Kdo je to?
Kdo je to Štěpán Cháb? Životopis Štěpán Cháb, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Štěpán Cháb?

Kdo je to Štěpán Cháb? Stručný životopis

Štěpán Cháb je publicista a komentátor, autor pracující krom jiných pro Britské listy. Vyjadřuje se ke žhavým společenským tématům, komentuje domácí i zahraniční události. Pro jeho tvorbu je typická ironie, často používá humor.
Štěpán Cháb je také externím redaktorem internetových magazínů. Sám sebe nazývá anarchistou s touhou po pořádku.Kdo je to Štěpán Cháb? Životopis Štěpán Cháb, lidé, osobnosti z novináři

Hlavní informace o osobě Štěpán Cháb

Datum narození: 1981

Popis osobnosti Štěpán Cháb můžete sdílet s kolegy na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Microsoft Access? Rozumíte pojmu Kombucha? Rozumíte pojmu Bronchoskopie? Znáte pojem Adopce?

Klíčová slova: informace, vysvětlení, wiki, přesný význam, etymologie, přesný výraz, formulace, původ slova, co znamená, heslo, lexikon, kdo je Štěpán Cháb?, termín, slovo, význam pojmu, význam slova

Pojem Štěpán Cháb je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Štěpán Cháb zkuste tyto odkazy

Vyhledat slovo Štěpán Cháb na Google.cz

Najít termín Štěpán Cháb ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Štěpán Cháb na Youtube

Zkusit najít Štěpán Cháb ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Štěpán Cháb například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Biografie, životopis, kdo je to Štěpán Cháb?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Štěpán Cháb? Kdo to byl Štěpán Cháb? Kdy se narodil Štěpán Cháb? Štěpán Cháb patří do sekce novináři. Text napsán pro Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Můžete také vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Štěpán Cháb řekněme třeba na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Štěpán Cháb i v jiné kategorii než je novináři.