Kdo je to?
Kdo je to Radůza? Životopis Radůza, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Radůza?

Kdo je to Radůza? Stručný životopis

Radůza, původně Radka Vranková, je nadaná zpěvačka, písničkářka, harmonikářka i hudební skladatelka. Je známá svými šansony a skladbami scénické i vážné hudby. Je absolventkou konzervatoře, studovala vážnou i lidovou hudbu. Inspiraci pro svou tvorbu získává i při své další zálibě, kterou je cestování a také studium jazyků.
Při svých vystoupeních nejen zpívá Radůza vlastní písně, ale také hraje na akordeon, klavír a kytaru. Je nositelkou řady ocenění, jako je např. Anděl, Objev roku, Zpěvačka roku apod.Kdo je to Radůza? Životopis Radůza, lidé, osobnosti z hudba

Hlavní data o osobě Radůza

Národnost: česká
Datum narození: 16. března 1973
Místo narození: Praha

Tento text (Radůza) můžete samozřejmě sdílet s přáteli na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Předložka? Pamatujete si definici pojmu Inkubační doba? Znáte pojem Akreditiv? Vzpomněli byste si co znamená slovo Paralaxa?

Klíčová slova: heslo, hudba, význam, termín, slovo, kdo je Radůza?, popis, vysvětlení, wiki, etymologie, co je to Radůza?, popis, co znamená, definice, přesný význam, přesný výraz

Pojem Radůza je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Vyhledat pojem Radůza ve vyhledávači Yandex

Vyhledat termín Radůza na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Radůza ve Wikimedia Commons

Vyhledat slovo Radůza ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Radůza například v evropském vyhledávači Qwant, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve videích na Youtube, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Biografie, životopis, kdo je to Radůza?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Radůza? Kdo to byl Radůza? Kdy se narodil Radůza? Kde se narodil Radůza? Radůza je v kategorii hudba. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka Radůza třeba na české Wikipedii, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Radůza i v jiné kategorii než je hudba.