Kdo je to?
Kdo je Chrissy Teigen? Životopis Chrissy Teigen, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Kdo je Chrissy Teigen?

Kdo je Chrissy Teigen? Životopis, informace, biografie, modeling

Chrissy Teigen je americká modelka a osobnost televizní zábavy.
Jako modelka se poprvé objevila v roce 2010 v časopisu Sports Illustrated swimsuit issue, pro tento časopis fotila i v pozdějších letech.
Po většinu kariéry se spíš než jako modelka prezentuje jako osobnost showbyznysu. Pravidelně se objevuje v různých talk show a zábavních televizních pořadech; angažuje se i v politickém dění a věnuje se také aktivismu, především v oblasti feministické agendy. Vystoupila také v několika epizodních rolích ve filmech a seriálech a namlouvá postavy animovaných seriálů (např. Rodina na baterky, Hotel Transylvánie 3...).
Od počátku modelingové kariéry se také objevuje v různých kuchařských show a také je sama autorkou úspěšných a oceňovaných kuchařek.
Jejím manželem je známý zpěvák John Legend, Chrissy Teigen též vystupovala v několika jeho hudebních klipech.Kdo je Chrissy Teigen? Životopis Chrissy Teigen, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Hlavní data o osobě Chrissy Teigen

Národnost: americká
Datum narození: 30. listopadu 1985
Místo narození: Delta, Utah, USA

Sdílejte tuto stránku s osobností Chrissy Teigen s partnery, kolegy a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Vzpomenete si na definici slova HPV? Vzpomněli byste si co označuje výraz Molton? Vzpomněli byste si co znamená slovo Biopsie? Znáte termín Feston?

Klíčová slova: informace, datum narození, osobnost, osobnosti, modeling, místo narození, národnost, zajímavosti, wikipedie, modeling, Chrissy Teigen, popis, vysvětlení, kdy se narodila Chrissy Teigen?, život, kde se narodila Chrissy Teigen?

Pojem Chrissy Teigen je v kategorii Modeling, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Zkusit najít pojem Chrissy Teigen v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít výraz Chrissy Teigen na Google obrázcích

Hledat termín Chrissy Teigen ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat heslo Chrissy Teigen ve Wikislovníku

Najít výraz Chrissy Teigen na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Chrissy Teigen například ve fulltextu Yahoo.com, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v Google překladači.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Biografie, životopis, kdo je to Chrissy Teigen?

Nyní již víte Kdo je to Chrissy Teigen? Kdy se narodila Chrissy Teigen? Kde se narodila Chrissy Teigen? Chrissy Teigen patří do kategorie Modeling

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Údaje na stránkách nemusí být aktuální. Přes veškerou snahu bohužel nestíháme pravidelnou aktualizaci informací. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Chrissy Teigen například v populární Wikipedii, kde naleznete o něco delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Chrissy Teigen i v jiné kategorii než je modeling.