Kdo je to?
Kdo je to Bigfoot? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Bigfoot? Lidé, nadpřirozené

Kdo je to Bigfoot?

Jaký je význam slova Bigfoot? Co to znamená?

Bigfoot, v doslovném překladu z angličtiny velká noha, je pojmenování pro hominida, jehož existence nebyla zatím vědeckým způsobem prokázána. Tato dvounohá postava lidského typu žije údajně v lesním prostředí severní části USA a v kanadské Britské Kolumbii.
Bigfoot je nejčastěji popisován jako dvoumetrová postava s dlouhýma rukama tělem pokrytým tmavou a hustou srstí. Jeho noha má být podobná lidské. Nalezeny byly jeho stopy, které však byly označeny jako podvrh, stejně jako snímky a videa, předkládané jako důkaz bigfootovy existence.Kdo je to Bigfoot? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Bigfoot? Lidé, nadpřirozené

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Bigfoot s vašimi kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Víte, co je to Krédo? Víte co je Les? Vzpomněli byste si na význam slova Paškál? Vzpomněli byste si co označuje výraz Herbalife?

Klíčová slova: definice, synonymum, Bigfoot, co znamená, přesný význam, přesný výraz, popis, původ slova, slovo, přesný výraz, pojem, formulace, wikipedie, heslo, wiki, význam slova

Pojem Bigfoot je v kategorii Nadpřirozené, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Bigfoot ve Wikimedia Commons

Zkusit najít pojem Bigfoot ve vyhledávači Yahoo

Najít heslo Bigfoot ve Wikislovníku

Vyhledat pojem Bigfoot na Google.cz

Zkusit najít Bigfoot ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Bigfoot například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v projektu slovnik.cz.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Co znamená Bigfoot? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Bigfoot? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Bigfoot? Definice pojmu Bigfoot je v sekci Nadpřirozené

Sepsáno redaktory Superia.cz. Informace jsou bez záruky, provozovatel neručí za správnost a aktuálnost informací v textech. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Můžete se pokusit také najít pojem, slovo, termín, definici dejme tomu třeba v české Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Ke každému slovo může existovat víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Pokuste se najít termín Bigfoot i v jiné kategorii než v nadpřirozené.