Kdo je to?
Kdo je to Chytrolín? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Chytrolín? Lidé, hanlivé

Chytrolín

Co znamená a jaký je význam slova Chytrolín?

Chytrolín je hanlivé označení pro někoho zdánlivě vševědoucího. Chytrolín však není moudrý člověk, ale pouhý tlučhuba, radílek, který se musí u všeho vyskytovat a do všeho mluvit, ač ho o to nikdo nežádá. Chytrolíni se objevijí asi v každé situaci, kde je potřeba vyřešit nějaký problém. Počínání chytrolínů je otravné a zdržuje od skutečné práce. Vpravdě vražedným nástrojem pro chytrolíny je internet - najdou tam odpovědi na vše, ale už postrádají elementární schopnost kritického myšlení a nedokážou od sebe odlišit, co je relevatním zdrojem informací a co nikoliv. Pak mají nepotlačitelné nutkání vnucovat svá "moudra" všem okolo.


Kdo je to Chytrolín? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Chytrolín? Lidé, hanlivé

Uvedený text s definicí slova Chytrolín můžete samozřejmě sdílet s ostatními na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Vzpomněli byste si co znamená slovo Krepdešín? Rozumíte pojmu Rektifikace? Víte, co je to Úplněk? Znáte pojem Hologram?

Klíčová slova: synonymum, etymologie, význam pojmu, hanlivé, definice, Chytrolín, odborný výraz, slovo, wiki, přesný výraz, termín, wikipedie, Chytrolín, informace, přesný význam, význam slova

Pojem Chytrolín je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Chytrolín

Vyhledat slovo Chytrolín ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít slovo Chytrolín na Google obrázcích

Zkusit najít výraz Chytrolín ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat videa s názvem Chytrolín na Youtube

Hledat frázi Chytrolín v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Chytrolín například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve videích na Youtube, v evropském vyhledávači Qwant nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Vysvětlení významu slova Chytrolín, definice, vysvětlení pojmu

Nyní už nejspíš víte Kdo je to Chytrolín? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Chytrolín? Definice pojmu Chytrolín je v sekci Hanlivé

Kategorie hanlivé, trestanec mříže, chytrolín, ilustrační obrázek

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a úplnost informací na těchto webových stránkách. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Aktuální informace lze většinou nalézt výraz, definici, slovo, termín dejme tomu např. v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobnější popis. Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Hanlivé).