Kdo je to?
Kdo je to Husička? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Husička? Lidé, hanlivé

Husička

Jaký je význam slova Husička? Co to znamená?

Slovo husička má několik významů. Jeden z nich označuje druh hovězího masa, který připomíná vepřovou panenku. Jedná se o maso libové, plné svaloviny s jemnými vlákny. Konkrétně je to podlouhlý sval na přední pleci, uložený pod vrstvou kližky. Další význam je pro vodního ptáka husa domácí, husa velká.
Další význam slova husička označuje ženu nebo dívku, která je hloupá, naivní, nezkušená. Můžete také slyšet ekvivalent naivka, husa, hlupačka. Také se to používá v přeneseném významu pro nevzdělanou ženu či dívku. Ženu, která ráda klevetí. Hloupá husička je označení pro ženu, která se má starat o plození dětí, výchovu a domácnost.


Kdo je to Husička? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Husička? Lidé, hanlivé

Budeme rádi, pokud budete definici slova Husička sdílet s kamarády na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si na význam slova Pixel? Víte, co je to Microsoft Access? Víte co je Eroze? Rozumíte pojmu Keratokonus?

Klíčová slova: slovo, popis, heslo, původ slova, hanlivé, význam, přesný výraz, wiki, co znamená, termín, pojem, význam slova, Husička, odborný výraz, informace, synonymum

Pojem Husička je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Najít termín Husička v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít slovo Husička ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít heslo Husička ve vyhledávači Yandex

Najít slovo Husička ve vyhledávači Qwant

Vyhledat výraz Husička na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Husička například v metavyhledávači Info.com, v Lingea slovnících, v Google obrázcích, ve videích na Youtube nebo v Google překladači.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Husička

Právě jste zjistili Kdo je to Husička? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Husička? Definice pojmu Husička patří do sekce Hanlivé

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Některé informace již mohou být zastaralé nebo neaktuální. Můžete též zkusit najít informace výraz, text, termín, pojem dejme tomu například na stránkách Wikipedie, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než hanlivé).