Kdo je to?
Kdo je to Paleontolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Paleontolog? Lidé, věda

Kdo je to Paleontolog?

Co znamená a jaký je význam slova Paleontolog?

Paleontolog je vědec zaměřující se na život v dávno minulých období vývoje Země, který zkoumá z geologického hlediska. Svá studia opírá o pozůstatky rostlin a živočichů, které se zachovaly v horninách a dalších geologických materiálech.
Paleontolog musí být také alespoň zčásti botanikem, biologem i ekologem, protože studuje změny ekosystémů na základě klimatu i geografie.Kdo je to Paleontolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Paleontolog? Lidé, věda

Tento text (Paleontolog) můžete sdílet s blízkými prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Znáte termín Mandátní smlouva? Vzpomněli byste si co znamená slovo Bungee jumping? Vzpomenete si na definici slova Inventura? Víte co je Silon?

Klíčová slova: informace, pojem, přesný význam, význam pojmu, věda, formulace, slovo, vysvětlení, Paleontolog, wiki, věda, definice, heslo, význam, původ slova, přesný výraz

Pojem Paleontolog je v kategorii Věda, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Paleontolog

Vyhledat výraz Paleontolog ve vyhledávači Yahoo

Hledejte bez špehování slovo Paleontolog ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít výraz Paleontolog na Google obrázcích

Najít slovo Paleontolog ve Wikislovníku

Najít heslo Paleontolog ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Paleontolog například ve videích na Youtube, v Google překladači, ve ruském vyhledávači Yandex, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Paleontolog

Nyní již víte Kdo je to Paleontolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Paleontolog? Definice pojmu Paleontolog patří do sekce Věda

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Neručíme za správnost a aktuálnost uvedených informací. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Čerstvé informace hledejte pojem, termín, výraz, heslo třeba v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete delší popis. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v závislosti na oboru a kontextu. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Věda.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?