Kdo je to?
Kdo je to Bořek Slezáček? Životopis Bořek Slezáček, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Bořek Slezáček?

Kdo je to Bořek Slezáček? Stručný životopis

Bořek Slezáček je rozhlasový a televizní moderátor. Původně byl punkerem, který si přivydělával rozvozem mléka. Založil více kapel, například Noční sazbu, Katku a pistolníky, vystupoval s Petardou a Raketou. Strávil nějakou dobu i ve Španělsku, kde pracoval i jako diskžokej a vyhazovač.
Bořek Slezáček je absolventem Ekonomické fakulty Technické univerzity v Ostravě. Jako moderátor působí v rádiu i televizi, uváděl např. pořad Eso. Je spoluorganizátorem Pražského maratonu. Byl partnerem Terezy Pergnerové, Aleny Šeredové, manželem Simony Krainové.



Kdo je to Bořek Slezáček? Životopis Bořek Slezáček, lidé, osobnosti z herectví

Hlavní data o osobě Bořek Slezáček

Národnost: česká
Datum narození: 20.5.1967
Místo narození: Ostrava

Sdílejte tuto stránku s osobností Bořek Slezáček s přáteli na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Fraška? Znáte termín Geriatrie? Vzpomněli byste si co označuje výraz Rakovina? Víte, co je to Horká čokoláda?

Klíčová slova: wiki, pojem, přesný výraz, informace, herectví, Bořek Slezáček, odborný výraz, význam slova, popis, kdo to je, kdo je Bořek Slezáček?, přesný význam, co znamená, popis, formulace, termín

Pojem Bořek Slezáček je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Bořek Slezáček ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Bořek Slezáček na Youtube

Hledejte bez špehování slovo Bořek Slezáček ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat výraz Bořek Slezáček ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Bořek Slezáček například ve Wikipedii, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Microsoft Bing, v evropském vyhledávači Qwant nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Biografie, životopis, kdo je to Bořek Slezáček?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Bořek Slezáček? Kdo to byl Bořek Slezáček? Kdy se narodil Bořek Slezáček? Kde se narodil Bořek Slezáček? Bořek Slezáček je v kategorii herectví. Text napsán pro Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Bořek Slezáček například na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete o něco delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Bořek Slezáček i v jiné kategorii než je herectví.