Kdo je to?
Kdo je to Bořek Slezáček? Životopis Bořek Slezáček, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Bořek Slezáček?

Kdo je to Bořek Slezáček? Stručný životopis

Bořek Slezáček je rozhlasový a televizní moderátor. Původně byl punkerem, který si přivydělával rozvozem mléka. Založil více kapel, například Noční sazbu, Katku a pistolníky, vystupoval s Petardou a Raketou. Strávil nějakou dobu i ve Španělsku, kde pracoval i jako diskžokej a vyhazovač.
Bořek Slezáček je absolventem Ekonomické fakulty Technické univerzity v Ostravě. Jako moderátor působí v rádiu i televizi, uváděl např. pořad Eso. Je spoluorganizátorem Pražského maratonu. Byl partnerem Terezy Pergnerové, Aleny Šeredové, manželem Simony Krainové.Kdo je to Bořek Slezáček? Životopis Bořek Slezáček, lidé, osobnosti z herectví

Hlavní informace o osobě Bořek Slezáček

Národnost: česká
Datum narození: 20.5.1967
Místo narození: Ostrava

Popis osobnosti Bořek Slezáček můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Diadém? Víte, co je to Orgonit? Vzpomněli byste si co označuje výraz Debut? Rozumíte pojmu Tarhoňa?

Klíčová slova: herectví, formulace, wiki, Bořek Slezáček, přesný výraz, popis, definice, vysvětlení, termín, význam pojmu, kdo to je, synonymum, etymologie, význam slova, co znamená, heslo

Pojem Bořek Slezáček je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Hledejte bez špehování slovo Bořek Slezáček ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Bořek Slezáček ve Wikimedia Commons

Vyhledat pojem Bořek Slezáček ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat heslo Bořek Slezáček ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Bořek Slezáček například v Microsoft Bing, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, ve videích na Youtube nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Stručná biografie, resp. životopis osoby Bořek Slezáček

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Bořek Slezáček? Kdo to byl Bořek Slezáček? Kdy se narodil Bořek Slezáček? Kde se narodil Bořek Slezáček? Bořek Slezáček se nachází v sekci herectví. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Můžete také vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Bořek Slezáček řekněme na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Bořek Slezáček i v jiné kategorii než je herectví.