Kdo je to?
Kdo je to, byl Aktivista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Aktivista? Lidé, politika

Kdo je to Aktivista?

Co znamená a jaký je význam slova Aktivista?

Aktivista je obecně člověk, který je velmi aktivní (činný) v prosazování něčeho. Známí jsou např. ekologičtí aktivisté, kteří bojují za ochranu přírody často jakýmikoliv prostředky.Kdo je to, byl Aktivista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Aktivista? Lidé, politika

Budeme rádi, pokud budete definici slova Aktivista sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Draft? Znáte termín ASMR? Vzpomněli byste si co znamená slovo Rokoko? Víte, co je to Stát?

Klíčová slova: Aktivista, etymologie, kdo to je, přesný výraz, přesný význam, popis, termín, synonymum, odborný výraz, vysvětlení, popis, co je to Aktivista?, lexikon, informace, kdo je Aktivista?, význam slova

Pojem Aktivista je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Najít slovo Aktivista ve vyhledávači Yandex

Hledat termín Aktivista ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledejte bez špehování slovo Aktivista ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat frázi Aktivista ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Aktivista například ve fulltextu Google.cz, v Google překladači, ve Wikislovníku, ve Wikipedii nebo v Lingea slovnících.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Vysvětlení významu slova Aktivista, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Aktivista? Kdo to byl Aktivista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Aktivista? Definice pojmu Aktivista se nachází v sekci politika. Text vytvořen pro server Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Můžete také vyzkoušet hledat výraz, termín, heslo, výraz dejme tomu např. v projektu Wikipedie, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste hledat odborný výraz Aktivista i v jiné sekci než je kategorie politika.

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware.