Kdo je to?
Kdo je Giovanni Ribisi? Životopis Giovanni Ribisi, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Giovanni Ribisi

Kdo je Giovanni Ribisi? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, herectví

Giovanni Ribisi, rodným jménem Antonino Giovanni Ribisi, je slavný americký herec známý svými dynamickými rolemi v televizi i ve filmu. Během své několik desetiletí trvající kariéry si vydobyl v Hollywoodu své místo a prokázal svou hereckou všestrannost a hloubku.
Giovanni Ribisi se narodil 17. prosince 1974 v Los Angeles v americké Kalifornii a jeho otec Al Ribisi byl hudebník, kdežto matka Gay se věnovala vedení herců a spisovatelů. Protože vyrůstal v uměleckém prostředí, nebylo divu, že Giovanniho a jeho sestru-dvojče Marissu Ribisi, která je rovněž herečkou, to táhlo k divadelnímu umění. Už od mládí projevoval přirozený talent pro herectví, který v něm jeho rodiče aktivně podporovali. V útlém věku se tak objevoval v sitcomech, například v seriálu Moji dva tátové. Více se jeho kariéra rozjela v 90. letech a v roce 2000, kdy si zahrál významnější filmové role ve snímcích To co děláš! či Zachraňte vojína Ryana, po přelomu milénia se pak objevil i ve velkolepém snímku Avatar. Na televizní obrazovce na sebe upozornil svými epizodními rolemi v populárních seriálech, jako jsou Přátelé, kde hrál bratra Phoebe, či Jmenuji se Earl – za tuto roli byl dokonce nominován na cenu Emmy. V posledních letech bylo obzvláště ceněné jeho ztvárnění Mariuse/Peta v seriálu Amazonu Sneaky Pete.
Kromě herectví se Giovanni Ribisi okrajově věnuje i režii hudebních klipů. Byl dvakrát ženatý. Nejprve byla jeho manželkou herečka Mariah O\'Brien, s níž má dceru. Pár se nakonec rozvedl a Ribisi se později oženil s anglickou modelkou Agyness Deyn. I toto manželství ale skončilo rozvodem. Poté byl spojován s Emily Wardovou, s níž má dvojčata. Zajímavým aspektem Ribisiho osobního života je také jeho aktivní zapojení do církve scientologie.Kdo je Giovanni Ribisi? Životopis Giovanni Ribisi, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Hlavní informace o osobě Giovanni Ribisi

Národnost: americká
Datum narození: 17.12.1974
Místo narození: Los Angeles, Kalifornie, USA

Popis osobnosti Giovanni Ribisi můžete sdílet s ostatními na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Pamatujete si definici pojmu Alabastr? Pamatujete si definici pojmu Parapet? Znáte termín Princip? Vzpomněli byste si co znamená slovo Azulen?

Klíčová slova: osobnost, život, kdo je Giovanni Ribisi?, zajímavosti, wiki, datum narození, Giovanni Ribisi, biografie, národnost, herectví, životopis, kdy se narodil Giovanni Ribisi?, osobnosti, Giovanni Ribisi, kde se narodil Giovanni Ribisi?, lexikon

Pojem Giovanni Ribisi je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o frázi Giovanni Ribisi

Zkusit najít Giovanni Ribisi ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Giovanni Ribisi na Youtube

Najít výraz Giovanni Ribisi ve Wikipedii

Vyhledat termín Giovanni Ribisi v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít termín Giovanni Ribisi ve vyhledávači Yahoo

Dál můžete zkusit hledat slovo Giovanni Ribisi například ve videích na Youtube, v nabídce zboží na Heureka.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Lingea slovnících.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Giovanni Ribisi

Teď už víte Kdo je to Giovanni Ribisi? Kdy se narodil Giovanni Ribisi? Kde se narodil Giovanni Ribisi? Giovanni Ribisi je v sekci Herectví

Kategorie herectví, prošedivělý muž, giovanni Ribisi, ilustrační obrázek

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Chyby vyhrazeny. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Aktuální informace lze většinou nalézt osobnost, osobu, člověka Giovanni Ribisi řekněme například ve Wikipedii, kde můžete najít o mnoho podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Giovanni Ribisi i v jiné kategorii než je herectví.