Kdo je to?
Kdo je to, byl Bigfoot? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Bigfoot? Lidé, nadpřirozené

Kdo je to Bigfoot?

Co znamená a jaký je význam slova Bigfoot?

Bigfoot, v doslovném překladu z angličtiny velká noha, je pojmenování pro hominida, jehož existence nebyla zatím vědeckým způsobem prokázána. Tato dvounohá postava lidského typu žije údajně v lesním prostředí severní části USA a v kanadské Britské Kolumbii.
Bigfoot je nejčastěji popisován jako dvoumetrová postava s dlouhýma rukama tělem pokrytým tmavou a hustou srstí. Jeho noha má být podobná lidské. Nalezeny byly jeho stopy, které však byly označeny jako podvrh, stejně jako snímky a videa, předkládané jako důkaz bigfootovy existence.Kdo je to, byl Bigfoot? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Bigfoot? Lidé, nadpřirozené

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Bigfoot s vašimi známými a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Virál? Vzpomněli byste si co označuje výraz Předmět? Vzpomněli byste si na význam slova Souřadné slovo? Znáte termín Nefrologie?

Klíčová slova: kdo je Bigfoot?, odborný výraz, Bigfoot, pojem, termín, wiki, slovo, význam, definice, popis, formulace, nadpřirozené, co je to Bigfoot?, synonymum, popis, význam slova

Pojem Bigfoot je v kategorii Nadpřirozené, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Vyhledat termín Bigfoot ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít termín Bigfoot ve fulltextu Seznam.cz

Hledejte bez špehování slovo Bigfoot ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Bigfoot ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Bigfoot například ve Wikipedii, v projektu slovnik.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, ve Wikislovníku nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Vysvětlení významu slova Bigfoot, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Bigfoot? Kdo to byl Bigfoot? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Bigfoot? Definice pojmu Bigfoot se nachází v sekci nadpřirozené. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Můžete také vyzkoušet hledat pojem, výraz, termín, heslo dejme tomu třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v nadpřirozené.