Kdo je to?
Kdo je to Pedofil? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Pedofil? Lidé, poruchy

Kdo je to Pedofil?

Jaký je význam slova Pedofil? Co to znamená?

Pedofil je člověk trpící sexuální deviací. Objektem touhy pedofila jsou nezletilé děti. Obecně společnost pedofily vnímá jako potencionální pachatele sexuálně motivované trestné činnosti, tedy zneužívání nezletilých a tvorba a šíření dětské pornografie. Ve skutečnosti ale mezi pachateli zmíněné kategorie zločinů pedofilové rozhodně nepřevažují.


Kdo je to Pedofil? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Pedofil? Lidé, poruchy

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Pedofil s partnery, kolegy a kamarády na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Dialýza? Vzpomněli byste si co označuje výraz Tejpování? Víte, co je to Zubrovka? Znáte termín Estragon?

Klíčová slova: synonymum, lexikon, wikipedie, definice, přesný výraz, Pedofil, Pedofil, přesný výraz, co znamená, odborný výraz, význam, poruchy, vysvětlení, heslo, informace, termín

Pojem Pedofil je v kategorii Poruchy, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Hledat slovo Pedofil na Google obrázcích

Zkusit najít frázi Pedofil ve fulltextu Seznam.cz

Hledat výraz Pedofil ve vyhledávači Yahoo

Najít termín Pedofil v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat videa s názvem Pedofil na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Pedofil například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikipedii, ve fulltextu Google.cz nebo v projektu slovnik.cz.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Vysvětlení významu slova Pedofil, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Pedofil? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Pedofil? Definice pojmu Pedofil se nachází v kategorii Poruchy

Napsáno redaktory Superia.cz. Uvedené texty jsou poskytovány bez záruky. Mohou obsahovat faktické, resp. pravopisné chyby za něž se předem omlouváme.Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Aktuální informace lze většinou nalézt výraz, slovo, definici, termín řekněme například v projektu Wikipedia, kde můžete najít podrobný popis. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v poruchy.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.