Kdo je to?
Kdo je to, byl Konduktér? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Konduktér? Lidé, profese

Kdo je to Konduktér?

Jaký je význam slova Konduktér? Co to znamená?

Slovo konduktér dnes už zní poněkud zastarale. Znamená totéž co průvodčí ve vlaku.Kdo je to, byl Konduktér? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Konduktér? Lidé, profese

Zaujalo vás slovo, termín Konduktér? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Švarc systém? Víte co je All inclusive? Víte, co je to Exodus? Vzpomněli byste si co označuje výraz Subsidiarita?

Klíčová slova: pojem, přesný význam, význam slova, význam, slovo, formulace, termín, wiki, popis, význam pojmu, etymologie, definice, Konduktér, původ slova, popis, kdo to je

Pojem Konduktér je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Konduktér v následujících zdrojích

Vyhledat heslo Konduktér v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít heslo Konduktér ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít Konduktér ve vyhledávači Yandex

Hledejte bez špehování slovo Konduktér ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Konduktér například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v projektu slovnik.cz, ve videích na Youtube, v Microsoft Bing nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Vysvětlení významu slova Konduktér, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Konduktér? Kdo to byl Konduktér? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Konduktér? Definice pojmu Konduktér se nachází v sekci profese. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Zkuste též najít pojem, výraz, termín, heslo např. v internetové Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů podle různých oborů. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v profese.

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte sem.