Kdo je to?
Kdo je to, byl Vejtaha? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vejtaha? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Vejtaha?

Jaký je význam slova Vejtaha? Co to znamená?

Vejtaha je domýšlivý člověk, který se neustále chlubí, naparuje se a dělá ze sebe více, než doopravdy je. Je samolibý, ješitný a většina lidí ho nemá ráda a jej jim protivný.
Vejtaha si často vymýšlí nebo přikrášluje vlastní skutky, aby vypadal jako ten nejlepší ze všech. Někdy si i přisvojuje činy jiných lidí a vysloveně lže.Kdo je to, byl Vejtaha? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vejtaha? Lidé, vlastnosti

Definici slova Vejtaha můžete sdílet s kolegy na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Inkluze? Vzpomněli byste si co označuje výraz PIN? Víte co je Stavební spoření? Znáte termín Aperitiv?

Klíčová slova: kdo to je, slovo, Vejtaha, co je to Vejtaha?, význam, odborný výraz, popis, heslo, pojem, termín, etymologie, kdo je Vejtaha?, co znamená, formulace, přesný výraz, informace

Pojem Vejtaha je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Hledat slovo Vejtaha ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledejte bez špehování slovo Vejtaha ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít pojem Vejtaha ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat termín Vejtaha ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Vejtaha například ve Wikipedii, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Google překladači.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Vejtaha

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Vejtaha? Kdo to byl Vejtaha? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Vejtaha? Definice pojmu Vejtaha patří do sekce vlastnosti. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, slovo, definici, termín kupř. na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Jednotlivé výrazy mají často víc významů v různých oborech lidské činnosti. Můžete se proto pokusit najít heslo Vejtaha i v jiné sekci než v vlastnosti.