Kdo je to?
Kdo je to, byl Vejtaha? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vejtaha? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Vejtaha?

Jaký je význam slova Vejtaha? Co to znamená?

Vejtaha je domýšlivý člověk, který se neustále chlubí, naparuje se a dělá ze sebe více, než doopravdy je. Je samolibý, ješitný a většina lidí ho nemá ráda a jej jim protivný.
Vejtaha si často vymýšlí nebo přikrášluje vlastní skutky, aby vypadal jako ten nejlepší ze všech. Někdy si i přisvojuje činy jiných lidí a vysloveně lže.Kdo je to, byl Vejtaha? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vejtaha? Lidé, vlastnosti

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Vejtaha s kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Geneze? Víte, co je to Groteska? Víte co je Biret? Rozumíte pojmu Pirohy?

Klíčová slova: lexikon, co znamená, kdo je Vejtaha?, význam slova, popis, přesný význam, slovo, přesný výraz, informace, heslo, popis, formulace, co je to Vejtaha?, wiki, vysvětlení, vlastnosti

Pojem Vejtaha je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Zkusit najít Vejtaha na Google.cz

Hledat heslo Vejtaha ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Vejtaha ve Wikimedia Commons

Hledat slovo Vejtaha ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Vejtaha například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Lingea slovnících, ve videích na Youtube, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Co znamená Vejtaha? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Vejtaha? Kdo to byl Vejtaha? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Vejtaha? Definice pojmu Vejtaha se nachází v kategorii vlastnosti. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Pokuste se též vyhledat pojem, výraz, termín, heslo dejme tomu v české Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto termín Vejtaha hledat i v jiných kategoriích (než vlastnosti).