Kdo je to?
Kdo je to Dana Batulková? Životopis Dana Batulková, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Dana Batulková?

Kdo je to Dana Batulková? Stručný životopis

Dana Batulková, původně Danuše Batulková je populární divadelní i filmová herečka. Po absolvování DAMU vystupovala v kladenském a mladoboleslavském divadle, později v Divadle Komedie v Praze. Nyní působí v divadle Na Jezerce a v divadle Rokoko.
Dana Batulková hrála také v televizních seriálech, např. Comeback nebo Gympl s (r)učením omezeným, Ordinace v růžové zahradě 2 nebo Ohnivé kuře, kde hrála matku svému vlastnímu synovi Jakubu Prachařovi.Kdo je to Dana Batulková? Životopis Dana Batulková, lidé, osobnosti z herectví

Základní informace o osobě Dana Batulková

Národnost: česká
Datum narození: 16. března 1958
Místo narození: Praha

Líbí se stručný životopis s osobou Dana Batulková? Pak se podělte s vašimi kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Deficit? Vzpomněli byste si co znamená slovo Resin? Znáte pojem ICloud? Víte co je Činohra?

Klíčová slova: Dana Batulková, co je to Dana Batulková?, wiki, termín, kdo je Dana Batulková?, popis, význam slova, odborný výraz, pojem, vysvětlení, slovo, přesný význam, formulace, přesný výraz, kdo to je, informace

Pojem Dana Batulková je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Najít heslo Dana Batulková ve Wikislovníku

Vyhledat slovo Dana Batulková v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat slovo Dana Batulková ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat heslo Dana Batulková ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Dana Batulková například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, ve Wikipedii nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Životopis, kdo je Dana Batulková? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Dana Batulková? Kdo to byl Dana Batulková? Kdy se narodil Dana Batulková? Kde se narodil Dana Batulková? Dana Batulková je v sekci herectví. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Můžete též zkusit najít osobnost, osobu, člověka Dana Batulková kupříkladu v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete nejspíš podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Dana Batulková i v jiné kategorii než je herectví.