Kdo je to?
Kdo je to, byl Bigfoot? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Bigfoot? Lidé, nadpřirozené

Kdo je to Bigfoot?

Co znamená a jaký je význam slova Bigfoot?

Bigfoot, v doslovném překladu z angličtiny velká noha, je pojmenování pro hominida, jehož existence nebyla zatím vědeckým způsobem prokázána. Tato dvounohá postava lidského typu žije údajně v lesním prostředí severní části USA a v kanadské Britské Kolumbii.
Bigfoot je nejčastěji popisován jako dvoumetrová postava s dlouhýma rukama tělem pokrytým tmavou a hustou srstí. Jeho noha má být podobná lidské. Nalezeny byly jeho stopy, které však byly označeny jako podvrh, stejně jako snímky a videa, předkládané jako důkaz bigfootovy existence.Kdo je to, byl Bigfoot? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Bigfoot? Lidé, nadpřirozené

Líbí se vám definice kdo je to Bigfoot? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Espresso? Vzpomenete si na definici slova Apple ID? Vzpomněli byste si na význam slova Aspartam? Vzpomněli byste si na význam slova Umění?

Klíčová slova: wiki, pojem, kdo to je, nadpřirozené, etymologie, odborný výraz, význam, význam pojmu, co znamená, význam slova, informace, co je to Bigfoot?, formulace, kdo je Bigfoot?, popis, Bigfoot

Pojem Bigfoot je v kategorii Nadpřirozené, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Bigfoot ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Bigfoot na Youtube

Hledat výraz Bigfoot ve Wikipedii

Vyhledat termín Bigfoot ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Bigfoot například ve Wikislovníku, v Google překladači, ve fulltextu Google.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Vysvětlení významu slova Bigfoot, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Bigfoot? Kdo to byl Bigfoot? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Bigfoot? Definice pojmu Bigfoot je v kategorii nadpřirozené. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Zkuste též hledat pojem, slovo, termín, výraz řekněme v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než nadpřirozené).