Kdo je to?
Kdo je Kryštof Vondráček? Životopis Kryštof Vondráček, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Kryštof Vondráček

Kdo je Kryštof Vondráček? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, hudba

Kryštof Vondráček se narodil 17. září 1988 v Praze a je synem slavného herce Jana Vondráčka, jehož mohou diváci znát například díky jeho roli inspektora Křečka z filmu Probudím se včera nebo jako zlého Pavučince z pohádky Tajemství lesní země.
Kryštof má mladšího bratra Vojtěcha, který taktéž následuje rodinnou tradici a věnuje se herectví. Narodil se roku 1994 a zahrál si například ve filmech jako Jan Palach, Jedině Tereza nebo Arvéd a objevil se i v úspěšné minisérii Božena.
Kryštof Vondráček je sice hudebník, věnoval se především studiu cizích jazyků a ekonomie. O jeho soukromí toho není příliš známo, jelikož se na rozdíl od svého otce, bratra a partnerky nevěnuje herectví, a tudíž netráví čas pod světly reflektorů.
Přestože koketoval s hudební kariérou, nakonec se vydal méně uměleckým směrem, a proto není veřejně viděl.
V roce 2022 se stal Kryštof poprvé otcem. Dceru Ladu mu v dubnu přivedla na svět jeho partnerka Eva Hacurová, herečka a hvězda nekonečného seriálu Ulice, s níž se na Vánoce 2020 Kryštof zasnoubil. Hacurová velmi brzy po porodu naskočila zpátky do herecké práce a v roce 2023 si zahrála v pokračování divácky velmi úspěšného seriálu Kukačky, kde kvůli zlomené noze nahradila Jitku Čvančarovou.Kdo je Kryštof Vondráček? Životopis Kryštof Vondráček, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Hlavní data o osobě Kryštof Vondráček

Národnost: československá, česká
Datum narození: 17. září 1988
Místo narození: Praha

Sdílejte tuto stránku s osobností Kryštof Vondráček s vašimi sledujícími na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Vzpomněli byste si co znamená slovo Incest? Víte co je PIN? Víte, co je to Kontraindikace? Vzpomněli byste si co označuje výraz Osobnost?

Klíčová slova: vysvětlení, osobnosti, wikipedie, biografie, místo narození, kdo je Kryštof Vondráček?, informace, narození, datum narození, životopis, wiki, kdy se narodil Kryštof Vondráček?, život, zajímavosti, kde se narodil Kryštof Vondráček?, hudba

Pojem Kryštof Vondráček je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Kryštof Vondráček zkuste tyto odkazy

Vyhledat pojem Kryštof Vondráček ve Wikipedii

Vyhledat výraz Kryštof Vondráček na Google obrázcích

Vyhledat slovo Kryštof Vondráček v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít pojem Kryštof Vondráček ve Wikislovníku

Zkusit najít slovo Kryštof Vondráček ve vyhledávači Yahoo

Dál můžete zkusit hledat slovo Kryštof Vondráček například v metavyhledávači Info.com, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Google obrázcích, ve videích na Youtube nebo v Lingea slovnících.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Kryštof Vondráček

Z předchozího textu jste se dozvěděli Kdo je to Kryštof Vondráček? Kdy se narodil Kryštof Vondráček? Kde se narodil Kryštof Vondráček? Kryštof Vondráček patří do kategorie Hudba

Kategorie hudba, staré piano, kryštof Vondráček, ilustrační obrázek

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Pokuste se též vyhledat informace osobnost, osobu, člověka Kryštof Vondráček řekněme například v populární Wikipedii, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Kryštof Vondráček i v jiné kategorii než je hudba.