Kdo je to?
Kdo je to Mila Kunis? Životopis Mila Kunis, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Mila Kunis?

Kdo je to Mila Kunis? Stručný životopis

Mila Kunis, celým jménem Milena Markovna Kunis, je herečka s židovským původem. Jako baletka Lily ve filmu Černá labuť získala cenu Marcella Mastroianniho, nominaci na Zlatý glóbus a cenu Screen Actors Guild Award.
Diváci ji znají především z filmů Kniha přežití, Kopačky, Kamarád taky rád, Max Payne a dalších. Mila Kunis hrála i v seriálu Zlatá sedmdesátá a její hlas se uplatnil i v seriálu Griffinovi.Kdo je to Mila Kunis? Životopis Mila Kunis, lidé, osobnosti z herectví

Hlavní informace o osobě Mila Kunis

Národnost: USA
Datum narození: 14. srpna 1983
Místo narození: Černovice

Popis osobnosti Mila Kunis můžete sdílet s přáteli a kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Správní delikt? Víte, co je to Phishing? Víte co je Stroh? Rozumíte pojmu Libela?

Klíčová slova: popis, význam, synonymum, co je to Mila Kunis?, vysvětlení, pojem, heslo, formulace, termín, kdo je Mila Kunis?, popis, etymologie, odborný výraz, přesný výraz, význam pojmu, Mila Kunis

Pojem Mila Kunis je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Vyhledat výraz Mila Kunis ve vyhledávači Qwant

Hledejte bez špehování slovo Mila Kunis ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat termín Mila Kunis ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Mila Kunis ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Mila Kunis například ve vyhledávači Seznam.cz, v Lingea slovnících, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve fulltextu Google.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Životopis, kdo je Mila Kunis? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Mila Kunis? Kdo to byl Mila Kunis? Kdy se narodil Mila Kunis? Kde se narodil Mila Kunis? Mila Kunis se nachází v kategorii herectví. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Mila Kunis třeba na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Mila Kunis i v jiné kategorii než je herectví.