Kdo je to?
Kdo je Daniela Peštová? Životopis Daniela Peštová, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Kdo je Daniela Peštová?

Kdo je Daniela Peštová? Životopis, informace, biografie, modeling

Daniela Peštová je česká modelka a manželka slavného slovenského hudebníka Pavla Habery. Peštová se narodila v českém městě Teplice. Po absolvování gymnázia v Teplicích roku 1989 chtěla Peštová původně studovat na vysoké škole, ale zúčastnila se modelingové soutěže a vyhrála. Místo studia na vysoké škole podepsala smlouvu s modelingovou agenturou Madison Modeling Agency. Kvůli lepším pracovním nabídkám se přestěhovala do USA, do New Yorku.
Mezi její největší úspěchy bezesporu patří fotografie na titulní straně renomovaných modelingových časopisů jako GQ, Glamour, Elle, GQ, Marie Claire nebo Sports Illustrated Swimsuit Issue (pro společnost pracovala a dokonce se na titulní straně objevila hned třikrát – 1995, 2000 a 2006). Pracovala také pro značku L’Oréal a během let 1998-2001 spolupracovala s Victoria’s Secret.
Po rozvodu s ředitelem řetězce Fashion Café se oženila se slovenskou rockovou superstar Pavlem Haberou, se kterým má dvě děti.Kdo je Daniela Peštová? Životopis Daniela Peštová, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Základní informace o osobě Daniela Peštová

Národnost: česká
Datum narození: 14. 10. 1970
Místo narození: Teplice, Československo

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Daniela Peštová? s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Víte co je Bridž? Vzpomenete si na definici slova Kázání? Rozumíte pojmu Zvratné zájmeno? Vzpomněli byste si na význam slova Vivisekce?

Klíčová slova: datum narození, modeling, osobnost, životopis, Daniela Peštová, wiki, vysvětlení, kdo je Daniela Peštová?, wikipedie, místo narození, biografie, informace, kde se narodila Daniela Peštová?, zajímavosti, modeling, národnost

Pojem Daniela Peštová je v kategorii Modeling, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Vyhledat pojem Daniela Peštová v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít výraz Daniela Peštová na Google obrázcích

Vyhledat slovo Daniela Peštová ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat výraz Daniela Peštová ve vyhledávači Yandex

Hledat frázi Daniela Peštová ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Daniela Peštová například ve fulltextu Yahoo.com, v Google překladači, ve Wikipedii, ve fulltextu Google.cz nebo v Lingea slovnících.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Biografie, životopis, kdo je to Daniela Peštová?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Daniela Peštová? Kdy se narodila Daniela Peštová? Kde se narodila Daniela Peštová? Daniela Peštová patří do kategorie Modeling

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Vyzkoušejte nalézt osobnost, osobu, člověka Daniela Peštová řekněme třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Daniela Peštová i v jiné kategorii než je modeling.