Kdo je to?
Kdo je Aneta Vignerová? Životopis Aneta Vignerová, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Kdo je Aneta Vignerová?

Kdo je Aneta Vignerová? Životopis, informace, biografie, modeling

Aneta Vignerová je česká modelka. Narodila se 27. října 1987 v Havířově. V patnácti letech se začala věnovat modelingu. Tehdy se poprvé zúčastnila Elite Model Look. V této modelingové soutěži se umístila na třetím místě. Od té doby mohla díky modelingu cestovat po světě a získávat zkušenosti do života.
V roce 2009 zvítězila ve 21. ročníku soutěže Miss České republiky. Jako volnou disciplínu si vybrala zpěv. Ten samý rok se vydala reprezentovat Českou republiku do Johannesburgu na Miss World, kde se bohužel neumístila. Díky svému soustředění na kariéru modelky se tolik nezaměřovala na školní povinnosti a během soutěže Miss byla stále ještě studentkou Střední odborné školy podnikatelské v Praze.
Aneta Vignerová byla ve vztahu s Davidem Krausem, synem moderátora Jana Krause, dva roky strávila s fotbalistou Tomášem Ujfalušim. Chodila s fotbalistou Michalem Zemanem, poté s hokejistou Michalem Gulašim.
V roce 2020 se stala maminkou a scénáristovi Petru Kolečkovi, který už měl dvě děti z předchozího vztahu, porodila syna Jiřího. Vztah s Kolečkem bohužel neměl dlouhého trvání. V roce 2022 se rozešli kvůli herečce Denise Nesvačilové, se kterou se začal stýkat. V témže roce přijala Vignerová pozvání do Show Jana Krause.Kdo je Aneta Vignerová? Životopis Aneta Vignerová, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Hlavní informace o osobě Aneta Vignerová

Národnost: česká
Datum narození: 27. října 1987
Místo narození: Havířov

Popis osobnosti Aneta Vignerová můžete sdílet s přáteli a kamarády na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Laidó? Pamatujete si definici pojmu Uber? Znáte pojem Špalda? Vzpomněli byste si co znamená slovo Pověra?

Klíčová slova: modeling, informace, wikipedie, kdo je Aneta Vignerová?, kdy se narodila Aneta Vignerová?, modeling, lexikon, národnost, životopis, kde se narodila Aneta Vignerová?, život, popis, vysvětlení, osobnosti, zajímavosti, biografie

Pojem Aneta Vignerová je v kategorii Modeling, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Hledat videa s názvem Aneta Vignerová na Youtube

Hledat termín Aneta Vignerová ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít pojem Aneta Vignerová ve vyhledávači Yahoo

Vyhledat slovo Aneta Vignerová ve fulltextu Seznam.cz

Hledat pojem Aneta Vignerová v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Aneta Vignerová například ve ruském vyhledávači Yandex, v Lingea slovnících, ve Wikipedii, v Microsoft Bing nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Stručná biografie, resp. životopis osoby Aneta Vignerová

Teď už znáte odpověď na otázku Kdo je to Aneta Vignerová? Kdy se narodila Aneta Vignerová? Kde se narodila Aneta Vignerová? Aneta Vignerová je v kategorii Modeling

Napsáno redaktory Superia.cz. Žádným způsobem neručíme za informace nebo obsah uvedený na těchto internetových stránkách. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Doporučujeme zkusit nalézt informace osobnost, osobu, člověka Aneta Vignerová např. na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Aneta Vignerová i v jiné kategorii než je modeling.