Kdo je to?
Kdo je to, byl Pedofil? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pedofil? Lidé, poruchy

Kdo je to Pedofil?

Co znamená a jaký je význam slova Pedofil?

Pedofil je člověk trpící sexuální deviací. Objektem touhy pedofila jsou nezletilé děti. Obecně společnost pedofily vnímá jako potencionální pachatele sexuálně motivované trestné činnosti, tedy zneužívání nezletilých a tvorba a šíření dětské pornografie. Ve skutečnosti ale mezi pachateli zmíněné kategorie zločinů pedofilové rozhodně nepřevažují.


Kdo je to, byl Pedofil? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pedofil? Lidé, poruchy

Budeme rádi, pokud budete definici slova Pedofil sdílet s kolegy na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Aterom? Vzpomněli byste si na význam slova Podílový fond? Víte, co je to Mozzarella? Znáte definici termínu Webhosting?

Klíčová slova: heslo, co je to Pedofil?, přesný výraz, význam, kdo je Pedofil?, přesný význam, co znamená, etymologie, pojem, vysvětlení, význam pojmu, poruchy, kdo to je, popis, popis, formulace

Pojem Pedofil je v kategorii Poruchy, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Pedofil

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Pedofil ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Pedofil na Youtube

Vyhledat termín Pedofil ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít frázi Pedofil ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Pedofil například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve fulltextu Google.cz nebo v Lingea slovnících.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Pedofil

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Pedofil? Kdo to byl Pedofil? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Pedofil? Definice pojmu Pedofil patří do sekce poruchy. Text napsán pro Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, text, definici, kupř. v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Zkuste hledání odborného pojmu Pedofil i v jiné kategorii než je sekce poruchy.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.