Kdo je to?
Kdo je Calin? Životopis Calin, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Calin

Kdo je Calin? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, hudba

Calin je český zpěvák a rapper. Vlastním jménem Călin Panfili.
Pochází z Moldávie, v České republice však žije od roku 1999, tedy od dětského věku.
Ve své tvorbě se věnuje především rapu, RnB a hip hopu.
V hudbě se začal pohybovat již v teenagerovském věku, profesionalizovat se začal zhruba od roku 2016. V té době ho čekaly první smlouvy s nahrávacími společnostmi a také první profesionální singly - například Play time či Přichází zima.
V roce 2020 vydal debutové album Svědomí a o rok později následovalo druhé album Popstar. Obě slavily na české scéně úspěch a přinesly písně, které se dostaly na vrchol hitparády.
Kromě hudby se věnuje také boxu a MMA.
V roce 2022 se stal v rámci ankety Český slavík Objevem roku.Kdo je Calin? Životopis Calin, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Hlavní informace o osobě Calin

Datum narození: 11. srpna 1997
Místo narození: Moldavsko

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Calin sdílet s ostatnímina specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Znáte definici termínu Majorita? Znáte pojem Astma? Vzpomněli byste si co označuje výraz Kitesurfing? Vzpomenete si na definici slova Adiktologie?

Klíčová slova: kdy se narodil Calin?, wikipedie, lexikon, wiki, život, Calin, zajímavosti, biografie, životopis, kde se narodil Calin?, kdo je Calin?, hudba, narození, místo narození, popis, osobnosti

Pojem Calin je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Calin ve Wikimedia Commons

Zkusit najít frázi Calin ve vyhledávači Yandex

Vyhledat výraz Calin na Google obrázcích

Hledat frázi Calin ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít termín Calin ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Calin například v evropském vyhledávači Qwant, v Lingea slovnících, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Microsoft Bing nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Biografie, životopis, kdo je to Calin?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Calin? Kdy se narodil Calin? Kde se narodil Calin? Calin je v kategorii Hudba

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Neručíme za pravdivost a aktuálnost informací zde uvedených. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste najít informace osobnost, osobu, člověka Calin řekněme třeba v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Calin i v jiné kategorii než je hudba.