Kdo je to?
Kdo je Chrissy Teigen? Životopis Chrissy Teigen, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Chrissy Teigen

Kdo je Chrissy Teigen? Životopis, informace, biografie, modeling

Chrissy Teigen je americká modelka a osobnost televizní zábavy.
Jako modelka se poprvé objevila v roce 2010 v časopisu Sports Illustrated swimsuit issue, pro tento časopis fotila i v pozdějších letech.
Po většinu kariéry se spíš než jako modelka prezentuje jako osobnost showbyznysu. Pravidelně se objevuje v různých talk show a zábavních televizních pořadech; angažuje se i v politickém dění a věnuje se také aktivismu, především v oblasti feministické agendy. Vystoupila také v několika epizodních rolích ve filmech a seriálech a namlouvá postavy animovaných seriálů (např. Rodina na baterky, Hotel Transylvánie 3...).
Od počátku modelingové kariéry se také objevuje v různých kuchařských show a také je sama autorkou úspěšných a oceňovaných kuchařek.
Jejím manželem je známý zpěvák John Legend, Chrissy Teigen též vystupovala v několika jeho hudebních klipech.Kdo je Chrissy Teigen? Životopis Chrissy Teigen, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Hlavní informace o osobě Chrissy Teigen

Národnost: americká
Datum narození: 30. listopadu 1985
Místo narození: Delta, Utah, USA

Popis osobnosti Chrissy Teigen můžete sdílet s dalšími osobami na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Vzpomenete si na definici slova Steampunk? Pamatujete si definici pojmu Otevřená ekonomika? Vzpomněli byste si co znamená slovo Pýcha? Vzpomněli byste si co znamená slovo Náhradní plnění?

Klíčová slova: Chrissy Teigen, narození, kdy se narodila Chrissy Teigen?, osobnosti, lexikon, životopis, osobnost, kdo je Chrissy Teigen?, wikipedie, vysvětlení, místo narození, datum narození, kde se narodila Chrissy Teigen?, život, modeling, národnost

Pojem Chrissy Teigen je v kategorii Modeling, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Zkusit najít slovo Chrissy Teigen ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat termín Chrissy Teigen ve Wikipedii

Najít výraz Chrissy Teigen v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat frázi Chrissy Teigen ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít frázi Chrissy Teigen na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo Chrissy Teigen například ve videích na Youtube, v Google překladači, ve ruském vyhledávači Yandex, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v Lingea slovnících.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Životopis, kdo je Chrissy Teigen? Stručná biografie

Nyní už nejspíš víte Kdo je to Chrissy Teigen? Kdy se narodila Chrissy Teigen? Kde se narodila Chrissy Teigen? Chrissy Teigen patří do kategorie Modeling

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Snažili jsme se kontrolovat a ověřovat texty a informace. Přesto se mohlo stát, že je zde nepřesný údaj nebo chyba. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Můžete též zkusit najít informace osobnost, osobu, člověka Chrissy Teigen třeba ve Wikipedii, kde můžete najít nejspíš delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Chrissy Teigen i v jiné kategorii než je modeling.