Kdo je to?
Kdo je to, byl Pedofil? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pedofil? Lidé, poruchy

Kdo je to Pedofil?

Co znamená a jaký je význam slova Pedofil?

Pedofil je člověk trpící sexuální deviací. Objektem touhy pedofila jsou nezletilé děti. Obecně společnost pedofily vnímá jako potencionální pachatele sexuálně motivované trestné činnosti, tedy zneužívání nezletilých a tvorba a šíření dětské pornografie. Ve skutečnosti ale mezi pachateli zmíněné kategorie zločinů pedofilové rozhodně nepřevažují.Kdo je to, byl Pedofil? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pedofil? Lidé, poruchy

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Pedofil s kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Celibát? Znáte termín Lombardní úvěr? Víte, co je to HPV? Víte, co je to Ceteris paribus?

Klíčová slova: význam slova, kdo je Pedofil?, definice, wiki, co znamená, přesný výraz, poruchy, kdo to je, heslo, popis, formulace, význam pojmu, pojem, lexikon, původ slova, přesný význam

Pojem Pedofil je v kategorii Poruchy, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Pedofil

Hledejte bez špehování slovo Pedofil ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Pedofil na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Pedofil ve Wikimedia Commons

Najít slovo Pedofil ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Pedofil například v evropském vyhledávači Qwant, v projektu slovnik.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Co znamená Pedofil? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Pedofil? Kdo to byl Pedofil? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Pedofil? Definice pojmu Pedofil se nachází v kategorii poruchy. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Zkuste hledat výraz, text, termín, pojem dejme tomu v české Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste hledání odborného pojmu Pedofil i v jiné kategorii než je sekce poruchy.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.