Kdo je to?
Kdo je Zooey Deschanel? Životopis Zooey Deschanel, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Kdo je Zooey Deschanel?

Kdo je Zooey Deschanel? Životopis, informace, biografie, herectví

Zooey Claire Deschanel je americká filmová a seriálová herečka, zpěvačka a také textařka. Deschanel se narodila v Los Angeles v Kalifornii do rodiny úspěšného filmového kameramana a režiséra (Caleb Deschanel) a herečky (Mary Deschanel). Její sestra Emily je také herečka (seriál Sběratelé kostí). Po střední škole začala chodit na vysokou školu Crossroads School for Arts and Sciences (přípravná škola). Poté chvíli studovala na Severozápadní univerzitě, kterou však kvůli herectví záhy opustila. Chtěla pokračovat ve stopách jejich rodičů. Díky dobrým známostem se v 19 letech poprvé objevila v komediálním filmu Mumford (1999). O rok později dala o sobě vědět úspěšným snímkem Na pokraji slávy (2000). Následovaly filmy jako Z nuly hrdinou (2002), hlavní role ve filmech Vánoční skřítek, Všechny prima holky (2003), Samá chvála (2004), Stopařův průvodce po Galaxii, Návrat (2005). Komerční úspěch zaznamenala po boku komika Jima Carreyho v komedii Yes Man (2008) a v komedii 500 dní se Summer (2009). Svůj hlas také propůjčila animovaným filmům Trollové (2016) a Trollové: Světové turné (2020).
Na popularitě ji přidala hlavní role v televizním seriálu Nová holka. V seriálu působila během let 2011-2018, během kterých natočila celkem 7 řad. Za svou roli byla třikrát nominovaná na cenu Emmy a Zlatý glóbus.
Mimo hraní hraje na piano, ukulele a zpívá. Nazpívala soundtracky k filmu Most do země Terabithia (2007) nebo 500 dní se Summer (2009). Během roku 2007 založila kapelu She and Him a o rok později vydala debutovou desku s názvem Volume One (2008). Následovaly další desky Volume Two (2010), A Very She and Him Christmas (2011), Volume 3 (2013), Classics (2014) a Christmas Party (2016).Kdo je Zooey Deschanel? Životopis Zooey Deschanel, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Hlavní informace o osobě Zooey Deschanel

Národnost: americká
Datum narození: 17. 1. 1980
Místo narození: Los Angeles, Kalifornie, USA

Popis osobnosti Zooey Deschanel můžete sdílet s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Vzpomněli byste si co označuje výraz Ich-forma? Pamatujete si definici pojmu 3D Secure? Znáte pojem Geologické kladivo? Vzpomněli byste si co znamená slovo Terina?

Klíčová slova: osobnosti, wiki, národnost, vysvětlení, kdo je Zooey Deschanel?, život, informace, popis, herectví, narození, kdy se narodila Zooey Deschanel?, kde se narodila Zooey Deschanel?, biografie, lexikon, Zooey Deschanel, místo narození

Pojem Zooey Deschanel je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Zooey Deschanel

Zkusit najít výraz Zooey Deschanel ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat slovo Zooey Deschanel v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Zooey Deschanel ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Zooey Deschanel na Youtube

Hledat výraz Zooey Deschanel ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Zooey Deschanel například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Google obrázcích, v Microsoft Bing nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Stručná biografie, resp. životopis osoby Zooey Deschanel

Teď už znáte odpověď na otázku Kdo je to Zooey Deschanel? Kdy se narodila Zooey Deschanel? Kde se narodila Zooey Deschanel? Zooey Deschanel se nachází v sekci Herectví

Text vytvořen pro server Superia.cz. Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Doporučujeme zkusit nalézt informace osobnost, osobu, člověka Zooey Deschanel dejme tomu třeba na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Zooey Deschanel i v jiné kategorii než je herectví.