Kdo je to?
Kdo je Josef Maršálek? Životopis Josef Maršálek, osobnosti, slavný člověk z kategorie literatura

Josef Maršálek

Kdo je Josef Maršálek? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, literatura

Josef Maršálek je český cukrář, pekař a spisovatel. Maršálek se narodil 3. dubna 1982 v Kyžlířově poblíž Potštátu, kde také vyrůstal. Má další tři sourozence.
Po základní škole absolvoval gymnázium. Následně se vyučil pekařem a cukrářem. Dálkově vystudoval Vysokou školu hotelovou v Praze. Během studií působil v zahraniční v anglickém Bathu a následně působil sedm let v Londýně v obchodním domě Harrods. Za tu dobu se vypracoval a získal ocenění pro kuchaře roku a také pro manažera roku. Byl v Londýně tak oblíbený, že jeho dezerty si objednávala i britská královská rodina.
Jeden rok strávil v Indii. Po návratu do Česka začal pracovat v pražském podniku CakeShop Prague. Později založil vlastní značku s názvem Fat Brothers.
Maršálek doposud vydal několik knih o pečení, včetně Péct, milovat a žít (2019), Moje sváteční pečení, Moderní česká cukrařina (2020), Sexy dorty (2021), Kynuté (2022) nebo Čas na pečení (2023).
Od roku 2020 působil až do roku 2022 jako porotce v televizním pořadu Peče celá země na České televizi.
Josef Maršálek rovněž pořádá vlastní kurzy pečení.Kdo je Josef Maršálek? Životopis Josef Maršálek, osobnosti, slavný člověk z kategorie literatura

Hlavní informace o osobě Josef Maršálek

Národnost: česká
Datum narození: 3. 4. 1982
Místo narození: Kyžlířov, Potštát, Československo

Popis osobnosti Josef Maršálek můžete sdílet s dalšími lidmi na sociálních sítích jako je Facebook, Pinterest, Síť X nebo Reddit. Stačí kliknout na tlačítko Sdílet.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Znáte termín Marmoleum? Znáte definici termínu Louka? Vzpomenete si na definici slova Mikroklima? Pamatujete si definici pojmu Anonymous?

Klíčová slova: literatura, lexikon, kdy se narodil Josef Maršálek?, život, narození, životopis, biografie, osobnost, literatura, popis, informace, Josef Maršálek, datum narození, vysvětlení, wiki, místo narození

Pojem Josef Maršálek je v kategorii Literatura, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Najít termín Josef Maršálek v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledejte bez špehování slovo Josef Maršálek ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít výraz Josef Maršálek ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít frázi Josef Maršálek na Google.cz

Hledat pojem Josef Maršálek ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Josef Maršálek například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikislovníku, v metavyhledávači Info.com nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Biografie, životopis, kdo je to Josef Maršálek?

Teď již zajisté znáte správnou odpověď na otázku Kdo je to Josef Maršálek? Kdy se narodil Josef Maršálek? Kde se narodil Josef Maršálek? Josef Maršálek se nachází v sekci Literatura

Text vytvořen pro server Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Doporučujeme taktéž hledat informace osobnost, osobu, člověka Josef Maršálek například na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Josef Maršálek i v jiné kategorii než je literatura.