Kdo je to?
Kdo je Coco Rocha? Životopis Coco Rocha, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Kdo je Coco Rocha?

Kdo je Coco Rocha? Životopis, informace, biografie, modeling

Mikhaila Coco Rocha je kanadská modelka. Rocha se narodila v Torontu ve státě Ontario v Kanadě, ale vyrůstala ve městě Richmond v Britské Kolumbii. Navštěvovala místní střední školu Hugh McRoberts Secondary School. Roku 2002 byla oslovena agentem Charlesem Stuartem, který ji nabídl práci jako modelka. Měsíc strávila na focení v Asii a poté se přesunula do New Yorku, kde podepsala smlouvu s fotografem Stevenem Meiselem.
Během krátké doby získala na celosvětové popularitě a objevila se na titulních stranách módních časopisů v USA, Brazílii, Itálii, Japonsku, Koreji, Thajsku, Mexiku, Rusku, Španělsku, Austrálii, Číně a ve spoustě dalších zemích po celém světě. Spolupracovala se značkami jako Versace, Chanel, Dior, Dolce and Gabbana, Lanvin, Tommy Hilfiger, Yves Saint Laurent, Esprit, Calvin Klein, Rimmel a jiné.
V roce 2014 Rocha vydala knihu Study of Pose s fotografem Stevenem Sebringem, která obsahuje okolo tisíce póz, které nafotila Coco se Sebringem.
Roku 2010 obdržela na ceremoniálu v Paříži ocenění Marie Claire’s Prix d’Excellence. Ve stejném roce získala také ocenění Seventeen Body Peace, které obdržela od magazínu Seventeen. Rocha často přispívala články o modelingu a sebevědomí u dívek.Kdo je Coco Rocha? Životopis Coco Rocha, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Hlavní data o osobě Coco Rocha

Národnost: kanadská
Datum narození: 10. 9. 1988
Místo narození: Toronto, Ontario, Kanada

Tento text (Coco Rocha) můžete samozřejmě sdílet s rodinou a kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Vzpomněli byste si co označuje výraz Fitness? Víte, co je to Fenomén? Znáte pojem Přeslice? Rozumíte pojmu Kinofilm?

Klíčová slova: kdo je Coco Rocha?, osobnost, kde se narodila Coco Rocha?, modeling, modeling, narození, lexikon, biografie, datum narození, národnost, Coco Rocha, vysvětlení, osobnosti, popis, zajímavosti, wiki

Pojem Coco Rocha je v kategorii Modeling, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o frázi Coco Rocha

Zkusit najít pojem Coco Rocha ve Wikislovníku

Hledat pojem Coco Rocha v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít slovo Coco Rocha ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Coco Rocha na Youtube

Najít výraz Coco Rocha ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Coco Rocha například v Microsoft Bing, v Lingea slovnících, v Google obrázcích, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Coco Rocha

Na této webové stránce jste se dozvěděli Kdo je to Coco Rocha? Kdy se narodila Coco Rocha? Kde se narodila Coco Rocha? Coco Rocha se nachází v kategorii Modeling

Text napsán pro Superia.cz. Chyby vyhrazeny. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Coco Rocha řekněme například v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Coco Rocha i v jiné kategorii než je modeling.