Kdo je to?
Kdo je to, byl Paleontolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Paleontolog? Lidé, věda

Kdo je to Paleontolog?

Co znamená a jaký je význam slova Paleontolog?

Paleontolog je vědec zaměřující se na život v dávno minulých období vývoje Země, který zkoumá z geologického hlediska. Svá studia opírá o pozůstatky rostlin a živočichů, které se zachovaly v horninách a dalších geologických materiálech.
Paleontolog musí být také alespoň zčásti botanikem, biologem i ekologem, protože studuje změny ekosystémů na základě klimatu i geografie.Kdo je to, byl Paleontolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Paleontolog? Lidé, věda

Tento text (Paleontolog) můžete sdílet se známými na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Mandátní smlouva? Víte co je Enzym? Vzpomenete si na definici slova Kyberpunk? Vzpomněli byste si co označuje výraz Filozofie?

Klíčová slova: co je to Paleontolog?, vysvětlení, význam pojmu, věda, wiki, lexikon, formulace, přesný význam, popis, význam slova, etymologie, synonymum, popis, informace, slovo, odborný výraz

Pojem Paleontolog je v kategorii Věda, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Najít slovo Paleontolog v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat termín Paleontolog na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Paleontolog ve Wikimedia Commons

Hledat frázi Paleontolog ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Paleontolog například ve Wikislovníku, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Lingea slovnících.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Vysvětlení významu slova Paleontolog, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Paleontolog? Kdo to byl Paleontolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Paleontolog? Definice pojmu Paleontolog je v kategorii věda. Sepsáno redaktory Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, definici, slovo, termín řekněme například na české Wikipedii, kde naleznete delší popis. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v věda.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?