Kdo je to?
Kdo je Bořek Slezáček? Životopis Bořek Slezáček, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Bořek Slezáček

Kdo je Bořek Slezáček? Životopis, informace, biografie, herectví

Bořek Slezáček je rozhlasový a televizní moderátor. Původně byl punkerem, který si přivydělával rozvozem mléka. Založil více kapel, například Noční sazbu, Katku a pistolníky, vystupoval s Petardou a Raketou. Strávil nějakou dobu i ve Španělsku, kde pracoval i jako diskžokej a vyhazovač.
Bořek Slezáček je absolventem Ekonomické fakulty Technické univerzity v Ostravě. Jako moderátor působí v rádiu i televizi, uváděl např. pořad Eso. Je spoluorganizátorem Pražského maratonu. Byl partnerem Terezy Pergnerové, Aleny Šeredové, manželem Simony Krainové.Kdo je Bořek Slezáček? Životopis Bořek Slezáček, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Základní údaje o osobě Bořek Slezáček

Národnost: česká
Datum narození: 20.5.1967
Místo narození: Ostrava

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Bořek Slezáček s vašimi známými a kamarády na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Znáte definici termínu Skleníkový efekt? Znáte termín Papája? Vzpomněli byste si co označuje výraz Menstruace? Víte, co je to Wallpaper?

Klíčová slova: Bořek Slezáček, život, kdo je Bořek Slezáček?, vysvětlení, životopis, wiki, kdy se narodil Bořek Slezáček?, osobnosti, informace, kde se narodil Bořek Slezáček?, narození, popis, wikipedie, národnost, místo narození, biografie

Pojem Bořek Slezáček je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Najít heslo Bořek Slezáček ve vyhledávači Qwant

Hledat výraz Bořek Slezáček ve vyhledávači Yandex

Hledat slovo Bořek Slezáček ve Wikipedii

Vyhledat pojem Bořek Slezáček ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledejte bez špehování slovo Bořek Slezáček ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Bořek Slezáček například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Google obrázcích, ve fulltextu Yahoo.com nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Biografie, životopis, kdo je to Bořek Slezáček?

Právě jste zjistili Kdo je to Bořek Slezáček? Kdy se narodil Bořek Slezáček? Kde se narodil Bořek Slezáček? Bořek Slezáček patří do kategorie Herectví

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Zveřejněné texty nemohou sloužit jako stoprocentní zdroj informací a mohou se v nich objevovat faktické chyby. Některé informace již mohou být zastaralé nebo neaktuální. Zkuste též najít informace osobnost, osobu, člověka Bořek Slezáček například v české Wikipedii, kde můžete najít delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Bořek Slezáček i v jiné kategorii než je herectví.