Kdo je to?
Kdo je Radůza? Životopis Radůza, osobnosti, slavná žena z kategorie hudba

Kdo je Radůza?

Kdo je Radůza? Životopis, informace, biografie, hudba

Radůza, původně Radka Vranková, je nadaná zpěvačka, písničkářka, harmonikářka i hudební skladatelka. Je známá svými šansony a skladbami scénické i vážné hudby. Je absolventkou konzervatoře, studovala vážnou i lidovou hudbu. Inspiraci pro svou tvorbu získává i při své další zálibě, kterou je cestování a také studium jazyků.
Při svých vystoupeních nejen zpívá Radůza vlastní písně, ale také hraje na akordeon, klavír a kytaru. Je nositelkou řady ocenění, jako je např. Anděl, Objev roku, Zpěvačka roku apod.Kdo je Radůza? Životopis Radůza, osobnosti, slavná žena z kategorie hudba

Hlavní informace o osobě Radůza

Národnost: česká
Datum narození: 16. března 1973
Místo narození: Praha

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Radůza sdílet s vašimi kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Vzpomněli byste si co označuje výraz Perkál? Víte co je Nefrit? Znáte pojem Trudnomyslnost? Vzpomněli byste si co označuje výraz Lokše?

Klíčová slova: kdo je Radůza?, lexikon, místo narození, Radůza, wikipedie, vysvětlení, osobnosti, informace, wiki, životopis, hudba, biografie, národnost, kdy se narodila Radůza?, zajímavosti, popis

Pojem Radůza je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Najít heslo Radůza v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat slovo Radůza ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Radůza ve Wikimedia Commons

Najít termín Radůza ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat pojem Radůza ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Radůza například ve Wikislovníku, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve fulltextu Google.cz, v Microsoft Bing nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Stručná biografie, resp. životopis osoby Radůza

Teď už znáte odpověď na otázku Kdo je to Radůza? Kdy se narodila Radůza? Kde se narodila Radůza? Radůza patří do sekce Hudba

Napsáno redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za aktuálnost, správnost a přesnost informací uvedených na tomto webu. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Radůza dejme tomu např. v projektu Wikipedie, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Radůza i v jiné kategorii než je hudba.