Kdo je to?
Kdo je to, byl Pedofil? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pedofil? Lidé, poruchy

Kdo je to Pedofil?

Co znamená a jaký je význam slova Pedofil?

Pedofil je člověk trpící sexuální deviací. Objektem touhy pedofila jsou nezletilé děti. Obecně společnost pedofily vnímá jako potencionální pachatele sexuálně motivované trestné činnosti, tedy zneužívání nezletilých a tvorba a šíření dětské pornografie. Ve skutečnosti ale mezi pachateli zmíněné kategorie zločinů pedofilové rozhodně nepřevažují.Kdo je to, byl Pedofil? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pedofil? Lidé, poruchy

Tento text (Pedofil) můžete sdílet s přáteli na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Celibát? Znáte pojem Uherský rok? Víte, co je to HPV? Vzpomenete si na definici slova Diverzifikace?

Klíčová slova: přesný význam, informace, poruchy, význam pojmu, kdo je Pedofil?, význam, pojem, Pedofil, etymologie, vysvětlení, synonymum, původ slova, heslo, formulace, význam slova, definice

Pojem Pedofil je v kategorii Poruchy, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Hledat frázi Pedofil ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Pedofil ve Wikimedia Commons

Vyhledat výraz Pedofil v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít frázi Pedofil ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Pedofil například ve fulltextu Google.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikislovníku, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Pedofil

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Pedofil? Kdo to byl Pedofil? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Pedofil? Definice pojmu Pedofil je v kategorii poruchy. Text vytvořen pro server Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Pokuste se vyhledat pojem, definici, text, výraz třeba na české Wikipedii, kde naleznete delší popis. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto termín Pedofil hledat i v jiných kategoriích (než poruchy).

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.