Kdo je to?
Kdo je to Bořek Slezáček? Životopis Bořek Slezáček, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Bořek Slezáček?

Kdo je to Bořek Slezáček? Stručný životopis

Bořek Slezáček je rozhlasový a televizní moderátor. Původně byl punkerem, který si přivydělával rozvozem mléka. Založil více kapel, například Noční sazbu, Katku a pistolníky, vystupoval s Petardou a Raketou. Strávil nějakou dobu i ve Španělsku, kde pracoval i jako diskžokej a vyhazovač.
Bořek Slezáček je absolventem Ekonomické fakulty Technické univerzity v Ostravě. Jako moderátor působí v rádiu i televizi, uváděl např. pořad Eso. Je spoluorganizátorem Pražského maratonu. Byl partnerem Terezy Pergnerové, Aleny Šeredové, manželem Simony Krainové.Kdo je to Bořek Slezáček? Životopis Bořek Slezáček, lidé, osobnosti z herectví

Zaujala vás biografie osobnosti Bořek Slezáček? Potom se podělte s kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Základní údaje o osobě Bořek Slezáček

Národnost: česká
Datum narození: 20.5.1967
Místo narození: Ostrava

Znáte pojem Řadový dům? Znáte pojem Datová schránka? Víte, co je to Root? Víte, co je to Adenovirus?

Klíčová slova: význam pojmu, synonymum, přesný význam, pojem, přesný výraz, význam, kdo je Bořek Slezáček?, wiki, co znamená, etymologie, informace, definice, popis, herectví, heslo

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Životopis, kdo je Bořek Slezáček? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnili zjistit: Kdo je to Bořek Slezáček? Kdo to byl Bořek Slezáček? Kdy se narodil Bořek Slezáček? Kde se narodil Bořek Slezáček? Bořek Slezáček se nachází v kategorii herectví. Text vytvořen pro server Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka Bořek Slezáček dejme tomu třeba v internetové Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Bořek Slezáček i v jiné kategorii než je herectví.