Kdo je to?
Kdo je Chrissy Teigen? Životopis Chrissy Teigen, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Kdo je Chrissy Teigen?

Kdo je Chrissy Teigen? Životopis, informace, biografie, modeling

Chrissy Teigen je americká modelka a osobnost televizní zábavy.
Jako modelka se poprvé objevila v roce 2010 v časopisu Sports Illustrated swimsuit issue, pro tento časopis fotila i v pozdějších letech.
Po většinu kariéry se spíš než jako modelka prezentuje jako osobnost showbyznysu. Pravidelně se objevuje v různých talk show a zábavních televizních pořadech; angažuje se i v politickém dění a věnuje se také aktivismu, především v oblasti feministické agendy. Vystoupila také v několika epizodních rolích ve filmech a seriálech a namlouvá postavy animovaných seriálů (např. Rodina na baterky, Hotel Transylvánie 3...).
Od počátku modelingové kariéry se také objevuje v různých kuchařských show a také je sama autorkou úspěšných a oceňovaných kuchařek.
Jejím manželem je známý zpěvák John Legend, Chrissy Teigen též vystupovala v několika jeho hudebních klipech.Kdo je Chrissy Teigen? Životopis Chrissy Teigen, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Základní údaje o osobě Chrissy Teigen

Národnost: americká
Datum narození: 30. listopadu 1985
Místo narození: Delta, Utah, USA

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Chrissy Teigen se známými prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Vzpomenete si na definici slova HPV? Vzpomněli byste si na význam slova Halibut? Vzpomněli byste si co znamená slovo Endemit? Znáte definici termínu Stáž?

Klíčová slova: narození, Chrissy Teigen, lexikon, popis, kdy se narodila Chrissy Teigen?, Chrissy Teigen, kde se narodila Chrissy Teigen?, wiki, národnost, osobnost, život, biografie, životopis, vysvětlení, wikipedie, modeling

Pojem Chrissy Teigen je v kategorii Modeling, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Chrissy Teigen v následujících vyhledávačích

Hledat slovo Chrissy Teigen ve vyhledávači Yandex

Hledat pojem Chrissy Teigen na Google.cz

Hledat pojem Chrissy Teigen na Google obrázcích

Najít termín Chrissy Teigen ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat termín Chrissy Teigen ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Chrissy Teigen například ve Wikipedii, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve videích na Youtube, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Chrissy Teigen

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Chrissy Teigen? Kdy se narodila Chrissy Teigen? Kde se narodila Chrissy Teigen? Chrissy Teigen je v kategorii Modeling

Napsáno redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka Chrissy Teigen např. v české Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Chrissy Teigen i v jiné kategorii než je modeling.