Kdo je to?
Kdo je to, byl Introvert? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Introvert? Lidé, psychologie

Kdo je to Introvert?

Co znamená a jaký je význam slova Introvert?

Introvert je opakem extroverta a je to člověk, který je spíše uzavřený, nevyhledává společnost, je méně komunikativní, uvážlivý, má rád klid a soukromí. Většina lidí jsou extroverti.Kdo je to, byl Introvert? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Introvert? Lidé, psychologie

Sdílejte tuto stránku se slovem Introvert se známými na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Ego? Znáte definici termínu Karuselový podvod? Víte, co je to Cese? Pamatujete si definici pojmu Cepín?

Klíčová slova: význam pojmu, význam slova, odborný výraz, původ slova, heslo, informace, popis, význam, co znamená, psychologie, termín, etymologie, definice, slovo, synonymum, wiki

Pojem Introvert je v kategorii Psychologie, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Hledat termín Introvert ve Wikipedii

Hledat frázi Introvert ve vyhledávači Qwant

Hledat výraz Introvert v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Introvert ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Introvert například ve videích na Youtube, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikislovníku, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Vysvětlení významu slova Introvert, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Introvert? Kdo to byl Introvert? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Introvert? Definice pojmu Introvert je v kategorii psychologie. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Zkuste najít výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo např. v populární Wikipedii, kde naleznete podrobný text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Proto případně zapátrejte po pojmu Introvert i v jiných kategoriích (než psychologie).

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.