Kdo je to?
Kdo je Aneta Vignerová? Životopis Aneta Vignerová, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Aneta Vignerová

Kdo je Aneta Vignerová? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, modeling

Aneta Vignerová je česká modelka. Narodila se 27. října 1987 v Havířově. V patnácti letech se začala věnovat modelingu. Tehdy se poprvé zúčastnila Elite Model Look. V této modelingové soutěži se umístila na třetím místě. Od té doby mohla díky modelingu cestovat po světě a získávat zkušenosti do života.
V roce 2009 zvítězila ve 21. ročníku soutěže Miss České republiky. Jako volnou disciplínu si vybrala zpěv. Ten samý rok se vydala reprezentovat Českou republiku do Johannesburgu na Miss World, kde se bohužel neumístila. Díky svému soustředění na kariéru modelky se tolik nezaměřovala na školní povinnosti a během soutěže Miss byla stále ještě studentkou Střední odborné školy podnikatelské v Praze.
Aneta Vignerová byla ve vztahu s Davidem Krausem, synem moderátora Jana Krause, dva roky strávila s fotbalistou Tomášem Ujfalušim. Chodila s fotbalistou Michalem Zemanem, poté s hokejistou Michalem Gulašim.
V roce 2020 se stala maminkou a scénáristovi Petru Kolečkovi, který už měl dvě děti z předchozího vztahu, porodila syna Jiřího. Vztah s Kolečkem bohužel neměl dlouhého trvání. V roce 2022 se rozešli kvůli herečce Denise Nesvačilové, se kterou se začal stýkat. V témže roce přijala Vignerová pozvání do Show Jana Krause.Kdo je Aneta Vignerová? Životopis Aneta Vignerová, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Hlavní informace o osobě Aneta Vignerová

Národnost: česká
Datum narození: 27. října 1987
Místo narození: Havířov

Popis osobnosti Aneta Vignerová můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Vzpomněli byste si co označuje výraz Bílý čaj? Víte, co je to Žardiniéra? Znáte pojem Eroze? Rozumíte pojmu Skiatlon?

Klíčová slova: kdo je Aneta Vignerová?, místo narození, osobnosti, biografie, životopis, wikipedie, Aneta Vignerová, informace, život, národnost, narození, lexikon, popis, modeling, datum narození, modeling

Pojem Aneta Vignerová je v kategorii Modeling, ilustrační obrázek

Další informace o pojmu Aneta Vignerová hledejte v níže uvedených zdrojích

Hledat frázi Aneta Vignerová ve Wikipedii

Najít heslo Aneta Vignerová na Google.cz

Vyhledat slovo Aneta Vignerová ve vyhledávači Qwant

Hledat pojem Aneta Vignerová ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Aneta Vignerová ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Aneta Vignerová například v evropském vyhledávači Qwant, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Microsoft Bing, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Životopis, kdo je Aneta Vignerová? Stručná biografie

Teď již zajisté znáte správnou odpověď na otázku Kdo je to Aneta Vignerová? Kdy se narodila Aneta Vignerová? Kde se narodila Aneta Vignerová? Aneta Vignerová patří do sekce Modeling

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Zveřejněné texty nemohou sloužit jako stoprocentní zdroj informací a mohou se v nich objevovat faktické chyby. Informace nemohou být pravidelně updatovány, proto mohou být zastaralé, neplatné, neaktuální či nepřesné. Doporučujeme zkusit nalézt informace osobnost, osobu, člověka Aneta Vignerová třeba ve Wikipedii, kde můžete najít nejspíš delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Aneta Vignerová i v jiné kategorii než je modeling.