Kdo je to?
Kdo je to Autolakýrník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Autolakýrník? Lidé, profese

Kdo je to Autolakýrník?

Jaký je význam slova Autolakýrník? Co to znamená?

Autolakýrník je osoba, která pracuje s dopravními prostředky a konkrétně se zaměřuje na lak, jeho opravu a ochranu.
Autolakýrník auto lakuje, opravuje poškozený lak (poškozený autonehodou, běžným opotřebením apod.) či nanáší ochranné vrstvy. Jde o manuální práci, která vyžaduje zkušenost. S tím, jak se objevují nové vozy a používají nové technologie, vyžaduje tato práce i to, aby autolakýrník držel krok s vývojem a adaptoval se na nové věci v oboru.
Obor autolakýrník u nás lze vystudovat na učňovských či maturitních oborech. Obecně jde o doménu mužů, proto se příliš nesetkáme s autolakýrnicemi.Kdo je to Autolakýrník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Autolakýrník? Lidé, profese

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Znáte definici termínu Mobilizace? Víte, co je to Pastový med? Vzpomněli byste si co označuje výraz Cílová částka? Rozumíte pojmu Laryngitida?

Klíčová slova: přesný výraz, profese, přesný výraz, popis, wikipedie, odborný výraz, informace, profese, etymologie, pojem, co znamená, přesný význam, definice, heslo, Autolakýrník, význam pojmu

Pojem Autolakýrník je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Najít výraz Autolakýrník ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít termín Autolakýrník ve Wikislovníku

Hledat heslo Autolakýrník ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat termín Autolakýrník ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít Autolakýrník ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Autolakýrník například ve ruském vyhledávači Yandex, v Lingea slovnících, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve videích na Youtube nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Vysvětlení významu slova Autolakýrník, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Autolakýrník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Autolakýrník? Definice pojmu Autolakýrník patří do kategorie Profese

Napsáno redaktory Superia.cz. Všechny údaje jsou bez záruky. V obsahu stránek mohou být pravopisné, faktické chyby i nepřesnosti. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Můžete se pokusit také najít informace pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz dejme tomu např. na stránkách Wikipedie, kde můžete najít komplexní popis. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Profese).