Kdo je to?
Kdo je to Jiří Oberfalzer? Životopis Jiří Oberfalzer, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Jiří Oberfalzer?

Kdo je to Jiří Oberfalzer? Stručný životopis

Jiří Oberfalzer je politik, senátor za obvod Beroun, zastupitel a místostarosta Králova Dvora. V roce 2018 se stal místopředsedou Senátu Parlamentu ČR. Je členem ODS. Absolvoval Matematicko-fyzikální fakultu UK a vyučoval fyziku a matematiku. Později pracoval jako geofyzik. V roce 1989 se stal členem koordinačního centra Občanského fóra. Poté zastával funkci sekretáře redakce Týdeníku Fórum a ředitelem tiskového odboru Kanceláře prezidenta republiky.
Jiří Oberfalzer absolvoval stáž ve Washingtonu a byl vedoucím nadace Patriae. Pracoval také v tabákovém koncernu British American Tobacco.Kdo je to Jiří Oberfalzer? Životopis Jiří Oberfalzer, lidé, osobnosti z politici

Hlavní data o osobě Jiří Oberfalzer

Národnost: česká
Datum narození: 17. ledna 1954
Místo narození: Karlovy Vary

Tento text (Jiří Oberfalzer) můžete samozřejmě sdílet se známými na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Exorcismus? Znáte definici termínu Workout? Pamatujete si definici pojmu Wap? Pamatujete si definici pojmu Podloubí?

Klíčová slova: odborný výraz, etymologie, informace, význam pojmu, co je to Jiří Oberfalzer?, kdo to je, slovo, heslo, lexikon, význam, popis, kdo je Jiří Oberfalzer?, popis, definice, původ slova, přesný výraz

Pojem Jiří Oberfalzer je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Vyhledat pojem Jiří Oberfalzer ve vyhledávači Yandex

Najít termín Jiří Oberfalzer ve Wikislovníku

Hledat termín Jiří Oberfalzer ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Jiří Oberfalzer ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Jiří Oberfalzer například ve Wikipedii, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve videích na Youtube, ve vyhledávači Seznam.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Stručná biografie, resp. životopis osoby Jiří Oberfalzer

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Jiří Oberfalzer? Kdo to byl Jiří Oberfalzer? Kdy se narodil Jiří Oberfalzer? Kde se narodil Jiří Oberfalzer? Jiří Oberfalzer je v kategorii politici. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Jiří Oberfalzer řekněme například v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jiří Oberfalzer i v jiné kategorii než je politici.