Kdo je to?
Kdo je to, byl Patolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Patolog? Lidé, lékařství

Kdo je to Patolog?

Jaký je význam slova Patolog? Co to znamená?

Patolog je lékař, jehož úkolem je zkoumat těla zemřelých. Patolog určuje příčinu smrti v nejasných případech (klinický patolog) nebo v případě obětí trestných činů či dopravních nehod (soudní patologie), zkoumá projevy a změny tkání způsobené nemocemi apod. Získané poznatky jsou využitelné při léčbě dalších pacientů.Kdo je to, byl Patolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Patolog? Lidé, lékařství

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Patolog? s vašimi přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Žinčica? Rozumíte pojmu Růžovka? Vzpomenete si na definici slova Gurta? Znáte pojem Polarizační filtr?

Klíčová slova: synonymum, formulace, lékařství, Patolog, odborný výraz, definice, význam pojmu, pojem, původ slova, popis, co je to Patolog?, etymologie, lexikon, význam, co znamená, termín

Pojem Patolog je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Patolog

Najít výraz Patolog ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat heslo Patolog ve fulltextu Seznam.cz

Hledejte bez špehování slovo Patolog ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat výraz Patolog ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Patolog například v evropském vyhledávači Qwant, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve fulltextu Google.cz, v Microsoft Bing nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Patolog

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Patolog? Kdo to byl Patolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Patolog? Definice pojmu Patolog je v kategorii lékařství. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Zkuste též hledat výraz, slovo, definici, slovíčko například ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto termín Patolog hledat i v jiných kategoriích (než lékařství).

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.