Kdo je to?
Kdo je to, byl Pedofil? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pedofil? Lidé, poruchy

Kdo je to Pedofil?

Co znamená a jaký je význam slova Pedofil?

Pedofil je člověk trpící sexuální deviací. Objektem touhy pedofila jsou nezletilé děti. Obecně společnost pedofily vnímá jako potencionální pachatele sexuálně motivované trestné činnosti, tedy zneužívání nezletilých a tvorba a šíření dětské pornografie. Ve skutečnosti ale mezi pachateli zmíněné kategorie zločinů pedofilové rozhodně nepřevažují.Kdo je to, byl Pedofil? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pedofil? Lidé, poruchy

Definici slova Pedofil můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Celibát? Znáte definici termínu Antuka? Víte, co je to HPV? Pamatujete si definici pojmu Full HD?

Klíčová slova: původ slova, informace, popis, formulace, význam, přesný význam, wiki, etymologie, poruchy, význam pojmu, vysvětlení, definice, přesný výraz, slovo, odborný výraz, kdo to je

Pojem Pedofil je v kategorii Poruchy, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Pedofil

Zkusit najít frázi Pedofil ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Pedofil ve Wikimedia Commons

Zkusit najít Pedofil ve Wikislovníku

Zkusit najít slovo Pedofil ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Pedofil například ve fulltextu Google.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači Seznam.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Vysvětlení významu slova Pedofil, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Pedofil? Kdo to byl Pedofil? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Pedofil? Definice pojmu Pedofil se nachází v sekci poruchy. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Pokuste se také najít pojem, výraz, termín, heslo dejme tomu např. na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než poruchy.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.