Kdo je to?
Kdo je to, byl Aragorn? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Aragorn? Lidé, fikce

Kdo je to Aragorn?

Co znamená a jaký je význam slova Aragorn?

Aragorn je jedním z hlavních hrdinů trilogie Pán prstenů J.R.R. Tolkiena. Je dědicem gondorského trůnu, ale ze svého domova byl vyhnán, vydal se na sever a stal se hraničářem. Spřátelil se s elfy a zamiloval se do elfské princezny Arwen, která jeho lásku opětovala.
Aragorn je zdatný bojovník, je spravedlivý, čestný a spolehlivý. Vynikl především v boji proti Sauronovi a stal se přítelem hobitů. Pomohl Frodovi zničit kouzelný prsten, stal se králem Gondoru a manželem Arwen.Kdo je to, byl Aragorn? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Aragorn? Lidé, fikce

Tento text (Aragorn) můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Operační paměť? Znáte termín Švarc systém? Víte co je Bazaliom? Víte, co je to Dharma?

Klíčová slova: co znamená, přesný význam, lexikon, kdo je Aragorn?, vysvětlení, původ slova, fikce, odborný výraz, termín, význam pojmu, kdo to je, význam slova, Aragorn, slovo, popis, význam

Pojem Aragorn je v kategorii Fikce, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Aragorn ve Wikimedia Commons

Hledat pojem Aragorn ve Wikislovníku

Zkusit najít slovo Aragorn ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Aragorn na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Aragorn například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Microsoft Bing, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Co znamená Aragorn? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Aragorn? Kdo to byl Aragorn? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Aragorn? Definice pojmu Aragorn je v sekci fikce. Text vytvořen pro server Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, definici, text, výraz dejme tomu na české Wikipedii, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Aragorn i jinde než v sekci než v fikce.