Kdo je to?
Kdo je to Lakýrník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Lakýrník? Lidé, profese

Lakýrník

Co znamená a jaký je význam slova Lakýrník?

Lakýrník je osoba, která se profesně věnuje lakování.
Součástí práce lakýrníka či lakýrnice je příprava povrchu předmětu, například odmaštění, obroušení a podobně a následné lakování a ochrana daného předmětu, například nábytku. Lakýrník může lakovat jak nové předměty, tak provádět opravu a úpravu povrchu starších věcí. Úpravě a lakování karoserie automobilů a dalších dopravních prostředků se věnuje autolakýrník.
Obor lakýrník lze u nás vystudovat v učňovských nebo maturitních oborech.Kdo je to Lakýrník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Lakýrník? Lidé, profese

Sdílejte tento text s heslem Lakýrník s dalšími lidmi prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Vzpomenete si na definici slova Kašmír? Víte, co je to Mega? Vzpomněli byste si co znamená slovo Taklon? Rozumíte pojmu Kolumbovo vejce?

Klíčová slova: význam, původ slova, wikipedie, profese, termín, lexikon, význam slova, synonymum, etymologie, slovo, přesný výraz, co znamená, pojem, informace, odborný výraz, wiki

Pojem Lakýrník je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Vyhledat heslo Lakýrník ve vyhledávači Yahoo

Vyhledat slovo Lakýrník ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít pojem Lakýrník ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Lakýrník ve Wikimedia Commons

Zkusit najít frázi Lakýrník ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Lakýrník například ve Wikipedii, v Google překladači, v metavyhledávači Info.com, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v projektu slovnik.cz.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Co znamená Lakýrník? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Kdo je to Lakýrník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Lakýrník? Definice pojmu Lakýrník patří do kategorie Profese

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Data na webu nejsou pravidelně aktualizovaná, texty nemusí vždy reflektovat aktuální stav. Aktuální informace lze většinou nalézt výraz, slovo, definici, slovíčko kupříkladu ve známé Wikipedii, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v profese.