Kdo je to?
Kdo je Coco Rocha? Životopis Coco Rocha, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Kdo je Coco Rocha?

Kdo je Coco Rocha? Životopis, informace, biografie, modeling

Mikhaila Coco Rocha je kanadská modelka. Rocha se narodila v Torontu ve státě Ontario v Kanadě, ale vyrůstala ve městě Richmond v Britské Kolumbii. Navštěvovala místní střední školu Hugh McRoberts Secondary School. Roku 2002 byla oslovena agentem Charlesem Stuartem, který ji nabídl práci jako modelka. Měsíc strávila na focení v Asii a poté se přesunula do New Yorku, kde podepsala smlouvu s fotografem Stevenem Meiselem.
Během krátké doby získala na celosvětové popularitě a objevila se na titulních stranách módních časopisů v USA, Brazílii, Itálii, Japonsku, Koreji, Thajsku, Mexiku, Rusku, Španělsku, Austrálii, Číně a ve spoustě dalších zemích po celém světě. Spolupracovala se značkami jako Versace, Chanel, Dior, Dolce and Gabbana, Lanvin, Tommy Hilfiger, Yves Saint Laurent, Esprit, Calvin Klein, Rimmel a jiné.
V roce 2014 Rocha vydala knihu Study of Pose s fotografem Stevenem Sebringem, která obsahuje okolo tisíce póz, které nafotila Coco se Sebringem.
Roku 2010 obdržela na ceremoniálu v Paříži ocenění Marie Claire’s Prix d’Excellence. Ve stejném roce získala také ocenění Seventeen Body Peace, které obdržela od magazínu Seventeen. Rocha často přispívala články o modelingu a sebevědomí u dívek.Kdo je Coco Rocha? Životopis Coco Rocha, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Hlavní informace o osobě Coco Rocha

Národnost: kanadská
Datum narození: 10. 9. 1988
Místo narození: Toronto, Ontario, Kanada

Popis osobnosti Coco Rocha můžete sdílet s vašimi kamarády na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Vzpomněli byste si co označuje výraz Fitness? Víte co je Bronchoskopie? Znáte pojem Kyška? Vzpomněli byste si co označuje výraz Preambule?

Klíčová slova: osobnosti, wiki, Coco Rocha, kde se narodila Coco Rocha?, wikipedie, osobnost, informace, datum narození, vysvětlení, popis, biografie, narození, život, modeling, národnost, modeling

Pojem Coco Rocha je v kategorii Modeling, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Coco Rocha v následujících zdrojích

Hledat slovo Coco Rocha na Google obrázcích

Najít heslo Coco Rocha ve Wikipedii

Zkusit najít výraz Coco Rocha ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít heslo Coco Rocha ve vyhledávači Qwant

Hledejte bez špehování slovo Coco Rocha ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Coco Rocha například ve ruském vyhledávači Yandex, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve videích na Youtube, ve fulltextu Google.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Životopis, kdo je Coco Rocha? Stručná biografie

Nyní už nejspíš víte Kdo je to Coco Rocha? Kdy se narodila Coco Rocha? Kde se narodila Coco Rocha? Coco Rocha je v sekci Modeling

Sepsáno redaktory Superia.cz. Neručíme za správnost a úplnost informací na Webových stránkách uvedených. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Doporučujeme taktéž hledat osobnost, osobu, člověka Coco Rocha dejme tomu například ve Wikipedii, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Coco Rocha i v jiné kategorii než je modeling.