Kdo je to?
Kdo je to, byl Aktivista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Aktivista? Lidé, politika

Kdo je to Aktivista?

Co znamená a jaký je význam slova Aktivista?

Aktivista je obecně člověk, který je velmi aktivní (činný) v prosazování něčeho. Známí jsou např. ekologičtí aktivisté, kteří bojují za ochranu přírody často jakýmikoliv prostředky.Kdo je to, byl Aktivista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Aktivista? Lidé, politika

Sdílejte tuto stránku se slovem Aktivista s přáteli na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Draft? Vzpomněli byste si co znamená slovo HPV? Vzpomněli byste si co znamená slovo Rokoko? Víte co je Dyskalkulie?

Klíčová slova: přesný význam, kdo je Aktivista?, význam slova, wiki, pojem, definice, vysvětlení, slovo, synonymum, popis, co je to Aktivista?, význam, formulace, význam pojmu, termín, co znamená

Pojem Aktivista je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Hledat heslo Aktivista ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Aktivista na Youtube

Najít slovo Aktivista ve fulltextu Seznam.cz

Hledat slovo Aktivista ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Aktivista například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Google překladači, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve fulltextu Google.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Aktivista

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Aktivista? Kdo to byl Aktivista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Aktivista? Definice pojmu Aktivista je v kategorii politika. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, termín, výraz, heslo třeba na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete delší popis. Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než politika.

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware.