Kdo je to?
Kdo je to, byl Treperenda? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Treperenda? Lidé, hanlivé

Kdo je to Treperenda?

Co znamená a jaký je význam slova Treperenda?

Treperenda je označení pro velmi neodbytné děvče, které neustále a rádo mluví. Od této činnosti se dá těžko odradit, na odbývání, snahu o umlčení nebo odehnání je zvyklá.
Výraz treperenda se někdy používá i pro dítě, které má velký zájem o věci kolem sebe, přemýšlí o nich a je velice zvědavé. Někdy se takový jedinec nazývá i rozumbrada.Kdo je to, byl Treperenda? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Treperenda? Lidé, hanlivé

Zaujalo vás slovo, termín Treperenda? Potom se podělte s blízkými na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Ochechule? Znáte termín Kvantová fyzika? Rozumíte pojmu Šalanda? Víte, co je to Adobe air?

Klíčová slova: kdo to je, význam, termín, etymologie, informace, význam pojmu, Treperenda, heslo, odborný výraz, popis, lexikon, pojem, slovo, wiki, význam slova, hanlivé

Pojem Treperenda je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Hledat videa s názvem Treperenda na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Treperenda ve Wikimedia Commons

Vyhledat termín Treperenda ve Wikislovníku

Hledat výraz Treperenda na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Treperenda například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Google překladači.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Treperenda

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Treperenda? Kdo to byl Treperenda? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Treperenda? Definice pojmu Treperenda patří do sekce hanlivé. Text napsán pro Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, text, definici, dejme tomu například v internetové Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v hanlivé.