Kdo je to?
Kdo je to Norkys Batista? Životopis Norkys Batista, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Norkys Batista?

Kdo je to Norkys Batista? Stručný životopis

Norkys Batista je venezuelský herečka, modelka, účastnice soutěže krásy a nově i politička, která se začlenila do opozice proti politice Huga Cháveze. Jako herečka je velice populární a žádaná, stejně jako atraktivní modelka. V modelingu začínala. Poté se zúčastnila castingu na reklamy.
Mezi prací v reklamě a studiem se Norkys Batista zúčastnila Miss Venezuely a byla zde velmi úspěšná. Jako herečka hraje jak v telenovelách, tak filmech. Má také svou vlastní kolekci spodního prádla.Kdo je to Norkys Batista? Životopis Norkys Batista, lidé, osobnosti z herectví

Hlavní informace o osobě Norkys Batista

Národnost: Venezuela
Datum narození: 30. 8. 1977
Místo narození: Caracas

Popis osobnosti Norkys Batista můžete sdílet s přáteli a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Inventura? Vzpomněli byste si co označuje výraz Epizeuxis? Znáte definici termínu Flegmatik? Znáte termín Verbální komunikace?

Klíčová slova: herectví, vysvětlení, význam pojmu, kdo to je, popis, etymologie, formulace, informace, přesný výraz, slovo, kdo je Norkys Batista?, wiki, popis, synonymum, odborný výraz, význam

Pojem Norkys Batista je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Zkusit najít slovo Norkys Batista v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledejte bez špehování slovo Norkys Batista ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít termín Norkys Batista ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Norkys Batista na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Norkys Batista například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Google překladači, ve fulltextu Google.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Životopis, kdo je Norkys Batista? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Norkys Batista? Kdo to byl Norkys Batista? Kdy se narodil Norkys Batista? Kde se narodil Norkys Batista? Norkys Batista se nachází v kategorii herectví. Text vytvořen pro server Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Norkys Batista kupříkladu ve Wikipedii, kde můžete najít o mnoho podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Norkys Batista i v jiné kategorii než je herectví.