Kdo je to?
Kdo je to, byl Aragorn? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Aragorn? Lidé, fikce

Kdo je to Aragorn?

Co znamená a jaký je význam slova Aragorn?

Aragorn je jedním z hlavních hrdinů trilogie Pán prstenů J.R.R. Tolkiena. Je dědicem gondorského trůnu, ale ze svého domova byl vyhnán, vydal se na sever a stal se hraničářem. Spřátelil se s elfy a zamiloval se do elfské princezny Arwen, která jeho lásku opětovala.
Aragorn je zdatný bojovník, je spravedlivý, čestný a spolehlivý. Vynikl především v boji proti Sauronovi a stal se přítelem hobitů. Pomohl Frodovi zničit kouzelný prsten, stal se králem Gondoru a manželem Arwen.Kdo je to, byl Aragorn? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Aragorn? Lidé, fikce

Líbí se vám definice kdo je to Aragorn? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Operační paměť? Znáte definici termínu Fyzika? Víte co je Bazaliom? Pamatujete si definici pojmu Campari?

Klíčová slova: Aragorn, co znamená, wiki, význam pojmu, pojem, popis, synonymum, přesný výraz, přesný význam, termín, odborný výraz, definice, význam, formulace, kdo je Aragorn?, slovo

Pojem Aragorn je v kategorii Fikce, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Hledat videa s názvem Aragorn na Youtube

Zkusit najít slovo Aragorn ve vyhledávači Qwant

Najít pojem Aragorn ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít frázi Aragorn ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Aragorn například v Microsoft Bing, v Lingea slovnících, ve ruském vyhledávači Yandex, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Vysvětlení významu slova Aragorn, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Aragorn? Kdo to byl Aragorn? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Aragorn? Definice pojmu Aragorn je v kategorii fikce. Text napsán pro Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Můžete též zkusit najít výraz, heslo, text, pojem dejme tomu např. v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Můžete se proto pokusit najít heslo Aragorn i v jiné sekci než v fikce.