Kdo je to?
Kdo je to, byl Konduktér? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Konduktér? Lidé, profese

Kdo je to Konduktér?

Jaký je význam slova Konduktér? Co to znamená?

Slovo konduktér dnes už zní poněkud zastarale. Znamená totéž co průvodčí ve vlaku.Kdo je to, byl Konduktér? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Konduktér? Lidé, profese

Sdílejte tuto stránku se slovem Konduktér s přáteli na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Švarc systém? Znáte pojem Škrob? Víte, co je to Exodus? Vzpomenete si na definici slova Diak?

Klíčová slova: slovo, lexikon, přesný výraz, původ slova, význam, pojem, význam pojmu, termín, co je to Konduktér?, etymologie, Konduktér, wiki, přesný význam, co znamená, kdo to je, informace

Pojem Konduktér je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Zkusit najít Konduktér ve Wikipedii

Vyhledat výraz Konduktér ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Konduktér na Youtube

Najít výraz Konduktér v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Konduktér například ve vyhledávači Seznam.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Microsoft Bing, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Konduktér

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Konduktér? Kdo to byl Konduktér? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Konduktér? Definice pojmu Konduktér je v kategorii profese. Sepsáno redaktory Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Pokuste se také najít výraz, definici, slovo, termín třeba v populární Wikipedii, kde naleznete delší popis. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než profese.

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte sem.