Kdo je to?
Kdo je to Starožitník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Starožitník? Lidé, profese

Starožitník

Co znamená a jaký je význam slova Starožitník?

Starožitník je osoba, která se živí prodejem starožitností.
Starožitník vyhledává, nakupuje, oceňuje a dále prodává starožitnosti - tj. například historický nábytek, šperky, obrazy, nádobí, sochy, vázy, knihy, zbraně apod. Ve starožitnictví jde o prodej starších kusů, které mohou mít historickou či uměleckou hodnotu. Starožitníci mohou zboží také například restaurovat nebo o něj obecně pečovat, aby si zachovalo svou hodnotu.
Činnost starožitnictví je v České republice regulována řadou zákonů. Přesto však během obchodů se starožitnostmi občas dochází k podvodům, proto je důležité při podobných transakcích dbát zvýšené opatrnosti.
Starožitníci musí mít podle zákona vzdělání v oboru a také prokazatelnou praxi.Kdo je to Starožitník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Starožitník? Lidé, profese

Definici slova Starožitník můžete sdílet s přáteli a kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Pamatujete si definici pojmu Check in? Vzpomněli byste si na význam slova Furby? Znáte termín Microsoft Office? Znáte definici termínu Třecí síla?

Klíčová slova: wikipedie, profese, Starožitník, heslo, význam, přesný význam, informace, význam pojmu, definice, synonymum, popis, pojem, termín, přesný výraz, odborný výraz, etymologie

Pojem Starožitník je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Hledejte bez špehování slovo Starožitník ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Starožitník ve Wikimedia Commons

Hledat slovo Starožitník ve vyhledávači Qwant

Hledat slovo Starožitník ve vyhledávači Yahoo

Hledat heslo Starožitník ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Starožitník například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, v Google obrázcích, ve fulltextu Google.cz nebo v Lingea slovnících.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Co znamená Starožitník? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Nyní již víte Kdo je to Starožitník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Starožitník? Definice pojmu Starožitník je v kategorii Profese

Text napsán pro Superia.cz. Přes veškerou pečlivost mohou texty chyby. Za případné faktické nebo pravopisné chyby se dopředu omlouváme. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Aktuální informace lze většinou nalézt výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo dejme tomu třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete komplexní text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto vyhledávání nebo se podívejte do jiných kategorií než je Profese.