Kdo je to?
Kdo je to Bill Gates? Životopis Bill Gates, lidé, osobnosti z podnikání

Kdo je to Bill Gates?

Kdo je to Bill Gates? Stručný životopis

Bill Gates, celým jménem William Henry Gates, je podnikatel, autor, investor, průmyslník a také filantrop. Jeho nejznámějším podnikem je založení Microsoftu, největší světové počítačové společnosti vyvíjející a vyrábějící software.
Microsoft založil Bill Gates se společníkem Paulem Allenem. Je jeho největším samostatným akcionářem. Zastává nebo zastával zde více funkcí – od předsedy přes generálního ředitele k hlavnímu software architektovi. Napsal také několik knih, u dalších je spoluautorem. Se svým obrovským jměním patří k nejbohatším lidem světa.Kdo je to Bill Gates? Životopis Bill Gates, lidé, osobnosti z podnikání

Sdílejte tuto stránku s osobností Bill Gates s přáteli na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Hlavní data o osobě Bill Gates

Národnost: USA
Datum narození: 28. října 1955
Místo narození: Seattle

Vzpomněli byste si na význam slova Iontový nápoj? Vzpomněli byste si na význam slova Propolis? Znáte pojem Amfetamin? Znáte pojem Cukrovka?

Klíčová slova: přesný význam, slovo, heslo, přesný výraz, původ slova, co je to Bill Gates?, synonymum, kdo je Bill Gates?, význam pojmu, informace, vysvětlení, definice, etymologie, termín, popis

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Biografie, životopis, kdo je to Bill Gates?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Bill Gates? Kdo to byl Bill Gates? Kdy se narodil Bill Gates? Kde se narodil Bill Gates? Bill Gates je v kategorii podnikání. Text vytvořen pro server Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Bill Gates řekněme třeba v populární Wikipedii, kde naleznete podrobný text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Bill Gates i v jiné kategorii než je podnikání.