Kdo je to?
Kdo je to Chytrolín? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Chytrolín? Lidé, hanlivé

Kdo je to Chytrolín?

Co znamená a jaký je význam slova Chytrolín?

Chytrolín je hanlivé označení pro někoho zdánlivě vševědoucího. Chytrolín však není moudrý člověk, ale pouhý tlučhuba, radílek, který se musí u všeho vyskytovat a do všeho mluvit, ač ho o to nikdo nežádá. Chytrolíni se objevijí asi v každé situaci, kde je potřeba vyřešit nějaký problém. Počínání chytrolínů je otravné a zdržuje od skutečné práce. Vpravdě vražedným nástrojem pro chytrolíny je internet - najdou tam odpovědi na vše, ale už postrádají elementární schopnost kritického myšlení a nedokážou od sebe odlišit, co je relevatním zdrojem informací a co nikoliv. Pak mají nepotlačitelné nutkání vnucovat svá "moudra" všem okolo.


Kdo je to Chytrolín? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Chytrolín? Lidé, hanlivé

Líbí se vám definice kdo je to Chytrolín? Pak se podělte s kolegy prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Eufemismus? Pamatujete si definici pojmu Fusilli? Víte, co je to Lockdown? Vzpomněli byste si co znamená slovo Aorta?

Klíčová slova: hanlivé, vysvětlení, popis, odborný výraz, přesný výraz, Chytrolín, význam pojmu, přesný výraz, heslo, wiki, informace, pojem, termín, přesný význam, wikipedie, Chytrolín

Pojem Chytrolín je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Vyhledat pojem Chytrolín na Google.cz

Hledat heslo Chytrolín ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat pojem Chytrolín na Google obrázcích

Hledat slovo Chytrolín ve vyhledávači Yandex

Hledat termín Chytrolín ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Chytrolín například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Lingea slovnících, ve fulltextu Yahoo.com, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Chytrolín

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Chytrolín? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Chytrolín? Definice pojmu Chytrolín je v kategorii Hanlivé

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a úplnost jakýchkoliv informací a dokumentů umístěných na webových stránkách. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se také najít výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v hanlivé.