Kdo je to?
Kdo je Bill Gates? Životopis Bill Gates, osobnosti, slavný člověk z kategorie podnikání

Bill Gates

Kdo je Bill Gates? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, podnikání

Bill Gates, celým jménem William Henry Gates, je podnikatel, autor, investor, průmyslník a také filantrop. Jeho nejznámějším podnikem je založení Microsoftu, největší světové počítačové společnosti vyvíjející a vyrábějící software.
Microsoft založil Bill Gates se společníkem Paulem Allenem. Je jeho největším samostatným akcionářem. Zastává nebo zastával zde více funkcí – od předsedy přes generálního ředitele k hlavnímu software architektovi. Napsal také několik knih, u dalších je spoluautorem. Se svým obrovským jměním patří k nejbohatším lidem světa.Kdo je Bill Gates? Životopis Bill Gates, osobnosti, slavný člověk z kategorie podnikání

Hlavní data o osobě Bill Gates

Národnost: USA
Datum narození: 28. října 1955
Místo narození: Seattle

Tento text (Bill Gates) můžete samozřejmě sdílet s přáteli na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Znáte termín Přívlač? Víte co je Štukování? Vzpomenete si na definici slova Tuřín? Vzpomněli byste si co označuje výraz Hypotéza?

Klíčová slova: místo narození, podnikání, wikipedie, osobnost, narození, kdy se narodil Bill Gates?, lexikon, biografie, Bill Gates, Bill Gates, datum narození, kde se narodil Bill Gates?, informace, národnost, vysvětlení, wiki

Pojem Bill Gates je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Hledejte výraz Bill Gates v dalších zdrojích

Zkusit najít frázi Bill Gates ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Bill Gates ve Wikimedia Commons

Vyhledat výraz Bill Gates na Google obrázcích

Zkusit najít výraz Bill Gates ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít výraz Bill Gates ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Bill Gates například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, v metavyhledávači Info.com, ve videích na Youtube nebo v Lingea slovnících.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Stručná biografie, resp. životopis osoby Bill Gates

Na této webové stránce jste se dozvěděli Kdo je to Bill Gates? Kdy se narodil Bill Gates? Kde se narodil Bill Gates? Bill Gates je v sekci Podnikání

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Na texty zde uvedené neposkytujeme žádnou záruku. Mohou obsahovat pravopisné i faktické chyby, za které se předem omlouváme. Texty bohužel nestíháme pravidelně upravovat, proto mohou obsahovat zastaralé, neaktuální, neplatné nebo nepřesné údaje. Můžete též vyzkoušet hledat informace osobnost, osobu, člověka Bill Gates řekněme na české Wikipedii, kde naleznete o něco delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Bill Gates i v jiné kategorii než je podnikání.