Kdo je to?
Kdo je to, byl Paleontolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Paleontolog? Lidé, věda

Kdo je to Paleontolog?

Co znamená a jaký je význam slova Paleontolog?

Paleontolog je vědec zaměřující se na život v dávno minulých období vývoje Země, který zkoumá z geologického hlediska. Svá studia opírá o pozůstatky rostlin a živočichů, které se zachovaly v horninách a dalších geologických materiálech.
Paleontolog musí být také alespoň zčásti botanikem, biologem i ekologem, protože studuje změny ekosystémů na základě klimatu i geografie.Kdo je to, byl Paleontolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Paleontolog? Lidé, věda

Definici slova Paleontolog můžete sdílet s kolegy na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Mandátní smlouva? Rozumíte pojmu Apsida? Vzpomenete si na definici slova Kyberpunk? Znáte pojem Pólo?

Klíčová slova: termín, vysvětlení, pojem, popis, formulace, věda, definice, přesný výraz, původ slova, přesný význam, Paleontolog, co znamená, popis, slovo, význam, wiki

Pojem Paleontolog je v kategorii Věda, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Najít slovo Paleontolog ve vyhledávači Qwant

Hledat pojem Paleontolog ve Wikipedii

Hledat výraz Paleontolog na Google.cz

Vyhledat termín Paleontolog ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Paleontolog například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Google překladači, v Microsoft Bing, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v projektu slovnik.cz.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Paleontolog

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Paleontolog? Kdo to byl Paleontolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Paleontolog? Definice pojmu Paleontolog patří do sekce věda. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Pokuste se také najít výraz, slovo, definici, termín dejme tomu například na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Paleontolog v jiné sekci než věda.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?