Kdo je to?
Kdo je to, byl Řeholník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Řeholník? Lidé, křesťanství

Kdo je to Řeholník?

Jaký je význam slova Řeholník? Co to znamená?

Řeholník, jinak nazývaný také řeholní bratr, je člověk, který se rozhodl po celý svůj život sloužit Bohu a žije ve společenství lidí, kteří se řídí stejnými pravidly - řeholí. Zpravidla se jedná o mnichy, členy církevních řádů žijící v různých klášterech, ale existují i laičtí bratři.Kdo je to, byl Řeholník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Řeholník? Lidé, křesťanství

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Řeholník? s vašimi přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Oškrt? Znáte definici termínu MRSA? Znáte pojem LPG? Pamatujete si definici pojmu Hilterapie?

Klíčová slova: význam pojmu, pojem, kdo to je, termín, informace, vysvětlení, Řeholník, wiki, lexikon, přesný výraz, co je to Řeholník?, původ slova, co znamená, přesný význam, odborný výraz, slovo

Pojem Řeholník je v kategorii Křesťanství, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Zkusit najít Řeholník ve Wikislovníku

Najít pojem Řeholník v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat videa s názvem Řeholník na Youtube

Hledat heslo Řeholník ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Řeholník například ve vyhledávači Seznam.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Řeholník

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Řeholník? Kdo to byl Řeholník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Řeholník? Definice pojmu Řeholník je v kategorii křesťanství. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste hledat pojem, termín, výraz, heslo například v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto termín Řeholník hledat i v jiných kategoriích (než křesťanství).

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?