Kdo je to?
Kdo je to Lidumil? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Lidumil? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Lidumil?

Co znamená a jaký je význam slova Lidumil?

Lidumil je člověk, který má rád ostatní lidi a touží jim pomáhat.
Lidumil rád pomáhá lidem ve své rodině i okolí, účastní se různých dobročinných akcí, snaží se být užitečný pro komunitu a společnost. Pomáhat ostatním mu činí radost a vidí v tom naplnění svého životního smyslu.
Občas se stává, že lidumil se chová k ostatním tak laskavě, až je to pro něj samotného nevýhodné - lidé využívají jeho pomoci, ale neoplácejí mu ji.Kdo je to Lidumil? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Lidumil? Lidé, vlastnosti

Sdílejte tento text s heslem Lidumil se známými prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Vzpomněli byste si na význam slova Peklo? Znáte pojem Tabula rasa? Víte co je BCAA? Vzpomenete si na definici slova Žula?

Klíčová slova: heslo, původ slova, definice, wiki, význam, wikipedie, vlastnosti, etymologie, slovo, Lidumil, přesný výraz, význam pojmu, vysvětlení, odborný výraz, Lidumil, lexikon

Pojem Lidumil je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Zkusit najít pojem Lidumil ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Lidumil na Youtube

Hledejte bez špehování slovo Lidumil ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat heslo Lidumil ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat termín Lidumil ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Lidumil například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, v Google obrázcích, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Co znamená Lidumil? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Teď už víte Kdo je to Lidumil? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Lidumil? Definice pojmu Lidumil patří do kategorie Vlastnosti

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Data na webu nejsou pravidelně aktualizovaná, texty nemusí vždy reflektovat aktuální stav. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, slovo, definici, slovíčko kupříkladu na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete delší popis. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v vlastnosti.