Kdo je to?
Kdo je to, byl Bigfoot? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Bigfoot? Lidé, nadpřirozené

Kdo je to Bigfoot?

Co znamená a jaký je význam slova Bigfoot?

Bigfoot, v doslovném překladu z angličtiny velká noha, je pojmenování pro hominida, jehož existence nebyla zatím vědeckým způsobem prokázána. Tato dvounohá postava lidského typu žije údajně v lesním prostředí severní části USA a v kanadské Britské Kolumbii.
Bigfoot je nejčastěji popisován jako dvoumetrová postava s dlouhýma rukama tělem pokrytým tmavou a hustou srstí. Jeho noha má být podobná lidské. Nalezeny byly jeho stopy, které však byly označeny jako podvrh, stejně jako snímky a videa, předkládané jako důkaz bigfootovy existence.Kdo je to, byl Bigfoot? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Bigfoot? Lidé, nadpřirozené

Zaujalo vás slovo, termín Bigfoot? Potom se podělte s blízkými na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Espresso? Víte co je Mantisa? Vzpomněli byste si na význam slova Aspartam? Vzpomněli byste si co označuje výraz Minaret?

Klíčová slova: pojem, význam pojmu, slovo, etymologie, Bigfoot, vysvětlení, formulace, wiki, definice, informace, odborný výraz, popis, co znamená, heslo, co je to Bigfoot?, původ slova

Pojem Bigfoot je v kategorii Nadpřirozené, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Zkusit najít slovo Bigfoot ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Bigfoot ve Wikislovníku

Vyhledat slovo Bigfoot ve vyhledávači Qwant

Hledat termín Bigfoot ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Bigfoot například ve videích na Youtube, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači Seznam.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Bigfoot

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Bigfoot? Kdo to byl Bigfoot? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Bigfoot? Definice pojmu Bigfoot patří do sekce nadpřirozené. Text vytvořen pro server Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Pokuste se též vyhledat výraz, termín, heslo, výraz dejme tomu například v internetové Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Bigfoot v jiné sekci než nadpřirozené.