Kdo je to?
Kdo je Norkys Batista? Životopis Norkys Batista, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Kdo je Norkys Batista?

Kdo je Norkys Batista? Životopis, informace, biografie, herectví

Norkys Batista je venezuelská herečka, modelka, účastnice soutěže krásy a nově i politička, která se začlenila do opozice proti politice Huga Cháveze. Jako herečka je velice populární a žádaná, stejně jako atraktivní modelka. V modelingu začínala. Poté se zúčastnila castingu na reklamy.
Mezi prací v reklamě a studiem se Norkys Batista zúčastnila Miss Venezuely a byla zde velmi úspěšná. Jako herečka hraje jak v telenovelách, tak filmech. Má také svou vlastní kolekci spodního prádla.Kdo je Norkys Batista? Životopis Norkys Batista, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Základní údaje o osobě Norkys Batista

Národnost: venezuelská
Datum narození: 30. 8. 1977
Místo narození: Caracas, Venezuela

Zaujala vás biografie osobnosti Norkys Batista? Potom se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Rozumíte pojmu Inventura? Znáte definici termínu Globalizace? Znáte definici termínu Kationt? Pamatujete si definici pojmu Trdelník?

Klíčová slova: život, wiki, lexikon, biografie, národnost, Norkys Batista, místo narození, vysvětlení, osobnost, zajímavosti, životopis, kdy se narodila Norkys Batista?, datum narození, herectví, kdo je Norkys Batista?, kde se narodila Norkys Batista?

Pojem Norkys Batista je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Hledat výraz Norkys Batista ve fulltextu Seznam.cz

Hledat pojem Norkys Batista na Google obrázcích

Vyhledat pojem Norkys Batista ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít Norkys Batista ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Norkys Batista ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Norkys Batista například ve ruském vyhledávači Yandex, v projektu slovnik.cz, ve fulltextu Google.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Lingea slovnících.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Životopis, kdo je Norkys Batista? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Norkys Batista? Kdy se narodila Norkys Batista? Kde se narodila Norkys Batista? Norkys Batista se nachází v sekci Herectví

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Neručíme za správnost a úplnost informací na Webových stránkách uvedených. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Doporučujeme vyhledat osobnost, osobu, člověka Norkys Batista kupříkladu v internetové Wikipedii, kde můžete najít podrobný popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Norkys Batista i v jiné kategorii než je herectví.