Kdo je to?
Kdo je Bill Gates? Životopis Bill Gates, osobnosti, slavný člověk z kategorie podnikání

Kdo je Bill Gates?

Kdo je Bill Gates? Životopis, informace, biografie, podnikání

Bill Gates, celým jménem William Henry Gates, je podnikatel, autor, investor, průmyslník a také filantrop. Jeho nejznámějším podnikem je založení Microsoftu, největší světové počítačové společnosti vyvíjející a vyrábějící software.
Microsoft založil Bill Gates se společníkem Paulem Allenem. Je jeho největším samostatným akcionářem. Zastává nebo zastával zde více funkcí – od předsedy přes generálního ředitele k hlavnímu software architektovi. Napsal také několik knih, u dalších je spoluautorem. Se svým obrovským jměním patří k nejbohatším lidem světa.Kdo je Bill Gates? Životopis Bill Gates, osobnosti, slavný člověk z kategorie podnikání

Hlavní informace o osobě Bill Gates

Národnost: USA
Datum narození: 28. října 1955
Místo narození: Seattle

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Bill Gates sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Znáte termín Molekula? Znáte definici termínu Audiokniha? Vzpomenete si na definici slova Rumiště? Pamatujete si definici pojmu Stavěcí klíč?

Klíčová slova: Bill Gates, informace, wikipedie, osobnost, Bill Gates, biografie, lexikon, kdo je Bill Gates?, místo narození, datum narození, popis, osobnosti, wiki, narození, kde se narodil Bill Gates?, národnost

Pojem Bill Gates je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Hledejte výraz Bill Gates v dalších zdrojích

Vyhledat výraz Bill Gates na Google.cz

Vyhledat výraz Bill Gates na Google obrázcích

Hledat frázi Bill Gates ve vyhledávači Yahoo

Najít výraz Bill Gates ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Bill Gates ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Bill Gates například ve Wikipedii, v Google překladači, ve ruském vyhledávači Yandex, ve Wikislovníku nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Stručná biografie, resp. životopis osoby Bill Gates

Teď už znáte odpověď na otázku Kdo je to Bill Gates? Kdy se narodil Bill Gates? Kde se narodil Bill Gates? Bill Gates je v kategorii Podnikání

Text vytvořen pro server Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby, nepřesnosti nebo překlepy. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Bill Gates např. v projektu Wikipedie, kde můžete najít podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Bill Gates i v jiné kategorii než je podnikání.