Kdo je to?
Kdo je to Náměsíčník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Náměsíčník? Lidé, poruchy

Náměsíčník

Co znamená a jaký je význam slova Náměsíčník?

Náměsíčník je člověk, který trpí spánkovou poruchou - somnambulismem.
Člověk s touto poruchou se v průběhu spánku pohybuje, chodí či vykonává další činnosti, aniž by se vzbudil. U silné náměsíčnosti hrozí ublížení na zdraví - primárně úrazy vzniklé pádem, ale může dojít například i k pořezání a dalším zraněním.
Pokud člověk trpí náměsíčností, doporučuje se upravit a nastolit pravidelný denní režim. V případě silné spánkové poruchy může pomoc terapeutické řešení a nasazení psychofarmak.


Kdo je to Náměsíčník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Náměsíčník? Lidé, poruchy

Líbí se vám definice kdo je to Náměsíčník? Pak se podělte s vašimi přáteli na sociálních sítích jako je Facebook, Pinterest, Síť X nebo Reddit. Stačí kliknout na tlačítko Sdílet.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Víte, co je to Bungee jumping? Znáte definici termínu Aqua? Vzpomněli byste si na význam slova Krevní plazma? Pamatujete si definici pojmu Laxní přístup?

Klíčová slova: poruchy, Náměsíčník, wiki, vysvětlení, odborný výraz, wikipedie, pojem, termín, původ slova, formulace, co znamená, přesný výraz, Náměsíčník, přesný výraz, definice, význam slova

Pojem Náměsíčník je v kategorii Poruchy, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Najít výraz Náměsíčník ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledejte bez špehování slovo Náměsíčník ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít heslo Náměsíčník ve Wikislovníku

Hledat heslo Náměsíčník na Google obrázcích

Zkusit najít výraz Náměsíčník ve vyhledávači Yahoo

Dál můžete zkusit hledat slovo Náměsíčník například v Microsoft Bing, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikislovníku, v evropském vyhledávači Qwant nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Náměsíčník

Nyní už nejspíš víte Kdo je to Náměsíčník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Náměsíčník? Definice pojmu Náměsíčník je v kategorii Poruchy

Kategorie poruchy, gambler v kasínu, náměsíčník, ilustrační obrázek

Text vytvořen pro server Superia.cz. Pečlivě jsme zkontrolovali všechny informace a údaje. Přesto však nevylučujeme, že je v textech chyba. Některé informace již mohou být zastaralé nebo neaktuální. Můžete také vyzkoušet hledat informace výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Poruchy.