Kdo je to?
Kdo je to Bigfoot? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Bigfoot? Lidé, nadpřirozené

Kdo je to Bigfoot?

Co znamená a jaký je význam slova Bigfoot?

Bigfoot, v doslovném překladu z angličtiny velká noha, je pojmenování pro hominida, jehož existence nebyla zatím vědeckým způsobem prokázána. Tato dvounohá postava lidského typu žije údajně v lesním prostředí severní části USA a v kanadské Britské Kolumbii.
Bigfoot je nejčastěji popisován jako dvoumetrová postava s dlouhýma rukama tělem pokrytým tmavou a hustou srstí. Jeho noha má být podobná lidské. Nalezeny byly jeho stopy, které však byly označeny jako podvrh, stejně jako snímky a videa, předkládané jako důkaz bigfootovy existence.Kdo je to Bigfoot? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Bigfoot? Lidé, nadpřirozené

Doporučujeme sdílet tento text s partnery, kolegy a kamarády na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Víte, co je to Giga? Znáte definici termínu Lupus? Vzpomněli byste si na význam slova Parkán? Pamatujete si definici pojmu Erektilní dysfunkce?

Klíčová slova: synonymum, přesný výraz, přesný výraz, význam, informace, nadpřirozené, význam pojmu, přesný význam, formulace, pojem, vysvětlení, lexikon, nadpřirozené, heslo, popis, odborný výraz

Pojem Bigfoot je v kategorii Nadpřirozené, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Hledat pojem Bigfoot ve vyhledávači Qwant

Najít heslo Bigfoot ve fulltextu Seznam.cz

Hledat termín Bigfoot ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Bigfoot na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Bigfoot ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Bigfoot například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve Wikislovníku, ve fulltextu Google.cz nebo v projektu slovnik.cz.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Vysvětlení významu slova Bigfoot, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli Kdo je to Bigfoot? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Bigfoot? Definice pojmu Bigfoot patří do sekce Nadpřirozené

Napsáno redaktory Superia.cz. Neručíme za přesnost informací. Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Můžete se pokusit také najít informace pojem, termín, výraz,heslo dejme tomu např. v populární Wikipedii, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů podle různých oborů. Můžete se proto pokusit najít heslo Bigfoot i v jiné sekci než v nadpřirozené.