Kdo je to?
Kdo je to Extremista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Extremista? Lidé, politika

Kdo je to Extremista?

Co znamená a jaký je význam slova Extremista?

Extremista je člověk, který vyznává ideologii, víru nebo názory, která stojí proti ústavním a zákonným principům a také proti standardům běžné společnosti. Obvykle je extremista motivován rasovou, náboženskou, sociální nebo národnostní nenávistí. Také se projevuje agresivním chováním - ať už ve verbální nebo fyzické rovině.
Extremismus je široký pojem, který zahrnuje projevy fanatismu, radikalismu, rasismu či xenofobie; spadá sem i terorismus. Motivace k extrémistickému chování mohou být různé. Na začátku může být sociální a finanční nespokojenost, která vede k odporu vůči většinové společnosti. Extremismus bývá zaviněn propagandou ve prospěch nějaké politické ideologie nebo náboženství. K extremismu může vést i snaha prosadit změnu ve společenském uspořádání nebo jiné politické směřování státu.
Extremisté a organizované extremistické skupiny jsou ve většině zemí pod drobnohledem policejních orgánů, protože jsou považováni za ohrožení společnosti a státu.Kdo je to Extremista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Extremista? Lidé, politika

Definici slova Extremista můžete sdílet s dalšími lidmi na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Znáte definici termínu Bílá neděle? Znáte definici termínu Hraška? Vzpomněli byste si co označuje výraz Arganový olej? Pamatujete si definici pojmu Warfarin?

Klíčová slova: význam slova, wikipedie, slovo, definice, význam, informace, co znamená, Extremista, politika, politika, význam pojmu, termín, pojem, wiki, synonymum, etymologie

Pojem Extremista je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Zkusit najít frázi Extremista ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Extremista ve Wikimedia Commons

Najít termín Extremista ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít termín Extremista na Google obrázcích

Hledejte bez špehování slovo Extremista ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Extremista například v evropském vyhledávači Qwant, v Lingea slovnících, ve vyhledávači Seznam.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Co znamená Extremista? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Kdo je to Extremista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Extremista? Definice pojmu Extremista je v kategorii Politika

Sepsáno redaktory Superia.cz. Text zveřejněný na těchto webových stránkách má pouze informativní charakter a může obsahovat nepřesnosti či chyby. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Můžete též vyzkoušet hledat informace výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie politika.