Kdo je to?
Kdo je to, byl Vejtaha? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vejtaha? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Vejtaha?

Jaký je význam slova Vejtaha? Co to znamená?

Vejtaha je domýšlivý člověk, který se neustále chlubí, naparuje se a dělá ze sebe více, než doopravdy je. Je samolibý, ješitný a většina lidí ho nemá ráda a jej jim protivný.
Vejtaha si často vymýšlí nebo přikrášluje vlastní skutky, aby vypadal jako ten nejlepší ze všech. Někdy si i přisvojuje činy jiných lidí a vysloveně lže.Kdo je to, byl Vejtaha? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vejtaha? Lidé, vlastnosti

Tento text (Vejtaha) můžete sdílet se známými na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Geneze? Vzpomněli byste si na význam slova Obec? Víte co je Biret? Znáte definici termínu Epizeuxis?

Klíčová slova: přesný výraz, etymologie, kdo to je, Vejtaha, význam pojmu, popis, význam, vlastnosti, význam slova, heslo, lexikon, popis, původ slova, formulace, přesný význam, co znamená

Pojem Vejtaha je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Vejtaha v následujících zdrojích

Vyhledat výraz Vejtaha ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Vejtaha na Youtube

Najít slovo Vejtaha ve Wikislovníku

Vyhledat heslo Vejtaha v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Vejtaha například ve Wikipedii, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Vysvětlení významu slova Vejtaha, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Vejtaha? Kdo to byl Vejtaha? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Vejtaha? Definice pojmu Vejtaha je v kategorii vlastnosti. Sepsáno redaktory Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, definici, slovo, termín např. na české Wikipedii, kde naleznete podrobný text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Zkuste proto hledat termín Vejtaha hledat i v jiných kategoriích (než vlastnosti).