Kdo je to?
Kdo je Bořek Slezáček? Životopis Bořek Slezáček, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Kdo je Bořek Slezáček?

Kdo je Bořek Slezáček? Životopis, informace, biografie, herectví

Bořek Slezáček je rozhlasový a televizní moderátor. Původně byl punkerem, který si přivydělával rozvozem mléka. Založil více kapel, například Noční sazbu, Katku a pistolníky, vystupoval s Petardou a Raketou. Strávil nějakou dobu i ve Španělsku, kde pracoval i jako diskžokej a vyhazovač.
Bořek Slezáček je absolventem Ekonomické fakulty Technické univerzity v Ostravě. Jako moderátor působí v rádiu i televizi, uváděl např. pořad Eso. Je spoluorganizátorem Pražského maratonu. Byl partnerem Terezy Pergnerové, Aleny Šeredové, manželem Simony Krainové.Kdo je Bořek Slezáček? Životopis Bořek Slezáček, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Hlavní informace o osobě Bořek Slezáček

Národnost: česká
Datum narození: 20.5.1967
Místo narození: Ostrava

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Bořek Slezáček sdílet se známými na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Znáte definici termínu Fraška? Vzpomněli byste si na význam slova Celulitida? Vzpomněli byste si co označuje výraz Aftraipšár? Znáte definici termínu Linkedin?

Klíčová slova: život, kdo je Bořek Slezáček?, kde se narodil Bořek Slezáček?, místo narození, herectví, herectví, osobnost, osobnosti, wiki, kdy se narodil Bořek Slezáček?, lexikon, národnost, informace, Bořek Slezáček, popis, wikipedie

Pojem Bořek Slezáček je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Bořek Slezáček ve Wikimedia Commons

Hledat frázi Bořek Slezáček ve fulltextu Seznam.cz

Najít heslo Bořek Slezáček ve vyhledávači Yahoo

Hledat videa s názvem Bořek Slezáček na Youtube

Najít výraz Bořek Slezáček v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Bořek Slezáček například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Microsoft Bing, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Životopis, kdo je Bořek Slezáček? Stručná biografie

Nyní už nejspíš víte Kdo je to Bořek Slezáček? Kdy se narodil Bořek Slezáček? Kde se narodil Bořek Slezáček? Bořek Slezáček patří do kategorie Herectví

Sepsáno redaktory Superia.cz. Informace jsou bez záruky, provozovatel neručí za správnost a aktuálnost informací v textech. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Bořek Slezáček dejme tomu například v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Bořek Slezáček i v jiné kategorii než je herectví.