Kdo je to?
Kdo je to, byl Svatá Trojice? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Svatá Trojice? Lidé, křesťanství

Kdo je to Svatá Trojice?

Co znamená a jaký je význam slova Svatá Trojice?

Svatá Trojice, označovaná jako trojjediný Bůh nebo Nejsvětější Trojice je v křesťanství pojmenování tří božských osob, tedy Otce, Syna a Ducha svatého, kteří tvoří jednoho Boha. Tuto trojjedinost vykládají různé církve odlišně.
Boží Trojice není zmíněna ve Starém zákoně, ale až v evangeliích, konkrétně Matoušově evangeliu.Kdo je to, byl Svatá Trojice? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Svatá Trojice? Lidé, křesťanství

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Svatá Trojice s kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Hemoglobin? Vzpomněli byste si co označuje výraz Gynekomastie? Vzpomněli byste si na význam slova HACCP? Znáte termín Iluze?

Klíčová slova: význam pojmu, původ slova, termín, co je to Svatá Trojice?, přesný význam, přesný výraz, synonymum, heslo, křesťanství, etymologie, definice, kdo to je, odborný výraz, formulace, pojem, Svatá Trojice

Pojem Svatá Trojice je v kategorii Křesťanství, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Svatá Trojice

Vyhledat výraz Svatá Trojice ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít slovo Svatá Trojice ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat heslo Svatá Trojice ve vyhledávači Yandex

Vyhledat termín Svatá Trojice ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Svatá Trojice například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikislovníku, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Co znamená Svatá Trojice? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Svatá Trojice? Kdo to byl Svatá Trojice? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Svatá Trojice? Definice pojmu Svatá Trojice se nachází v kategorii křesťanství. Text vytvořen pro server Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Zkuste najít výraz, termín, heslo, výraz třeba v české Wikipedii, kde můžete najít delší text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Svatá Trojice v jiné sekci než křesťanství.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.