Kdo je to?
Kdo je to Vladimir 518? Životopis Vladimir 518, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Vladimir 518?

Kdo je to Vladimir 518? Stručný životopis

Vladimir 518, neboli X-Kmen, vlastním jménem Vladimír Brož, je rapper. Působí jak sólově, tak se skupinou Peneři strýčka Homeboye. Patří k nejdéle vystupujícím rapperům v oblasti hiphopu. Založil také label a nakladatelství BiggBoss.
Vladimir 518 je tvůrcem graffiti, kreslí komiksy, ilustruje knihy a vytváří také scénografii určenou experimentální divadelní skupině TOW. Spolupracuje i na televizní tvorbě, je účastníkem řady uměleckých projektů. Vydává komiksové noviny KIX, pro které také kreslí.Kdo je to Vladimir 518? Životopis Vladimir 518, lidé, osobnosti z hudba

Hlavní informace o osobě Vladimir 518

Národnost: česká
Datum narození: 8. srpna 1978
Místo narození: Hostivice

Popis osobnosti Vladimir 518 můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Jasmínová rýže? Rozumíte pojmu Sociologie? Pamatujete si definici pojmu Žumpa? Znáte pojem Lufa?

Klíčová slova: co je to Vladimir 518?, synonymum, wiki, kdo to je, vysvětlení, termín, původ slova, přesný význam, hudba, formulace, kdo je Vladimir 518?, etymologie, popis, popis, význam, pojem

Pojem Vladimir 518 je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Vyhledat termín Vladimir 518 ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat slovo Vladimir 518 ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledejte bez špehování slovo Vladimir 518 ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat výraz Vladimir 518 ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Vladimir 518 například ve Wikipedii, v projektu slovnik.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve Wikislovníku nebo v Google překladači.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Stručná biografie, resp. životopis osoby Vladimir 518

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Vladimir 518? Kdo to byl Vladimir 518? Kdy se narodil Vladimir 518? Kde se narodil Vladimir 518? Vladimir 518 se nachází v sekci hudba. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka Vladimir 518 řekněme například ve Wikipedii, kde můžete najít o mnoho podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Vladimir 518 i v jiné kategorii než je hudba.