Kdo je to?
Kdo je to Mila Kunis? Životopis Mila Kunis, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Mila Kunis?

Kdo je to Mila Kunis? Stručný životopis

Mila Kunis, celým jménem Milena Markovna Kunis, je herečka s židovským původem. Jako baletka Lily ve filmu Černá labuť získala cenu Marcella Mastroianniho, nominaci na Zlatý glóbus a cenu Screen Actors Guild Award.
Diváci ji znají především z filmů Kniha přežití, Kopačky, Kamarád taky rád, Max Payne a dalších. Mila Kunis hrála i v seriálu Zlatá sedmdesátá a její hlas se uplatnil i v seriálu Griffinovi.Kdo je to Mila Kunis? Životopis Mila Kunis, lidé, osobnosti z herectví

Základní informace o osobě Mila Kunis

Národnost: USA
Datum narození: 14. srpna 1983
Místo narození: Černovice

Líbí se stručný životopis s osobou Mila Kunis? Pak se podělte s vašimi kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Imunita? Vzpomenete si na definici slova Protektor? Víte co je Rekviem? Vzpomněli byste si na význam slova Novičok?

Klíčová slova: popis, wiki, formulace, heslo, kdo to je, kdo je Mila Kunis?, co je to Mila Kunis?, význam, slovo, původ slova, co znamená, přesný význam, synonymum, odborný výraz, informace, popis

Pojem Mila Kunis je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Hledat slovo Mila Kunis ve vyhledávači Yandex

Hledejte bez špehování slovo Mila Kunis ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít slovo Mila Kunis ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít Mila Kunis ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Mila Kunis například ve fulltextu Google.cz, v Google překladači, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Životopis, kdo je Mila Kunis? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Mila Kunis? Kdo to byl Mila Kunis? Kdy se narodil Mila Kunis? Kde se narodil Mila Kunis? Mila Kunis je v sekci herectví. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Mila Kunis dejme tomu třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Mila Kunis i v jiné kategorii než je herectví.