Kdo je to?
Kdo je to Kanye West? Životopis Kanye West, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Kanye West?

Kdo je to Kanye West? Stručný životopis

Kanye West, celým jménem Kanye Omari West, je známý také pod jménem Yeezy nebo Ye. Je poulárnm rapperem a hudebním producentem. Za svou činnost obdržel více než 50 různých ocenění. Popularitu získal nejdříve jako producent, v roce 2004 vydal své první albu The College Dropout, po němž v těsném sledu následovala další tři alba. Všechna byla velice úspěšná jak u posluchačů, tak u kritiky.
Kanye West je majitelem nahrávací společnosti Good Music, jeho maskotem je plyšový medvídek.Kdo je to Kanye West? Životopis Kanye West, lidé, osobnosti z hudba

Hlavní data o osobě Kanye West

Národnost: USA
Datum narození: 8. června 1977
Místo narození: Atlanta

Tento text (Kanye West) můžete samozřejmě sdílet s přáteli na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Remarketing? Vzpomněli byste si co označuje výraz Hysterektomie? Rozumíte pojmu Variabilní symbol? Znáte termín Halušky?

Klíčová slova: wiki, Kanye West, popis, co znamená, pojem, definice, slovo, přesný výraz, význam, vysvětlení, původ slova, informace, synonymum, význam slova, hudba, formulace

Pojem Kanye West je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Kanye West ve Wikimedia Commons

Vyhledat pojem Kanye West ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít slovo Kanye West ve fulltextu Seznam.cz

Najít termín Kanye West ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Kanye West například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, ve videích na Youtube, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Lingea slovnících.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Biografie, životopis, kdo je to Kanye West?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Kanye West? Kdo to byl Kanye West? Kdy se narodil Kanye West? Kde se narodil Kanye West? Kanye West je v kategorii hudba. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Můžete také vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Kanye West například v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete o něco delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Kanye West i v jiné kategorii než je hudba.