Kdo je to?
Kdo je to Paul McCartney? Životopis Paul McCartney, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Paul McCartney?

Kdo je to Paul McCartney? Stručný životopis

Paul McCartney je proslulý anglický zpěvák, hudebník i skladatel, člen skupiny Beatles. Je známý také jako bojovník za práva zvířat. Patří k nejlepším hudebním umělcům minulého století a za svůj přínos v této oblasti byl pasován na rytíře a obdržel titul Sir.
Kromě kytary zvládá celou řadu nástrojů, není pouze zpěvákem, ale také autorem textů a hudby mnoha známých písní. Po rozpadu Beatles si založil vlastní skupinu Wings a spolupracoval s dalšími hudebníky, např. Michaelem Jacksonem. Paul McCartney je kromě jiného autorem klasických skladeb a vystavuje i své obrazy.Kdo je to Paul McCartney? Životopis Paul McCartney, lidé, osobnosti z hudba

Hlavní data o osobě Paul McCartney

Národnost: britská
Datum narození: 18. června 1942
Místo narození: Liverpool

Tento text (Paul McCartney) můžete samozřejmě sdílet s partnery, kolegy a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Hinduismus? Vzpomenete si na definici slova Ážio? Znáte definici termínu Malvice? Vzpomněli byste si na význam slova Loftový byt?

Klíčová slova: kdo to je, slovo, informace, etymologie, lexikon, odborný výraz, význam slova, vysvětlení, definice, popis, původ slova, přesný význam, Paul McCartney, synonymum, wiki, formulace

Pojem Paul McCartney je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Hledejte bez špehování slovo Paul McCartney ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít slovo Paul McCartney na Google.cz

Hledat výraz Paul McCartney ve vyhledávači Qwant

Vyhledat výraz Paul McCartney ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Paul McCartney například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v nabídce zboží na Heureka.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Microsoft Bing nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Životopis, kdo je Paul McCartney? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Paul McCartney? Kdo to byl Paul McCartney? Kdy se narodil Paul McCartney? Kde se narodil Paul McCartney? Paul McCartney je v sekci hudba. Sepsáno redaktory Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Paul McCartney třeba v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete o něco delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Paul McCartney i v jiné kategorii než je hudba.