Kdo je to?
Kdo je to, byl Aragorn? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Aragorn? Lidé, fikce

Kdo je to Aragorn?

Co znamená a jaký je význam slova Aragorn?

Aragorn je jedním z hlavních hrdinů trilogie Pán prstenů J.R.R. Tolkiena. Je dědicem gondorského trůnu, ale ze svého domova byl vyhnán, vydal se na sever a stal se hraničářem. Spřátelil se s elfy a zamiloval se do elfské princezny Arwen, která jeho lásku opětovala.
Aragorn je zdatný bojovník, je spravedlivý, čestný a spolehlivý. Vynikl především v boji proti Sauronovi a stal se přítelem hobitů. Pomohl Frodovi zničit kouzelný prsten, stal se králem Gondoru a manželem Arwen.



Kdo je to, byl Aragorn? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Aragorn? Lidé, fikce

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Aragorn s vašimi známými a kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Stanné právo? Znáte pojem Kochova vločka? Víte co je BlueMotion? Vzpomenete si na definici slova Potenciometr?

Klíčová slova: původ slova, význam slova, heslo, definice, kdo je Aragorn?, etymologie, vysvětlení, kdo to je, popis, popis, význam pojmu, lexikon, termín, přesný význam, odborný výraz, fikce

Pojem Aragorn je v kategorii Fikce, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Najít termín Aragorn ve Wikipedii

Vyhledat termín Aragorn ve vyhledávači Yandex

Vyhledat pojem Aragorn ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat frázi Aragorn ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Aragorn například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Lingea slovnících, ve vyhledávači Seznam.cz, ve Wikislovníku nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Vysvětlení významu slova Aragorn, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Aragorn? Kdo to byl Aragorn? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Aragorn? Definice pojmu Aragorn se nachází v sekci fikce. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Zkuste též najít pojem, výraz, termín, heslo např. v projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v fikce.