Kdo je to?
Kdo je Karel Sedláček? Životopis Karel Sedláček, osobnosti, slavný člověk z kategorie sport

Karel Sedláček

Kdo je Karel Sedláček? Životopis, informace, biografie, sport

Český šipkař Karel Sedláček se stal v roce 2020 historicky prvním českým hráčem, jenž získal titul profesionála v hraní šipek. K tomuto sportu se ale paradoxně dostal čirou náhodou. Coby žák základní školy ve dvanácti letech získal od svého spolužáka sadu šipek s terčem, kterého se chtěl zbavit. Karel začal trénovat. Ze začátku jen tak z nudy, později ho to začalo bavit čím dál víc. A co víc. Začal se zlepšovat a střed terče zasahovat stále častěji.
Netrvalo dlouho a už o dva roky později začal navštěvovat turnaje. Stal se dokonce členem místní ligy. Po návratu z vojny, kde své šipkařské umění stále zdokonaloval, se dostal pracovně do Pardubic. A právě zde vyzkoušel chuť vyšší úrovně hry. Z malých turnajů se najednou staly turnaje celorepublikové. V roce 2001 se zúčastnil Českého poháru. Díky přesné mušce a pevné ruce se začal prosazovat i v zahraničí. Následoval jeden úspěch za druhým.
V roce 2013 měl tak dobré hráčské výsledky, že se stal vítězem východoevropského žebříčku BDO. Tím se kvalifikoval na BDO mistrovství světa 2014. Sedláček se v roce 2018 dočkal kvalifikace na turnaj PDC European Tour, konaném v nizozemském Maastrichu, kde bohužel prohrál. Přesto se ještě v témže roce opět dostal do nominace České republiky na World Cup of Darts. Bohužel opět neuspěl. V témže roce ale zopakoval úspěch, když opětovně získal titul Mistra republiky 2018.Kdo je Karel Sedláček? Životopis Karel Sedláček, osobnosti, slavný člověk z kategorie sport

Hlavní informace o osobě Karel Sedláček

Národnost: česká
Datum narození: 17. února 1979
Místo narození: Červený Kostelec

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Karel Sedláček sdílet s kolegy na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Znáte pojem Vasektomie? Rozumíte pojmu Pupava? Pamatujete si definici pojmu Pomelo? Znáte pojem Florbal?

Klíčová slova: narození, Karel Sedláček, popis, lexikon, osobnost, zajímavosti, život, osobnosti, vysvětlení, wiki, kde se narodil Karel Sedláček?, informace, národnost, biografie, wikipedie, sport

Pojem Karel Sedláček je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Karel Sedláček v následujících zdrojích

Vyhledat slovo Karel Sedláček ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat termín Karel Sedláček ve fulltextu Seznam.cz

Hledat termín Karel Sedláček na Google.cz

Najít slovo Karel Sedláček v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít heslo Karel Sedláček ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Karel Sedláček například ve videích na Youtube, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, ve Wikipedii nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Životopis, kdo je Karel Sedláček? Stručná biografie

Nyní už nejspíš víte Kdo je to Karel Sedláček? Kdy se narodil Karel Sedláček? Kde se narodil Karel Sedláček? Karel Sedláček je v kategorii Sport

Sepsáno redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Pokuste se též vyhledat informace osobnost, osobu, člověka Karel Sedláček dejme tomu třeba v projektu Wikipedie, kde můžete najít podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Karel Sedláček i v jiné kategorii než je sport.