místo narození: Syracuse

Zaujala vás biografie osobnosti Tom Cruise? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Omeprazol? Vzpomněli byste si co označuje výraz Les? Vzpomněli byste si na význam slova Kardio cvičení? Znáte termín Apartmán?

Klíčová slova: co je to Tom Cruise?, kdo to je, synonymum, wiki, pojem, význam pojmu, kdo je Tom Cruise?, přesný význam, odborný výraz, přesný výraz, formulace, informace, termín, lexikon, definice, herectví

Pojem Tom Cruise je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Tom Cruise zkuste navštívit tyto odkazy

Zkusit najít frázi Tom Cruise ve fulltextu Seznam.cz

Najít heslo Tom Cruise v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat slovo Tom Cruise ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Tom Cruise na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Tom Cruise například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v nabídce zboží na Heureka.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Microsoft Bing nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Stručná biografie, resp. životopis osoby Tom Cruise

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Tom Cruise? Kdo to byl Tom Cruise? Kdy se narodil Tom Cruise? Kde se narodil Tom Cruise? Tom Cruise se nachází v sekci herectví. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Tom Cruise řekněme v internetové Wikipedii, kde můžete najít delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Tom Cruise i v jiné kategorii než je herectví.