Kdo je to?
Kdo je to, byl Patolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Patolog? Lidé, lékařství

Kdo je to Patolog?

Jaký je význam slova Patolog? Co to znamená?

Patolog je lékař, jehož úkolem je zkoumat těla zemřelých. Patolog určuje příčinu smrti v nejasných případech (klinický patolog) nebo v případě obětí trestných činů či dopravních nehod (soudní patologie), zkoumá projevy a změny tkání způsobené nemocemi apod. Získané poznatky jsou využitelné při léčbě dalších pacientů.Kdo je to, byl Patolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Patolog? Lidé, lékařství

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Patolog? s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Workoholik? Znáte definici termínu Lodyha? Vzpomenete si na definici slova Zdraví? Pamatujete si definici pojmu Lanolin?

Klíčová slova: původ slova, pojem, co znamená, vysvětlení, informace, význam pojmu, synonymum, Patolog, formulace, kdo je Patolog?, popis, popis, termín, lékařství, lexikon, význam slova

Pojem Patolog je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Patolog zkuste navštívit tyto odkazy

Hledat videa s názvem Patolog na Youtube

Najít výraz Patolog ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít frázi Patolog ve fulltextu Seznam.cz

Najít heslo Patolog ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Patolog například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v projektu slovnik.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Vysvětlení významu slova Patolog, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Patolog? Kdo to byl Patolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Patolog? Definice pojmu Patolog je v kategorii lékařství. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Pokuste se též vyhledat pojem, slovo, termín, výraz řekněme ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto hledat termín Patolog hledat i v jiných kategoriích (než lékařství).

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.