Kdo je to?
Kdo je to, byl Jáhen? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Jáhen? Lidé, křesťanství

Kdo je to Jáhen?

Jaký je význam slova Jáhen? Co to znamená?

Jáhen je název původem z řečtiny, kde má význam služebník či číšník (diakon). V křesťanství se název jáhen používá pro pojmenování osoby, která je pověřena výkonem charitativních a administrativních služeb. Je aktivním účastníkem bohoslužeb, věnuje se vyučování náboženství a předčítání náboženských textů.
V části církví se jáhen považuje za označení pro první stupeň kněžství, jinde jsou tyto funkce svěřeny laikům.Kdo je to, byl Jáhen? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Jáhen? Lidé, křesťanství

Definici slova Jáhen můžete sdílet s kolegy na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Databáze? Víte co je Xanax? Vzpomněli byste si co znamená slovo Guarana? Vzpomněli byste si co označuje výraz SSD disk?

Klíčová slova: wiki, význam, slovo, kdo je Jáhen?, přesný výraz, co znamená, pojem, křesťanství, odborný výraz, synonymum, informace, vysvětlení, etymologie, význam pojmu, význam slova, heslo

Pojem Jáhen je v kategorii Křesťanství, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Jáhen lze najít v následujících zdrojích

Hledat pojem Jáhen ve Wikislovníku

Zkusit najít frázi Jáhen ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Jáhen na Youtube

Hledat heslo Jáhen ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Jáhen například ve vyhledávači Seznam.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve fulltextu Google.cz nebo v Lingea slovnících.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Jáhen

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Jáhen? Kdo to byl Jáhen? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Jáhen? Definice pojmu Jáhen patří do sekce křesťanství. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, slovo, definici, termín kupř. ve Wikipedii, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Jáhen i jinde než v sekci než v křesťanství.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.