Kdo je to?
Kdo je to, byl Patolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Patolog? Lidé, lékařství

Kdo je to Patolog?

Jaký je význam slova Patolog? Co to znamená?

Patolog je lékař, jehož úkolem je zkoumat těla zemřelých. Patolog určuje příčinu smrti v nejasných případech (klinický patolog) nebo v případě obětí trestných činů či dopravních nehod (soudní patologie), zkoumá projevy a změny tkání způsobené nemocemi apod. Získané poznatky jsou využitelné při léčbě dalších pacientů.Kdo je to, byl Patolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Patolog? Lidé, lékařství

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Patolog s kamarády na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Žinčica? Pamatujete si definici pojmu Šambala? Vzpomenete si na definici slova Gurta? Vzpomněli byste si co znamená slovo Panaricium?

Klíčová slova: lexikon, popis, slovo, Patolog, význam slova, vysvětlení, kdo to je, synonymum, definice, etymologie, lékařství, heslo, význam pojmu, kdo je Patolog?, přesný výraz, přesný význam

Pojem Patolog je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Patolog

Najít slovo Patolog ve Wikipedii

Hledat pojem Patolog ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat heslo Patolog ve vyhledávači Qwant

Vyhledat termín Patolog ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Patolog například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve fulltextu Google.cz, ve Wikislovníku nebo v projektu slovnik.cz.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Co znamená Patolog? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Patolog? Kdo to byl Patolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Patolog? Definice pojmu Patolog se nachází v kategorii lékařství. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Pokuste se též vyhledat výraz, text, termín, pojem dejme tomu v projektu Wikipedia, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než lékařství).

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.