Kdo je to?
Kdo je to, byl Introvert? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Introvert? Lidé, psychologie

Kdo je to Introvert?

Co znamená a jaký je význam slova Introvert?

Introvert je opakem extroverta a je to člověk, který je spíše uzavřený, nevyhledává společnost, je méně komunikativní, uvážlivý, má rád klid a soukromí. Většina lidí jsou extroverti.Kdo je to, byl Introvert? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Introvert? Lidé, psychologie

Tento text (Introvert) můžete sdílet s přáteli na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Endoskopie? Znáte pojem Infantilismus? Víte, co je to Kodifikace? Vzpomenete si na definici slova ICT?

Klíčová slova: lexikon, informace, pojem, popis, odborný výraz, význam slova, význam pojmu, přesný výraz, kdo je Introvert?, etymologie, význam, formulace, popis, heslo, definice, co znamená

Pojem Introvert je v kategorii Psychologie, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Introvert ve Wikimedia Commons

Hledat pojem Introvert ve Wikipedii

Zkusit najít frázi Introvert na Google.cz

Hledat výraz Introvert ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Introvert například ve videích na Youtube, v projektu slovnik.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Lingea slovnících.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Introvert

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Introvert? Kdo to byl Introvert? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Introvert? Definice pojmu Introvert je v kategorii psychologie. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete se pokusit také najít výraz, slovo, definici, slovíčko dejme tomu například v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než psychologie.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.