Kdo je to?
Kdo je to, byl Aktivista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Aktivista? Lidé, politika

Kdo je to Aktivista?

Co znamená a jaký je význam slova Aktivista?

Aktivista je obecně člověk, který je velmi aktivní (činný) v prosazování něčeho. Známí jsou např. ekologičtí aktivisté, kteří bojují za ochranu přírody často jakýmikoliv prostředky.Kdo je to, byl Aktivista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Aktivista? Lidé, politika

Zaujalo vás slovo, termín Aktivista? Potom se podělte s kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Draft? Vzpomněli byste si na význam slova Infinitiv? Vzpomněli byste si co znamená slovo Rokoko? Znáte definici termínu Veletucet?

Klíčová slova: lexikon, heslo, wiki, popis, odborný výraz, přesný výraz, popis, co je to Aktivista?, kdo to je, kdo je Aktivista?, slovo, synonymum, definice, etymologie, význam, Aktivista

Pojem Aktivista je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Hledejte bez špehování slovo Aktivista ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat termín Aktivista na Google.cz

Zkusit najít slovo Aktivista ve vyhledávači Yandex

Vyhledat termín Aktivista ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Aktivista například v evropském vyhledávači Qwant, v Lingea slovnících, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Microsoft Bing nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Co znamená Aktivista? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Aktivista? Kdo to byl Aktivista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Aktivista? Definice pojmu Aktivista se nachází v kategorii politika. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Zkuste též najít výraz, slovo, definici, termín dejme tomu na stránkách Wikipedie, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v politika.

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware.