Kdo je to?
Kdo je to, byl Introvert? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Introvert? Lidé, psychologie

Kdo je to Introvert?

Co znamená a jaký je význam slova Introvert?

Introvert je opakem extroverta a je to člověk, který je spíše uzavřený, nevyhledává společnost, je méně komunikativní, uvážlivý, má rád klid a soukromí. Většina lidí jsou extroverti.Kdo je to, byl Introvert? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Introvert? Lidé, psychologie

Budeme rádi, pokud budete definici slova Introvert sdílet s kolegy na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Ego? Vzpomněli byste si na význam slova Kapavka? Víte, co je to Kodifikace? Znáte definici termínu Dysplazie?

Klíčová slova: popis, kdo to je, kdo je Introvert?, heslo, formulace, přesný význam, přesný výraz, původ slova, odborný výraz, co je to Introvert?, význam, vysvětlení, definice, co znamená, pojem, informace

Pojem Introvert je v kategorii Psychologie, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Hledat slovo Introvert ve vyhledávači Qwant

Vyhledat výraz Introvert ve vyhledávači Yandex

Hledat termín Introvert ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít slovo Introvert ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Introvert například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v projektu slovnik.cz, ve Wikipedii, ve videích na Youtube nebo v Google překladači.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Introvert

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Introvert? Kdo to byl Introvert? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Introvert? Definice pojmu Introvert patří do sekce psychologie. Sepsáno redaktory Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, slovo, termín, definici kupř. v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci psychologie.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.