Kdo je to?
Kdo je to, byl Paleontolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Paleontolog? Lidé, věda

Kdo je to Paleontolog?

Co znamená a jaký je význam slova Paleontolog?

Paleontolog je vědec zaměřující se na život v dávno minulých období vývoje Země, který zkoumá z geologického hlediska. Svá studia opírá o pozůstatky rostlin a živočichů, které se zachovaly v horninách a dalších geologických materiálech.
Paleontolog musí být také alespoň zčásti botanikem, biologem i ekologem, protože studuje změny ekosystémů na základě klimatu i geografie.Kdo je to, byl Paleontolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Paleontolog? Lidé, věda

Líbí se vám definice kdo je to Paleontolog? Pak se podělte s vašimi kamarády na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Psotník? Rozumíte pojmu Křížová cesta? Vzpomenete si na definici slova Kuplířství? Znáte pojem Červená čočka?

Klíčová slova: Paleontolog, informace, formulace, kdo je Paleontolog?, wiki, definice, co znamená, význam, slovo, přesný výraz, význam pojmu, vysvětlení, kdo to je, popis, synonymum, přesný význam

Pojem Paleontolog je v kategorii Věda, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Paleontolog zkuste navštívit tyto odkazy

Hledat slovo Paleontolog ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Paleontolog na Youtube

Zkusit najít frázi Paleontolog ve vyhledávači Qwant

Vyhledat výraz Paleontolog ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Paleontolog například ve Wikislovníku, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve fulltextu Google.cz nebo v Lingea slovnících.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Co znamená Paleontolog? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Paleontolog? Kdo to byl Paleontolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Paleontolog? Definice pojmu Paleontolog je v sekci věda. Text vytvořen pro server Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste též hledat pojem, definici, text, výraz třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než věda).

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?