Kdo je to?
Kdo je to Bill Gates? Životopis Bill Gates, lidé, osobnosti z podnikání

Kdo je to Bill Gates?

Kdo je to Bill Gates? Stručný životopis

Bill Gates, celým jménem William Henry Gates, je podnikatel, autor, investor, průmyslník a také filantrop. Jeho nejznámějším podnikem je založení Microsoftu, největší světové počítačové společnosti vyvíjející a vyrábějící software.
Microsoft založil Bill Gates se společníkem Paulem Allenem. Je jeho největším samostatným akcionářem. Zastává nebo zastával zde více funkcí – od předsedy přes generálního ředitele k hlavnímu software architektovi. Napsal také několik knih, u dalších je spoluautorem. Se svým obrovským jměním patří k nejbohatším lidem světa.Kdo je to Bill Gates? Životopis Bill Gates, lidé, osobnosti z podnikání

Základní údaje o osobě Bill Gates

Národnost: USA
Datum narození: 28. října 1955
Místo narození: Seattle

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Bill Gates s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Molekula? Víte, co je to Scopex? Vzpomenete si na definici slova Skoba? Rozumíte pojmu Nikasil?

Klíčová slova: význam, popis, co je to Bill Gates?, slovo, význam pojmu, Bill Gates, přesný výraz, informace, odborný výraz, etymologie, definice, přesný význam, původ slova, podnikání, kdo je Bill Gates?, formulace

Pojem Bill Gates je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Bill Gates v následujících zdrojích

Hledejte bez špehování slovo Bill Gates ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít termín Bill Gates ve Wikislovníku

Vyhledat výraz Bill Gates v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít výraz Bill Gates ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Bill Gates například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Google překladači, v Microsoft Bing, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Stručná biografie, resp. životopis osoby Bill Gates

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Bill Gates? Kdo to byl Bill Gates? Kdy se narodil Bill Gates? Kde se narodil Bill Gates? Bill Gates se nachází v sekci podnikání. Text napsán pro Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Můžete též zkusit najít osobnost, osobu, člověka Bill Gates např. v české Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Bill Gates i v jiné kategorii než je podnikání.