Kdo je to?
Kdo je to, byl Celiatik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Celiatik? Lidé, lékařství

Kdo je to Celiatik?

Co znamená a jaký je význam slova Celiatik?

Celiatik je jedinec trpící dědičným autoimunitním onemocněním, které je způsobeno nesnášenlivostí lepku, tedy bílkoviny obsažené v pšenici, žitu, ječmeni a ovsu.
Příznaky tohoto onemocnění mohou postihovat střeva – bolest břicha, průjem, zácpa, nadýmání, zvracení nechuť k jídlu. Dalšími příznaky mohou být předčasné řídnutí kostí, neplodnost, chudokrevnost, dermatitidy, úzkostné stavy, ztráta energie a úbytek na váze. Základem léčby je bezlepková dieta. Celiakie je zatím nevyléčitelná.Kdo je to, byl Celiatik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Celiatik? Lidé, lékařství

Budeme rádi, pokud budete definici slova Celiatik sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem HTTP? Znáte definici termínu eBay? Pamatujete si definici pojmu Genius loci? Pamatujete si definici pojmu Rituál?

Klíčová slova: formulace, odborný výraz, synonymum, kdo je Celiatik?, popis, slovo, přesný výraz, popis, význam, vysvětlení, co je to Celiatik?, termín, kdo to je, etymologie, Celiatik, význam pojmu

Pojem Celiatik je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Celiatik lze najít v následujících zdrojích

Hledat frázi Celiatik ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat výraz Celiatik ve vyhledávači Qwant

Hledejte bez špehování slovo Celiatik ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat slovo Celiatik ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Celiatik například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Lingea slovnících, ve videích na Youtube, v Microsoft Bing nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Vysvětlení významu slova Celiatik, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Celiatik? Kdo to byl Celiatik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Celiatik? Definice pojmu Celiatik se nachází v sekci lékařství. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, výraz, termín, heslo dejme tomu např. v projektu Wikipedie, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste hledání odborného pojmu Celiatik i v jiné kategorii než je sekce lékařství.

Znáte pojem plugin nebo chipset?