Kdo je to?
Kdo je to, byl Řeholník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Řeholník? Lidé, křesťanství

Kdo je to Řeholník?

Jaký je význam slova Řeholník? Co to znamená?

Řeholník, jinak nazývaný také řeholní bratr, je člověk, který se rozhodl po celý svůj život sloužit Bohu a žije ve společenství lidí, kteří se řídí stejnými pravidly - řeholí. Zpravidla se jedná o mnichy, členy církevních řádů žijící v různých klášterech, ale existují i laičtí bratři.Kdo je to, byl Řeholník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Řeholník? Lidé, křesťanství

Definici slova Řeholník můžete sdílet s kolegy na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Oškrt? Víte co je Kosmatice? Znáte pojem Vermut? Vzpomněli byste si co označuje výraz Paliativní péče?

Klíčová slova: popis, kdo to je, vysvětlení, význam slova, odborný výraz, informace, význam pojmu, slovo, definice, formulace, heslo, lexikon, kdo je Řeholník?, synonymum, popis, co znamená

Pojem Řeholník je v kategorii Křesťanství, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Řeholník lze najít v následujících zdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Řeholník ve Wikimedia Commons

Zkusit najít frázi Řeholník na Google.cz

Hledat videa s názvem Řeholník na Youtube

Najít slovo Řeholník ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Řeholník například ve Wikipedii, v projektu slovnik.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve Wikislovníku nebo v Lingea slovnících.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Řeholník

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Řeholník? Kdo to byl Řeholník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Řeholník? Definice pojmu Řeholník patří do sekce křesťanství. Text vytvořen pro server Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, termín, heslo, výraz kupř. ve Wikipedii, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste hledání odborného pojmu Řeholník i v jiné kategorii než je sekce křesťanství.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?