Kdo je to?
Kdo je to Extremista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Extremista? Lidé, politika

Kdo je to Extremista?

Co znamená a jaký je význam slova Extremista?

Extremista je člověk, který vyznává ideologii, víru nebo názory, která stojí proti ústavním a zákonným principům a také proti standardům běžné společnosti. Obvykle je extremista motivován rasovou, náboženskou, sociální nebo národnostní nenávistí. Také se projevuje agresivním chováním - ať už ve verbální nebo fyzické rovině.
Extremismus je široký pojem, který zahrnuje projevy fanatismu, radikalismu, rasismu či xenofobie; spadá sem i terorismus. Motivace k extrémistickému chování mohou být různé. Na začátku může být sociální a finanční nespokojenost, která vede k odporu vůči většinové společnosti. Extremismus bývá zaviněn propagandou ve prospěch nějaké politické ideologie nebo náboženství. K extremismu může vést i snaha prosadit změnu ve společenském uspořádání nebo jiné politické směřování státu.
Extremisté a organizované extremistické skupiny jsou ve většině zemí pod drobnohledem policejních orgánů, protože jsou považováni za ohrožení společnosti a státu.Kdo je to Extremista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Extremista? Lidé, politika

Tento text (Extremista) můžete sdílet s přáteli na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Znáte definici termínu Antigenní test? Rozumíte pojmu Ranžír? Vzpomněli byste si co označuje výraz Kvas? Znáte pojem Galaxie?

Klíčová slova: heslo, politika, slovo, přesný výraz, wikipedie, formulace, přesný význam, původ slova, lexikon, vysvětlení, wiki, význam pojmu, odborný výraz, Extremista, synonymum, Extremista

Pojem Extremista je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Vyhledat termín Extremista ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat videa s názvem Extremista na Youtube

Zkusit najít Extremista v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít slovo Extremista na Google.cz

Hledat výraz Extremista ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Extremista například v Google obrázcích, v Lingea slovnících, ve Wikislovníku, ve fulltextu Yahoo.com nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Extremista

Nyní již víte Kdo je to Extremista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Extremista? Definice pojmu Extremista se nachází v kategorii Politika

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Doporučujeme zkusit nalézt pojem, slovo, termín, výraz řekněme třeba na české Wikipedii, kde naleznete podrobný text. Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto vyhledávání nebo se podívejte do jiných kategorií než je Politika.