Kdo je to?
Kdo je to, byl Introvert? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Introvert? Lidé, psychologie

Kdo je to Introvert?

Co znamená a jaký je význam slova Introvert?

Introvert je opakem extroverta a je to člověk, který je spíše uzavřený, nevyhledává společnost, je méně komunikativní, uvážlivý, má rád klid a soukromí. Většina lidí jsou extroverti.Kdo je to, byl Introvert? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Introvert? Lidé, psychologie

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Introvert s kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Endoskopie? Znáte termín Offline? Víte, co je to Kodifikace? Víte, co je to Sousloví?

Klíčová slova: kdo to je, pojem, popis, kdo je Introvert?, Introvert, význam pojmu, etymologie, co je to Introvert?, wiki, přesný výraz, přesný význam, význam slova, původ slova, heslo, informace, slovo

Pojem Introvert je v kategorii Psychologie, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Introvert zkuste tyto odkazy

Hledejte bez špehování slovo Introvert ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít pojem Introvert v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat videa s názvem Introvert na Youtube

Vyhledat heslo Introvert ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Introvert například v evropském vyhledávači Qwant, v Google překladači, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve fulltextu Google.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Co znamená Introvert? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Introvert? Kdo to byl Introvert? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Introvert? Definice pojmu Introvert se nachází v kategorii psychologie. Sepsáno redaktory Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pokuste se také najít pojem, slovo, termín, definici dejme tomu třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů podle různých oborů. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v psychologie.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.