Kdo je to?
Kdo je to Tom Cruise? Životopis Tom Cruise, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Tom Cruise?

Kdo je to Tom Cruise? Stručný životopis

Tom Cruise je populární americká filmová hvězda. Po střední škole se rozhodl pro hereckou dráhu a začal s vystupováním v divadle a v menších filmových rolích. Jeho první velkou rolí, která ho vynesla na výsluní, byla hlavní postava filmu Top Gun. Po tomto úspěchu hrál spíše ve vážnějších filmech jako je Rain Man. K dalším hitům se zařadily filmy jako např. Pár správných chlapů, Firma a jiné. Agenta Ethana Hunta představuje v akčním filmu Mission: Impossible a jeho pokračováních.
Dalšími velmi úspěšnými velkofilmy byly filmy Minority Report, Collateral a Válka světů. Tom Cruise stále patří k nejobsazovanějším americkým hercům.Kdo je to Tom Cruise? Životopis Tom Cruise, lidé, osobnosti z herectví

Hlavní data o osobě Tom Cruise

Národnost: USA
Datum narození: 3.7.1962
Místo narození: Syracuse

Sdílejte tuto stránku s osobností Tom Cruise s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Omeprazol? Rozumíte pojmu Asertivita? Vzpomněli byste si na význam slova Kardio cvičení? Znáte pojem Imunita?

Klíčová slova: pojem, definice, termín, kdo to je, popis, slovo, wiki, přesný význam, informace, vysvětlení, přesný výraz, význam, odborný výraz, synonymum, herectví, heslo

Pojem Tom Cruise je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Tom Cruise v následujících zdrojích

Najít slovo Tom Cruise ve fulltextu Seznam.cz

Hledat slovo Tom Cruise v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít Tom Cruise ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat videa s názvem Tom Cruise na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Tom Cruise například ve Wikipedii, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v Lingea slovnících.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Životopis, kdo je Tom Cruise? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Tom Cruise? Kdo to byl Tom Cruise? Kdy se narodil Tom Cruise? Kde se narodil Tom Cruise? Tom Cruise je v sekci herectví. Text vytvořen pro server Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Můžete také vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Tom Cruise dejme tomu třeba v populární Wikipedii, kde naleznete podrobný text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Tom Cruise i v jiné kategorii než je herectví.