Kdo je to?
Kdo je to, byl Bigfoot? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Bigfoot? Lidé, nadpřirozené

Kdo je to Bigfoot?

Co znamená a jaký je význam slova Bigfoot?

Bigfoot, v doslovném překladu z angličtiny velká noha, je pojmenování pro hominida, jehož existence nebyla zatím vědeckým způsobem prokázána. Tato dvounohá postava lidského typu žije údajně v lesním prostředí severní části USA a v kanadské Britské Kolumbii.
Bigfoot je nejčastěji popisován jako dvoumetrová postava s dlouhýma rukama tělem pokrytým tmavou a hustou srstí. Jeho noha má být podobná lidské. Nalezeny byly jeho stopy, které však byly označeny jako podvrh, stejně jako snímky a videa, předkládané jako důkaz bigfootovy existence.Kdo je to, byl Bigfoot? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Bigfoot? Lidé, nadpřirozené

Definici slova Bigfoot můžete sdílet s přáteli a kamarády prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Krédo? Znáte definici termínu Ančovička? Vzpomněli byste si na význam slova Kvitance? Pamatujete si definici pojmu Absolutní?

Klíčová slova: wiki, definice, vysvětlení, přesný výraz, synonymum, slovo, pojem, lexikon, etymologie, co znamená, informace, termín, kdo to je, co je to Bigfoot?, nadpřirozené, původ slova

Pojem Bigfoot je v kategorii Nadpřirozené, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Hledat frázi Bigfoot ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Bigfoot na Youtube

Vyhledat pojem Bigfoot ve Wikipedii

Najít pojem Bigfoot ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Bigfoot například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve Wikislovníku nebo v Google překladači.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Co znamená Bigfoot? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Bigfoot? Kdo to byl Bigfoot? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Bigfoot? Definice pojmu Bigfoot se nachází v kategorii nadpřirozené. Sepsáno redaktory Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, slovo, termín, definici dejme tomu třeba na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít podrobnější text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Bigfoot v jiné sekci než nadpřirozené.