Kdo je to?
Kdo je to, byl Aktivista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Aktivista? Lidé, politika

Kdo je to Aktivista?

Co znamená a jaký je význam slova Aktivista?

Aktivista je obecně člověk, který je velmi aktivní (činný) v prosazování něčeho. Známí jsou např. ekologičtí aktivisté, kteří bojují za ochranu přírody často jakýmikoliv prostředky.Kdo je to, byl Aktivista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Aktivista? Lidé, politika

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Aktivista? s vašimi kamarády na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Draft? Rozumíte pojmu Blue ray? Vzpomněli byste si co znamená slovo Dyspepsie? Znáte pojem COC list?

Klíčová slova: lexikon, wiki, odborný výraz, kdo to je, co je to Aktivista?, popis, Aktivista, slovo, etymologie, definice, synonymum, vysvětlení, heslo, pojem, termín, informace

Pojem Aktivista je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Aktivista v následujících zdrojích

Vyhledat termín Aktivista ve fulltextu Seznam.cz

Hledat pojem Aktivista v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat heslo Aktivista na Google.cz

Hledat heslo Aktivista ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Aktivista například ve videích na Youtube, v nabídce zboží na Heureka.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Lingea slovnících.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Co znamená Aktivista? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Aktivista? Kdo to byl Aktivista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Aktivista? Definice pojmu Aktivista je v sekci politika. Text napsán pro Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, heslo, text, pojem dejme tomu třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete komplexní text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů podle různých oborů. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než politika).

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware.