Kdo je to?
Kdo je to Norkys Batista? Životopis Norkys Batista, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Norkys Batista?

Kdo je to Norkys Batista? Stručný životopis

Norkys Batista je venezuelský herečka, modelka, účastnice soutěže krásy a nově i politička, která se začlenila do opozice proti politice Huga Cháveze. Jako herečka je velice populární a žádaná, stejně jako atraktivní modelka. V modelingu začínala. Poté se zúčastnila castingu na reklamy.
Mezi prací v reklamě a studiem se Norkys Batista zúčastnila Miss Venezuely a byla zde velmi úspěšná. Jako herečka hraje jak v telenovelách, tak filmech. Má také svou vlastní kolekci spodního prádla.Kdo je to Norkys Batista? Životopis Norkys Batista, lidé, osobnosti z herectví

Hlavní data o osobě Norkys Batista

Národnost: Venezuela
Datum narození: 30. 8. 1977
Místo narození: Caracas

Tento text (Norkys Batista) můžete samozřejmě sdílet s přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Inventura? Znáte definici termínu Ramadán? Znáte definici termínu Flegmatik? Pamatujete si definici pojmu Státní smutek?

Klíčová slova: herectví, etymologie, formulace, popis, lexikon, odborný výraz, co je to Norkys Batista?, kdo je Norkys Batista?, přesný význam, vysvětlení, termín, význam slova, původ slova, kdo to je, význam pojmu, synonymum

Pojem Norkys Batista je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Norkys Batista

Najít heslo Norkys Batista ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít Norkys Batista ve vyhledávači Yandex

Hledat výraz Norkys Batista v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Norkys Batista ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Norkys Batista například ve vyhledávači Seznam.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve fulltextu Google.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Biografie, životopis, kdo je to Norkys Batista?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Norkys Batista? Kdo to byl Norkys Batista? Kdy se narodil Norkys Batista? Kde se narodil Norkys Batista? Norkys Batista je v kategorii herectví. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Norkys Batista kupř. v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Norkys Batista i v jiné kategorii než je herectví.