Kdo je to?
Kdo je to, byl Paleontolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Paleontolog? Lidé, věda

Kdo je to Paleontolog?

Co znamená a jaký je význam slova Paleontolog?

Paleontolog je vědec zaměřující se na život v dávno minulých období vývoje Země, který zkoumá z geologického hlediska. Svá studia opírá o pozůstatky rostlin a živočichů, které se zachovaly v horninách a dalších geologických materiálech.
Paleontolog musí být také alespoň zčásti botanikem, biologem i ekologem, protože studuje změny ekosystémů na základě klimatu i geografie.Kdo je to, byl Paleontolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Paleontolog? Lidé, věda

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Paleontolog s kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Příkazový řádek? Znáte pojem Rh faktor? Vzpomenete si na definici slova Osnova? Vzpomenete si na definici slova Doména?

Klíčová slova: význam slova, slovo, lexikon, wiki, synonymum, popis, heslo, termín, definice, význam, etymologie, odborný výraz, Paleontolog, přesný význam, přesný výraz, původ slova

Pojem Paleontolog je v kategorii Věda, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Hledat pojem Paleontolog ve Wikislovníku

Vyhledat výraz Paleontolog ve vyhledávači Yandex

Vyhledat pojem Paleontolog ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat heslo Paleontolog v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Paleontolog například v evropském vyhledávači Qwant, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve videích na Youtube, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Co znamená Paleontolog? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Paleontolog? Kdo to byl Paleontolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Paleontolog? Definice pojmu Paleontolog se nachází v kategorii věda. Text napsán pro Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete též zkusit najít pojem, text, definici, kupříkladu v české Wikipedii, kde můžete najít podrobný popis. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v věda.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?