Kdo je to?
Kdo je to Bill Gates? Životopis Bill Gates, lidé, osobnosti z podnikání

Kdo je to Bill Gates?

Kdo je to Bill Gates? Stručný životopis

Bill Gates, celým jménem William Henry Gates, je podnikatel, autor, investor, průmyslník a také filantrop. Jeho nejznámějším podnikem je založení Microsoftu, největší světové počítačové společnosti vyvíjející a vyrábějící software.
Microsoft založil Bill Gates se společníkem Paulem Allenem. Je jeho největším samostatným akcionářem. Zastává nebo zastával zde více funkcí – od předsedy přes generálního ředitele k hlavnímu software architektovi. Napsal také několik knih, u dalších je spoluautorem. Se svým obrovským jměním patří k nejbohatším lidem světa.Kdo je to Bill Gates? Životopis Bill Gates, lidé, osobnosti z podnikání

Hlavní informace o osobě Bill Gates

Národnost: USA
Datum narození: 28. října 1955
Místo narození: Seattle

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Bill Gates sdílet s kolegy na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Molekula? Vzpomenete si na definici slova Výsledovka? Vzpomenete si na definici slova Skoba? Vzpomněli byste si na význam slova Polyfázový spánek?

Klíčová slova: původ slova, přesný výraz, wiki, definice, podnikání, pojem, informace, lexikon, slovo, vysvětlení, formulace, co je to Bill Gates?, popis, kdo to je, přesný význam, význam

Pojem Bill Gates je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Vyhledat termín Bill Gates na Google.cz

Najít termín Bill Gates v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat pojem Bill Gates ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat heslo Bill Gates ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Bill Gates například ve Wikislovníku, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve videích na Youtube, v evropském vyhledávači Qwant nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Biografie, životopis, kdo je to Bill Gates?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Bill Gates? Kdo to byl Bill Gates? Kdy se narodil Bill Gates? Kde se narodil Bill Gates? Bill Gates patří do sekce podnikání. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka Bill Gates třeba v projektu Wikipedie, kde můžete najít o mnoho podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Bill Gates i v jiné kategorii než je podnikání.