Kdo je to?
Kdo je Paul McCartney? Životopis Paul McCartney, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Paul McCartney

Kdo je Paul McCartney? Životopis, informace, biografie, hudba

Paul McCartney je proslulý anglický zpěvák, hudebník i skladatel, člen skupiny Beatles. Je známý také jako bojovník za práva zvířat. Patří k nejlepším hudebním umělcům minulého století a za svůj přínos v této oblasti byl pasován na rytíře a obdržel titul Sir.
Kromě kytary zvládá celou řadu nástrojů, není pouze zpěvákem, ale také autorem textů a hudby mnoha známých písní. Po rozpadu Beatles si založil vlastní skupinu Wings a spolupracoval s dalšími hudebníky, např. Michaelem Jacksonem. Paul McCartney je kromě jiného autorem klasických skladeb a vystavuje i své obrazy.Kdo je Paul McCartney? Životopis Paul McCartney, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Hlavní data o osobě Paul McCartney

Národnost: britská
Datum narození: 18. června 1942
Místo narození: Liverpool

Tento text (Paul McCartney) můžete samozřejmě sdílet s rodinou a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Rozumíte pojmu Imunologie? Vzpomněli byste si na význam slova Operační paměť? Znáte definici termínu Ešus? Znáte definici termínu Slovo souřadné?

Klíčová slova: vysvětlení, datum narození, život, wiki, wikipedie, Paul McCartney, biografie, hudba, národnost, narození, informace, lexikon, kdo je Paul McCartney?, životopis, kdy se narodil Paul McCartney?, Paul McCartney

Pojem Paul McCartney je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Paul McCartney v následujících zdrojích

Vyhledat heslo Paul McCartney ve vyhledávači Qwant

Hledat slovo Paul McCartney ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít heslo Paul McCartney ve fulltextu Seznam.cz

Hledat výraz Paul McCartney ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat heslo Paul McCartney ve vyhledávači Yahoo

Dál můžete zkusit hledat slovo Paul McCartney například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v projektu slovnik.cz, ve fulltextu Google.cz, ve videích na Youtube nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Životopis, kdo je Paul McCartney? Stručná biografie

Teď už víte Kdo je to Paul McCartney? Kdy se narodil Paul McCartney? Kde se narodil Paul McCartney? Paul McCartney patří do kategorie Hudba

Sepsáno redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Můžete také vyzkoušet hledat informace osobnost, osobu, člověka Paul McCartney třeba v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete o něco delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Paul McCartney i v jiné kategorii než je hudba.