Kdo je to?
Kdo je to, byl Pedofil? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pedofil? Lidé, poruchy

Kdo je to Pedofil?

Co znamená a jaký je význam slova Pedofil?

Pedofil je člověk trpící sexuální deviací. Objektem touhy pedofila jsou nezletilé děti. Obecně společnost pedofily vnímá jako potencionální pachatele sexuálně motivované trestné činnosti, tedy zneužívání nezletilých a tvorba a šíření dětské pornografie. Ve skutečnosti ale mezi pachateli zmíněné kategorie zločinů pedofilové rozhodně nepřevažují.


Kdo je to, byl Pedofil? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pedofil? Lidé, poruchy

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Pedofil? s vašimi kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Aterom? Vzpomněli byste si co označuje výraz Kampus? Víte, co je to Mozzarella? Znáte termín Suchý cider?

Klíčová slova: kdo to je, Pedofil, popis, původ slova, význam, popis, význam pojmu, co je to Pedofil?, pojem, informace, formulace, přesný význam, přesný výraz, kdo je Pedofil?, vysvětlení, co znamená

Pojem Pedofil je v kategorii Poruchy, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Pedofil v následujících zdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Pedofil ve Wikimedia Commons

Najít slovo Pedofil ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít frázi Pedofil ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat pojem Pedofil ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Pedofil například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači Seznam.cz, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Lingea slovnících.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Co znamená Pedofil? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Pedofil? Kdo to byl Pedofil? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Pedofil? Definice pojmu Pedofil je v sekci poruchy. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, slovo, definici, slovíčko dejme tomu třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete komplexní text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů podle různých oborů. Pokuste se najít termín Pedofil i v jiné kategorii než v poruchy.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.