Kdo je to?
Kdo je to, byl Řeholník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Řeholník? Lidé, křesťanství

Kdo je to Řeholník?

Jaký je význam slova Řeholník? Co to znamená?

Řeholník, jinak nazývaný také řeholní bratr, je člověk, který se rozhodl po celý svůj život sloužit Bohu a žije ve společenství lidí, kteří se řídí stejnými pravidly - řeholí. Zpravidla se jedná o mnichy, členy církevních řádů žijící v různých klášterech, ale existují i laičtí bratři.Kdo je to, byl Řeholník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Řeholník? Lidé, křesťanství

Budeme rádi, pokud budete definici slova Řeholník sdílet s přáteli a kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Oškrt? Znáte pojem Kavitace? Znáte pojem LPG? Vzpomenete si na definici slova Antivirus?

Klíčová slova: lexikon, synonymum, popis, popis, etymologie, kdo to je, termín, formulace, původ slova, slovo, Řeholník, co znamená, vysvětlení, pojem, wiki, přesný výraz

Pojem Řeholník je v kategorii Křesťanství, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Zkusit najít slovo Řeholník ve fulltextu Seznam.cz

Najít slovo Řeholník ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat heslo Řeholník ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít Řeholník ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Řeholník například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Google.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Co znamená Řeholník? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Řeholník? Kdo to byl Řeholník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Řeholník? Definice pojmu Řeholník se nachází v kategorii křesťanství. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste též hledat výraz, slovo, definici, termín dejme tomu například v projektu Wikipedie, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste hledání odborného pojmu Řeholník i v jiné kategorii než je sekce křesťanství.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?