Kdo je to?
Kdo je to, byl Jáhen? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Jáhen? Lidé, křesťanství

Kdo je to Jáhen?

Jaký je význam slova Jáhen? Co to znamená?

Jáhen je název původem z řečtiny, kde má význam služebník či číšník (diakon). V křesťanství se název jáhen používá pro pojmenování osoby, která je pověřena výkonem charitativních a administrativních služeb. Je aktivním účastníkem bohoslužeb, věnuje se vyučování náboženství a předčítání náboženských textů.
V části církví se jáhen považuje za označení pro první stupeň kněžství, jinde jsou tyto funkce svěřeny laikům.Kdo je to, byl Jáhen? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Jáhen? Lidé, křesťanství

Tento text (Jáhen) můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Databáze? Znáte definici termínu Kamenec? Vzpomněli byste si co znamená slovo Guarana? Pamatujete si definici pojmu Islám?

Klíčová slova: křesťanství, formulace, heslo, termín, informace, popis, odborný výraz, synonymum, význam, co znamená, kdo to je, přesný význam, definice, pojem, slovo, vysvětlení

Pojem Jáhen je v kategorii Křesťanství, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Hledejte bez špehování slovo Jáhen ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat pojem Jáhen ve Wikislovníku

Zkusit najít frázi Jáhen ve fulltextu Seznam.cz

Najít heslo Jáhen ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Jáhen například ve fulltextu Google.cz, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Co znamená Jáhen? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Jáhen? Kdo to byl Jáhen? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Jáhen? Definice pojmu Jáhen je v sekci křesťanství. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Zkuste též najít výraz, slovo, definici, slovíčko kupříkladu v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete delší popis. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Jáhen v jiné sekci než křesťanství.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.