Kdo je to?
Kdo je to Pedofil? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Pedofil? Lidé, poruchy

Kdo je to Pedofil?

Co znamená a jaký je význam slova Pedofil?

Pedofil je člověk trpící sexuální deviací. Objektem touhy pedofila jsou nezletilé děti. Obecně společnost pedofily vnímá jako potencionální pachatele sexuálně motivované trestné činnosti, tedy zneužívání nezletilých a tvorba a šíření dětské pornografie. Ve skutečnosti ale mezi pachateli zmíněné kategorie zločinů pedofilové rozhodně nepřevažují.


Kdo je to Pedofil? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Pedofil? Lidé, poruchy

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Pedofil s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Dialýza? Znáte definici termínu Oxygenoterapie? Víte, co je to Zubrovka? Pamatujete si definici pojmu Itinerář?

Klíčová slova: wikipedie, etymologie, význam, heslo, vysvětlení, význam slova, formulace, odborný výraz, poruchy, Pedofil, Pedofil, termín, přesný význam, synonymum, přesný výraz, popis

Pojem Pedofil je v kategorii Poruchy, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Pedofil zkuste navštívit tyto odkazy

Zkusit najít frázi Pedofil v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat frázi Pedofil ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat výraz Pedofil ve Wikislovníku

Najít heslo Pedofil ve vyhledávači Yahoo

Najít heslo Pedofil ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Pedofil například ve ruském vyhledávači Yandex, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, ve Wikipedii nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Vysvětlení významu slova Pedofil, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli Kdo je to Pedofil? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Pedofil? Definice pojmu Pedofil se nachází v sekci Poruchy

Text napsán pro Superia.cz. Provozovatel neručí za úplnost, pravdivost či aktuálnost informací na těchto webových stránkách. Upozorňujeme, že informace na tomto webu mohou být neaktuální či zastaralé. Zkuste též hledat informace pojem, definici, text, výrazdejme tomu třeba v populární Wikipedii, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů podle různých oborů. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Poruchy.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.