Kdo je to?
Kdo je Coco Rocha? Životopis Coco Rocha, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Coco Rocha

Kdo je Coco Rocha? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, modeling

Mikhaila Coco Rocha je kanadská modelka. Rocha se narodila v Torontu ve státě Ontario v Kanadě, ale vyrůstala ve městě Richmond v Britské Kolumbii. Navštěvovala místní střední školu Hugh McRoberts Secondary School. Roku 2002 byla oslovena agentem Charlesem Stuartem, který ji nabídl práci jako modelka. Měsíc strávila na focení v Asii a poté se přesunula do New Yorku, kde podepsala smlouvu s fotografem Stevenem Meiselem.
Během krátké doby získala na celosvětové popularitě a objevila se na titulních stranách módních časopisů v USA, Brazílii, Itálii, Japonsku, Koreji, Thajsku, Mexiku, Rusku, Španělsku, Austrálii, Číně a ve spoustě dalších zemích po celém světě. Spolupracovala se značkami jako Versace, Chanel, Dior, Dolce and Gabbana, Lanvin, Tommy Hilfiger, Yves Saint Laurent, Esprit, Calvin Klein, Rimmel a jiné.
V roce 2014 Rocha vydala knihu Study of Pose s fotografem Stevenem Sebringem, která obsahuje okolo tisíce póz, které nafotila Coco se Sebringem.
Roku 2010 obdržela na ceremoniálu v Paříži ocenění Marie Claire’s Prix d’Excellence. Ve stejném roce získala také ocenění Seventeen Body Peace, které obdržela od magazínu Seventeen. Rocha často přispívala články o modelingu a sebevědomí u dívek.Kdo je Coco Rocha? Životopis Coco Rocha, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Základní údaje o osobě Coco Rocha

Národnost: kanadská
Datum narození: 10. 9. 1988
Místo narození: Toronto, Ontario, Kanada

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Coco Rocha s dalšími osobami na sociálních sítích jako je Facebook, Pinterest, Síť X nebo Reddit. Stačí kliknout na tlačítko Sdílet.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Vzpomněli byste si co označuje výraz Apostrof? Znáte definici termínu Štuková omítka? Znáte pojem Azulen? Pamatujete si definici pojmu ČSN?

Klíčová slova: národnost, život, vysvětlení, popis, biografie, osobnosti, wikipedie, místo narození, životopis, Coco Rocha, modeling, datum narození, narození, Coco Rocha, informace, osobnost

Pojem Coco Rocha je v kategorii Modeling, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Zkusit najít termín Coco Rocha ve vyhledávači Yahoo

Vyhledat výraz Coco Rocha v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Coco Rocha ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Coco Rocha na Youtube

Vyhledat pojem Coco Rocha na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Coco Rocha například v Microsoft Bing, v Google překladači, ve ruském vyhledávači Yandex, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v projektu slovnik.cz.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Biografie, životopis, kdo je to Coco Rocha?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Coco Rocha? Kdy se narodila Coco Rocha? Kde se narodila Coco Rocha? Coco Rocha se nachází v kategorii Modeling

Text vytvořen pro server Superia.cz. Neručíme za pravdivost, aktuálnost a přesnost informací uvedených na těchto internetových stránkách. Údaje na stránkách nemusí být aktuální. Přes veškerou snahu bohužel nestíháme pravidelnou aktualizaci informací. Pokuste se také najít informace osobnost, osobu, člověka Coco Rocha dejme tomu například v české Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Coco Rocha i v jiné kategorii než je modeling.