Kdo je to?
Kdo je to, byl Řeholník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Řeholník? Lidé, křesťanství

Kdo je to Řeholník?

Jaký je význam slova Řeholník? Co to znamená?

Řeholník, jinak nazývaný také řeholní bratr, je člověk, který se rozhodl po celý svůj život sloužit Bohu a žije ve společenství lidí, kteří se řídí stejnými pravidly - řeholí. Zpravidla se jedná o mnichy, členy církevních řádů žijící v různých klášterech, ale existují i laičtí bratři.Kdo je to, byl Řeholník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Řeholník? Lidé, křesťanství

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Řeholník? s vašimi přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Linux? Znáte definici termínu Frappé? Znáte pojem Keloidní jizva? Pamatujete si definici pojmu MDŽ?

Klíčová slova: přesný výraz, křesťanství, co znamená, formulace, význam slova, heslo, synonymum, význam, etymologie, odborný výraz, Řeholník, informace, termín, vysvětlení, definice, popis

Pojem Řeholník je v kategorii Křesťanství, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Řeholník doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Řeholník ve Wikimedia Commons

Zkusit najít slovo Řeholník ve Wikipedii

Vyhledat heslo Řeholník v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat pojem Řeholník ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Řeholník například v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, v Microsoft Bing nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Řeholník

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Řeholník? Kdo to byl Řeholník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Řeholník? Definice pojmu Řeholník je v kategorii křesťanství. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo řekněme třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete komplexní text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie křesťanství.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?