Kdo je to?
Kdo je Paul McCartney? Životopis Paul McCartney, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Kdo je Paul McCartney?

Kdo je Paul McCartney? Životopis, informace, biografie, hudba

Paul McCartney je proslulý anglický zpěvák, hudebník i skladatel, člen skupiny Beatles. Je známý také jako bojovník za práva zvířat. Patří k nejlepším hudebním umělcům minulého století a za svůj přínos v této oblasti byl pasován na rytíře a obdržel titul Sir.
Kromě kytary zvládá celou řadu nástrojů, není pouze zpěvákem, ale také autorem textů a hudby mnoha známých písní. Po rozpadu Beatles si založil vlastní skupinu Wings a spolupracoval s dalšími hudebníky, např. Michaelem Jacksonem. Paul McCartney je kromě jiného autorem klasických skladeb a vystavuje i své obrazy.Kdo je Paul McCartney? Životopis Paul McCartney, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Základní informace o osobě Paul McCartney

Národnost: britská
Datum narození: 18. června 1942
Místo narození: Liverpool

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Paul McCartney? s kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Rozumíte pojmu Hinduismus? Znáte pojem Mikrobiologie? Znáte definici termínu Disimulace? Vzpomenete si na definici slova Remise?

Klíčová slova: zajímavosti, wikipedie, lexikon, osobnost, wiki, hudba, kde se narodil Paul McCartney?, vysvětlení, kdy se narodil Paul McCartney?, biografie, hudba, osobnosti, datum narození, kdo je Paul McCartney?, národnost, životopis

Pojem Paul McCartney je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Hledejte bez špehování slovo Paul McCartney ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít výraz Paul McCartney v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Paul McCartney ve Wikimedia Commons

Vyhledat výraz Paul McCartney ve fulltextu Seznam.cz

Najít termín Paul McCartney ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Paul McCartney například ve ruském vyhledávači Yandex, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Google obrázcích, v Microsoft Bing nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Životopis, kdo je Paul McCartney? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Kdo je to Paul McCartney? Kdy se narodil Paul McCartney? Kde se narodil Paul McCartney? Paul McCartney je v sekci Hudba

Sepsáno redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za úplnost, pravdivost či aktuálnost informací na těchto webových stránkách. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Můžete též zkusit najít osobnost, osobu, člověka Paul McCartney třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Paul McCartney i v jiné kategorii než je hudba.