Kdo je to?
Kdo je to Paul McCartney? Životopis Paul McCartney, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Paul McCartney?

Kdo je to Paul McCartney? Stručný životopis

Paul McCartney je proslulý anglický zpěvák, hudebník i skladatel, člen skupiny Beatles. Je známý také jako bojovník za práva zvířat. Patří k nejlepším hudebním umělcům minulého století a za svůj přínos v této oblasti byl pasován na rytíře a obdržel titul Sir.
Kromě kytary zvládá celou řadu nástrojů, není pouze zpěvákem, ale také autorem textů a hudby mnoha známých písní. Po rozpadu Beatles si založil vlastní skupinu Wings a spolupracoval s dalšími hudebníky, např. Michaelem Jacksonem. Paul McCartney je kromě jiného autorem klasických skladeb a vystavuje i své obrazy.Kdo je to Paul McCartney? Životopis Paul McCartney, lidé, osobnosti z hudba

Základní informace o osobě Paul McCartney

Národnost: britská
Datum narození: 18. června 1942
Místo narození: Liverpool

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Paul McCartney? s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu HTTPs? Vzpomněli byste si na význam slova Marmoleum? Znáte definici termínu Chaš? Znáte definici termínu Hypotéka?

Klíčová slova: kdo to je, co znamená, termín, popis, slovo, popis, synonymum, přesný význam, etymologie, původ slova, definice, co je to Paul McCartney?, wiki, význam slova, význam, význam pojmu

Pojem Paul McCartney je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Paul McCartney zkuste tyto odkazy

Vyhledat slovo Paul McCartney ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Paul McCartney ve Wikimedia Commons

Hledat frázi Paul McCartney ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Paul McCartney na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Paul McCartney například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Stručná biografie, resp. životopis osoby Paul McCartney

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Paul McCartney? Kdo to byl Paul McCartney? Kdy se narodil Paul McCartney? Kde se narodil Paul McCartney? Paul McCartney je v kategorii hudba. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Paul McCartney např. ve známé Wikipedii, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Paul McCartney i v jiné kategorii než je hudba.