Kdo je to?
Kdo je to, byl Patolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Patolog? Lidé, lékařství

Kdo je to Patolog?

Jaký je význam slova Patolog? Co to znamená?

Patolog je lékař, jehož úkolem je zkoumat těla zemřelých. Patolog určuje příčinu smrti v nejasných případech (klinický patolog) nebo v případě obětí trestných činů či dopravních nehod (soudní patologie), zkoumá projevy a změny tkání způsobené nemocemi apod. Získané poznatky jsou využitelné při léčbě dalších pacientů.Kdo je to, byl Patolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Patolog? Lidé, lékařství

Budeme rádi, pokud budete definici slova Patolog sdílet s kolegy na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Workoholik? Znáte pojem Soucit? Vzpomenete si na definici slova Zdraví? Vzpomenete si na definici slova Bivak?

Klíčová slova: definice, informace, etymologie, heslo, význam pojmu, formulace, termín, význam slova, co znamená, původ slova, význam, odborný výraz, vysvětlení, lexikon, přesný význam, popis

Pojem Patolog je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Patolog

Hledejte bez špehování slovo Patolog ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít slovo Patolog ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat pojem Patolog ve vyhledávači Qwant

Vyhledat výraz Patolog ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Patolog například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v projektu slovnik.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve videích na Youtube nebo v Google překladači.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Patolog

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Patolog? Kdo to byl Patolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Patolog? Definice pojmu Patolog patří do sekce lékařství. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Můžete též zkusit najít pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz kupř. v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v lékařství.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.