Kdo je to?
Kdo je to Treperenda? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Treperenda? Lidé, hanlivé

Kdo je to Treperenda?

Co znamená a jaký je význam slova Treperenda?

Treperenda je označení pro velmi neodbytné děvče, které neustále a rádo mluví. Od této činnosti se dá těžko odradit, na odbývání, snahu o umlčení nebo odehnání je zvyklá.
Výraz treperenda se někdy používá i pro dítě, které má velký zájem o věci kolem sebe, přemýšlí o nich a je velice zvědavé. Někdy se takový jedinec nazývá i rozumbrada.


Kdo je to Treperenda? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Treperenda? Lidé, hanlivé

Text můžete velmi jednoduše sdílet s rodinou a kamarády na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Víte co je Meteorit? Rozumíte pojmu Alkoholismus? Rozumíte pojmu Asteroid? Znáte pojem Poslední zvonění?

Klíčová slova: informace, přesný význam, význam, definice, vysvětlení, přesný výraz, Treperenda, původ slova, lexikon, etymologie, formulace, popis, synonymum, přesný výraz, odborný výraz, co znamená

Pojem Treperenda je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Další informace o pojmu Treperenda hledejte v níže uvedených zdrojích

Hledat termín Treperenda ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít frázi Treperenda ve vyhledávači Yandex

Najít výraz Treperenda na Google.cz

Hledat videa s názvem Treperenda na Youtube

Hledat slovo Treperenda v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Treperenda například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Yahoo.com, ve Wikipedii nebo v Lingea slovnících.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Co znamená Treperenda? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Teď už víte Kdo je to Treperenda? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Treperenda? Definice pojmu Treperenda se nachází v sekci Hanlivé

Sepsáno redaktory Superia.cz. Pečlivě jsme prošli a zkontrolovali všechny naše texty. Přesto se však může stát, že zde objevíte chybu nebo překlep. Informace nemohou být pravidelně updatovány, proto mohou být zastaralé, neplatné, neaktuální či nepřesné. Pokuste se též vyhledat informace pojem, definici, text, výrazdejme tomu například v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Radíme vám proto hledat slovo Treperenda i v jiné části webu než je kategorie hanlivé.