Kdo je to?
Kdo je to, byl Paleontolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Paleontolog? Lidé, věda

Kdo je to Paleontolog?

Co znamená a jaký je význam slova Paleontolog?

Paleontolog je vědec zaměřující se na život v dávno minulých období vývoje Země, který zkoumá z geologického hlediska. Svá studia opírá o pozůstatky rostlin a živočichů, které se zachovaly v horninách a dalších geologických materiálech.
Paleontolog musí být také alespoň zčásti botanikem, biologem i ekologem, protože studuje změny ekosystémů na základě klimatu i geografie.Kdo je to, byl Paleontolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Paleontolog? Lidé, věda

Tento text (Paleontolog) můžete sdílet s přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Příkazový řádek? Znáte definici termínu Zemská kůra? Vzpomenete si na definici slova Osnova? Pamatujete si definici pojmu Elevace?

Klíčová slova: co znamená, vysvětlení, přesný výraz, popis, etymologie, význam slova, formulace, informace, Paleontolog, kdo je Paleontolog?, kdo to je, definice, přesný význam, význam pojmu, wiki, synonymum

Pojem Paleontolog je v kategorii Věda, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Hledejte bez špehování slovo Paleontolog ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat frázi Paleontolog ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Paleontolog ve Wikimedia Commons

Zkusit najít frázi Paleontolog ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Paleontolog například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve Wikipedii nebo v Google překladači.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Paleontolog

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Paleontolog? Kdo to byl Paleontolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Paleontolog? Definice pojmu Paleontolog je v kategorii věda. Sepsáno redaktory Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se též vyhledat výraz, definici, slovo, termín kupř. na české Wikipedii, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než věda.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?