Kdo je to?
Kdo je to, byl Řeholník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Řeholník? Lidé, křesťanství

Kdo je to Řeholník?

Jaký je význam slova Řeholník? Co to znamená?

Řeholník, jinak nazývaný také řeholní bratr, je člověk, který se rozhodl po celý svůj život sloužit Bohu a žije ve společenství lidí, kteří se řídí stejnými pravidly - řeholí. Zpravidla se jedná o mnichy, členy církevních řádů žijící v různých klášterech, ale existují i laičtí bratři.Kdo je to, byl Řeholník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Řeholník? Lidé, křesťanství

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Řeholník s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Oškrt? Víte co je Deteriorace? Znáte pojem LPG? Vzpomněli byste si co označuje výraz Nimesil?

Klíčová slova: vysvětlení, synonymum, formulace, přesný výraz, kdo to je, původ slova, slovo, popis, co je to Řeholník?, co znamená, lexikon, odborný výraz, etymologie, informace, popis, křesťanství

Pojem Řeholník je v kategorii Křesťanství, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Hledat výraz Řeholník na Google.cz

Zkusit najít frázi Řeholník ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Řeholník na Youtube

Najít výraz Řeholník ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Řeholník například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikislovníku, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Lingea slovnících.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Vysvětlení významu slova Řeholník, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Řeholník? Kdo to byl Řeholník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Řeholník? Definice pojmu Řeholník se nachází v sekci křesťanství. Text vytvořen pro server Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Pokuste se vyhledat výraz, termín, heslo, výraz např. v české Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů podle různých oborů. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než křesťanství.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?