Kdo je to?
Kdo je to, byl Řeholník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Řeholník? Lidé, křesťanství

Kdo je to Řeholník?

Jaký je význam slova Řeholník? Co to znamená?

Řeholník, jinak nazývaný také řeholní bratr, je člověk, který se rozhodl po celý svůj život sloužit Bohu a žije ve společenství lidí, kteří se řídí stejnými pravidly - řeholí. Zpravidla se jedná o mnichy, členy církevních řádů žijící v různých klášterech, ale existují i laičtí bratři.Kdo je to, byl Řeholník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Řeholník? Lidé, křesťanství

Líbí se vám definice kdo je to Řeholník? Pak se podělte s vašimi kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Oškrt? Znáte pojem Obročí? Znáte pojem Vermut? Vzpomenete si na definici slova Kompilace?

Klíčová slova: přesný význam, co je to Řeholník?, Řeholník, přesný výraz, pojem, lexikon, informace, křesťanství, význam pojmu, termín, odborný výraz, popis, slovo, co znamená, původ slova, synonymum

Pojem Řeholník je v kategorii Křesťanství, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Řeholník doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Najít slovo Řeholník ve vyhledávači Qwant

Hledat pojem Řeholník ve vyhledávači Yandex

Hledat termín Řeholník ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Řeholník na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Řeholník například ve vyhledávači Seznam.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve fulltextu Google.cz nebo v Google překladači.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Co znamená Řeholník? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Řeholník? Kdo to byl Řeholník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Řeholník? Definice pojmu Řeholník je v sekci křesťanství. Text napsán pro Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, heslo, text, pojem dejme tomu třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete komplexní text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Pokuste se najít termín Řeholník i v jiné kategorii než v křesťanství.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?