Kdo je to?
Kdo je to Radůza? Životopis Radůza, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Radůza?

Kdo je to Radůza? Stručný životopis

Radůza, původně Radka Vranková, je nadaná zpěvačka, písničkářka, harmonikářka i hudební skladatelka. Je známá svými šansony a skladbami scénické i vážné hudby. Je absolventkou konzervatoře, studovala vážnou i lidovou hudbu. Inspiraci pro svou tvorbu získává i při své další zálibě, kterou je cestování a také studium jazyků.
Při svých vystoupeních nejen zpívá Radůza vlastní písně, ale také hraje na akordeon, klavír a kytaru. Je nositelkou řady ocenění, jako je např. Anděl, Objev roku, Zpěvačka roku apod.Kdo je to Radůza? Životopis Radůza, lidé, osobnosti z hudba

Základní údaje o osobě Radůza

Národnost: česká
Datum narození: 16. března 1973
Místo narození: Praha

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Radůza s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Perkál? Vzpomněli byste si co znamená slovo Pranýř? Znáte pojem Hemangiom? Víte co je Biodiverzita?

Klíčová slova: vysvětlení, heslo, hudba, popis, etymologie, Radůza, definice, význam pojmu, přesný význam, popis, co znamená, informace, odborný výraz, kdo to je, původ slova, pojem

Pojem Radůza je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Radůza lze najít v následujících zdrojích

Hledat pojem Radůza ve vyhledávači Qwant

Hledejte bez špehování slovo Radůza ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít frázi Radůza ve Wikipedii

Zkusit najít slovo Radůza ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Radůza například ve vyhledávači Seznam.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Microsoft Bing, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Stručná biografie, resp. životopis osoby Radůza

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Radůza? Kdo to byl Radůza? Kdy se narodil Radůza? Kde se narodil Radůza? Radůza se nachází v sekci hudba. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Radůza dejme tomu např. v české Wikipedii, kde můžete najít komplexní popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Radůza i v jiné kategorii než je hudba.