Kdo je to?
Kdo je to Paleontolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Paleontolog? Lidé, věda

Paleontolog

Jaký je význam slova Paleontolog? Co to znamená?

Paleontolog je vědec zaměřující se na život v dávno minulých období vývoje Země, který zkoumá z geologického hlediska. Svá studia opírá o pozůstatky rostlin a živočichů, které se zachovaly v horninách a dalších geologických materiálech.
Paleontolog musí být také alespoň zčásti botanikem, biologem i ekologem, protože studuje změny ekosystémů na základě klimatu i geografie.Kdo je to Paleontolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Paleontolog? Lidé, věda

Uvedený text s definicí slova Paleontolog můžete samozřejmě sdílet s ostatními na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Znáte termín Cholesterol? Pamatujete si definici pojmu Zelený zákal? Vzpomenete si na definici slova Oligarchie? Vzpomněli byste si co znamená slovo Obsah?

Klíčová slova: význam pojmu, synonymum, význam, wiki, přesný výraz, pojem, termín, odborný výraz, věda, Paleontolog, popis, lexikon, vysvětlení, etymologie, původ slova, wikipedie

Pojem Paleontolog je v kategorii Věda, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Paleontolog v následujících vyhledávačích

Hledat výraz Paleontolog ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít pojem Paleontolog ve Wikislovníku

Hledat termín Paleontolog ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Paleontolog na Youtube

Zkusit najít výraz Paleontolog na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo Paleontolog například v Google obrázcích, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikipedii, v metavyhledávači Info.com nebo v Lingea slovnících.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Vysvětlení významu slova Paleontolog, definice, vysvětlení pojmu

Teď už znáte odpověď na otázku Kdo je to Paleontolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Paleontolog? Definice pojmu Paleontolog je v sekci Věda

Kategorie věda, medička mladá, paleontolog, ilustrační obrázek

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Všechny údaje jsou bez záruky. V obsahu stránek mohou být pravopisné, faktické chyby i nepřesnosti. Informace v textu mohou být zastaralé. Stránky jsou aktualizovány nepravidelně dle možností. Pokuste se také najít informace pojem, slovo, termín, definici dejme tomu např. na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než věda).

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?