Kdo je to?
Kdo je to Radůza? Životopis Radůza, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Radůza?

Kdo je to Radůza? Stručný životopis

Radůza, původně Radka Vranková, je nadaná zpěvačka, písničkářka, harmonikářka i hudební skladatelka. Je známá svými šansony a skladbami scénické i vážné hudby. Je absolventkou konzervatoře, studovala vážnou i lidovou hudbu. Inspiraci pro svou tvorbu získává i při své další zálibě, kterou je cestování a také studium jazyků.
Při svých vystoupeních nejen zpívá Radůza vlastní písně, ale také hraje na akordeon, klavír a kytaru. Je nositelkou řady ocenění, jako je např. Anděl, Objev roku, Zpěvačka roku apod.Kdo je to Radůza? Životopis Radůza, lidé, osobnosti z hudba

Hlavní data o osobě Radůza

Národnost: česká
Datum narození: 16. března 1973
Místo narození: Praha

Sdílejte tuto stránku s osobností Radůza s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Lidová slovesnost? Rozumíte pojmu Přitažlivost? Znáte pojem IMEI? Znáte pojem Kuperóza?

Klíčová slova: heslo, co znamená, etymologie, význam slova, formulace, odborný výraz, lexikon, termín, informace, kdo je Radůza?, popis, Radůza, wiki, přesný výraz, hudba, popis

Pojem Radůza je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Najít pojem Radůza ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít frázi Radůza na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Radůza ve Wikimedia Commons

Vyhledat výraz Radůza ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Radůza například ve Wikislovníku, v Google překladači, ve videích na Youtube, ve Wikipedii nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Životopis, kdo je Radůza? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Radůza? Kdo to byl Radůza? Kdy se narodil Radůza? Kde se narodil Radůza? Radůza je v sekci hudba. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Radůza dejme tomu například v populární Wikipedii, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Radůza i v jiné kategorii než je hudba.