Kdo je to?
Kdo je Predrag Bjelac? Životopis Predrag Bjelac, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Predrag Bjelac

Kdo je Predrag Bjelac? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, herectví

Predrag Bjelac je srbský filmový a seriálový herec, který se nejvíce proslavil rolí Igora Karkarova ve filmu Harry Potter a Ohnivý pohár. Bjelac se narodil v srbském hlavním městě Bělehrad v tehdejší Jugoslávii. V mládí se zamiloval do herectví a po střední škole začal studovat na univerzitě dramatických umění v Bělehradě. Následně studoval i v New Yorku.
Ve filmu Bjelac debutoval v rodné Jugoslávii ve 23 letech ve snímku Šest dana juna z roku 1985. Ve své rodné zemi si zahrál v deseti filmech. Později se se svou ženou Katarinou přestěhoval do Prahy.
Díky dobré angličtině získával role i v amerických filmech. Poté začal hrát i v českých filmech a seriálech. Objevil se v úspěšných snímcích jako Válečníci (1999), Harrisonovy květy (2000), Eurotrip (2004). Svou nejznámější roli Igora Karkarova ztvárnil ve čtvrtém pokračování Harryho Pottera s názvem Harry Potter a Ohnivý pohár (2005). Dále si zahrál ve filmu Ro(c)k podvraťáků (2006), Letopisy Narnie: Princ Kaspian (2008), Ať žijí rytíři (2009), Saša (2010), Gangster Ka: Afričan, Gangster Ka (2015), Ubal a zmiz (2021) nebo Zakletá jeskyně (2022).
Bjelac se objevil i v českých televizních seriálech Dobrá čtvrť (2008), Borgia (2011-2014), Špačkovi v síti času (2013), Cirkus Bukowsky (2013-2014), Ať žijí rytíi! (2014), Génius (2017), Rapl (2019), Slunečná (2020-2021) a Duch (2022).Kdo je Predrag Bjelac? Životopis Predrag Bjelac, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Hlavní informace o osobě Predrag Bjelac

Národnost: srbská
Datum narození: 30. 6. 1962
Místo narození: Bělehrad, Jugoslávie

Popis osobnosti Predrag Bjelac můžete sdílet s ostatními na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Myšlenka? Pamatujete si definici pojmu Angína? Znáte pojem Onkologie? Vzpomněli byste si co znamená slovo IMAO?

Klíčová slova: herectví, herectví, popis, životopis, lexikon, wiki, kdo je Predrag Bjelac?, vysvětlení, Predrag Bjelac, biografie, informace, národnost, kdy se narodil Predrag Bjelac?, kde se narodil Predrag Bjelac?, místo narození, wikipedie

Pojem Predrag Bjelac je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Predrag Bjelac zkuste navštívit tyto odkazy

Vyhledat pojem Predrag Bjelac ve vyhledávači Yahoo

Hledat termín Predrag Bjelac na Google.cz

Hledat videa s názvem Predrag Bjelac na Youtube

Hledat heslo Predrag Bjelac ve fulltextu Seznam.cz

Hledat výraz Predrag Bjelac ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Predrag Bjelac například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Lingea slovnících, ve Wikipedii, ve videích na Youtube nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Predrag Bjelac

Teďka již bezesporu víte Kdo je to Predrag Bjelac? Kdy se narodil Predrag Bjelac? Kde se narodil Predrag Bjelac? Predrag Bjelac je v sekci Herectví

Kategorie herectví, zrzka krátkovláska, predrag Bjelac, ilustrační obrázek

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost údajů uveřejněných na webu. Upozorňujeme, že informace na tomto webu mohou být neaktuální či zastaralé. Zkuste též hledat informace osobnost, osobu, člověka Predrag Bjelac řekněme na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Predrag Bjelac i v jiné kategorii než je herectví.