Kdo je to?
Kdo je Milan Chovanec? Životopis Milan Chovanec, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Milan Chovanec

Kdo je Milan Chovanec? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, politici

Milan Chovanec je politik, absolvent právnické fakulty Západočeské univerzity v Plzni. Byl zaměstnán ve Státní bance československé, později začal podnikat. Je členem ČSSD, byl zastupitelem a hejtmanem Plzeňského kraje.
Milan Chovanec je poslancem Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR, v Sobotkově vládě byl ministrem vnitra. Působil také jako pověřený předseda ČSSD a statutární místopředseda ČSSD.Kdo je Milan Chovanec? Životopis Milan Chovanec, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Základní údaje o osobě Milan Chovanec

Národnost: česká
Datum narození: 31. ledna 1970
Místo narození: Plzeň

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Milan Chovanec s kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Víte co je Zemská osa? Znáte termín Nadsázka? Rozumíte pojmu ČSOB? Víte, co je to Fio banka?

Klíčová slova: datum narození, politici, politici, život, popis, Milan Chovanec, osobnosti, vysvětlení, osobnost, místo narození, lexikon, kdo je Milan Chovanec?, wikipedie, wiki, zajímavosti, kde se narodil Milan Chovanec?

Pojem Milan Chovanec je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Hledejte bez špehování slovo Milan Chovanec ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat heslo Milan Chovanec ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít termín Milan Chovanec ve Wikislovníku

Najít heslo Milan Chovanec v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat videa s názvem Milan Chovanec na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Milan Chovanec například ve fulltextu Yahoo.com, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Microsoft Bing nebo v Google překladači.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Životopis, kdo je Milan Chovanec? Stručná biografie

Právě nyní již víte Kdo je to Milan Chovanec? Kdy se narodil Milan Chovanec? Kde se narodil Milan Chovanec? Milan Chovanec se nachází v kategorii Politici

Kategorie politici, kongresmenka v růžovém, milan Chovanec, ilustrační obrázek

Napsáno redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Údaje zde uvedené mohou být již neaktuální či zastaralé. Aktualizace článků není pravidelná. Zkuste najít informace osobnost, osobu, člověka Milan Chovanec kupříkladu v české Wikipedii, kde můžete najít podrobný popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Milan Chovanec i v jiné kategorii než je politici.