Kdo je to?
Kdo je to, byl Bigfoot? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Bigfoot? Lidé, nadpřirozené

Kdo je to Bigfoot?

Co znamená a jaký je význam slova Bigfoot?

Bigfoot, v doslovném překladu z angličtiny velká noha, je pojmenování pro hominida, jehož existence nebyla zatím vědeckým způsobem prokázána. Tato dvounohá postava lidského typu žije údajně v lesním prostředí severní části USA a v kanadské Britské Kolumbii.
Bigfoot je nejčastěji popisován jako dvoumetrová postava s dlouhýma rukama tělem pokrytým tmavou a hustou srstí. Jeho noha má být podobná lidské. Nalezeny byly jeho stopy, které však byly označeny jako podvrh, stejně jako snímky a videa, předkládané jako důkaz bigfootovy existence.Kdo je to, byl Bigfoot? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Bigfoot? Lidé, nadpřirozené

Tento text (Bigfoot) můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Virál? Rozumíte pojmu Elipsoid? Vzpomněli byste si na význam slova Souřadné slovo? Znáte pojem Chalva?

Klíčová slova: wiki, kdo je Bigfoot?, co je to Bigfoot?, vysvětlení, lexikon, přesný výraz, co znamená, etymologie, informace, původ slova, pojem, přesný význam, kdo to je, popis, termín, význam slova

Pojem Bigfoot je v kategorii Nadpřirozené, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Bigfoot

Zkusit najít slovo Bigfoot ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Bigfoot na Youtube

Vyhledat výraz Bigfoot ve fulltextu Seznam.cz

Hledejte bez špehování slovo Bigfoot ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Bigfoot například ve ruském vyhledávači Yandex, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikislovníku, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Co znamená Bigfoot? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Bigfoot? Kdo to byl Bigfoot? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Bigfoot? Definice pojmu Bigfoot je v sekci nadpřirozené. Text napsán pro Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, heslo, text, pojem kupříkladu v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete delší popis. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než nadpřirozené.