Kdo je to?
Kdo je Mila Kunis? Životopis Mila Kunis, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Mila Kunis

Kdo je Mila Kunis? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, herectví

Mila Kunis, celým jménem Milena Markovna Kunis, je herečka s židovským původem. Jako baletka Lily ve filmu Černá labuť získala cenu Marcella Mastroianniho, nominaci na Zlatý glóbus a cenu Screen Actors Guild Award.
Diváci ji znají především z filmů Kniha přežití, Kopačky, Kamarád taky rád, Max Payne a dalších. Mila Kunis hrála i v seriálu Zlatá sedmdesátá a její hlas se uplatnil i v seriálu Griffinovi.Kdo je Mila Kunis? Životopis Mila Kunis, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Hlavní informace o osobě Mila Kunis

Národnost: USA
Datum narození: 14. srpna 1983
Místo narození: Černovice

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Mila Kunis sdílet s kolegy na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Vzpomněli byste si na význam slova Žlutá linka? Víte co je Xylitol? Víte co je Nachos? Vzpomněli byste si co označuje výraz Indoktrinace?

Klíčová slova: wiki, životopis, život, vysvětlení, popis, wikipedie, herectví, informace, kdy se narodila Mila Kunis?, kdo je Mila Kunis?, osobnosti, herectví, místo narození, Mila Kunis, datum narození, kde se narodila Mila Kunis?

Pojem Mila Kunis je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Mila Kunis v následujících vyhledávačích

Hledejte bez špehování slovo Mila Kunis ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat heslo Mila Kunis v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít slovo Mila Kunis na Google obrázcích

Vyhledat výraz Mila Kunis ve vyhledávači Yandex

Najít slovo Mila Kunis na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Mila Kunis například ve Wikislovníku, v Lingea slovnících, ve fulltextu Yahoo.com, ve Wikipedii nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Stručná biografie, resp. životopis osoby Mila Kunis

Teď už znáte odpověď na otázku Kdo je to Mila Kunis? Kdy se narodila Mila Kunis? Kde se narodila Mila Kunis? Mila Kunis patří do sekce Herectví

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Velmi pečlivě jsme procházeli veškeré zveřejněné texty. Přes to vše se může stát, že je zde nesprávná, nepřesná či neaktuální informace. Informace v textu mohou být zastaralé. Stránky jsou aktualizovány nepravidelně dle možností. Můžete také vyzkoušet hledat informace osobnost, osobu, člověka Mila Kunis dejme tomu třeba v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Mila Kunis i v jiné kategorii než je herectví.