Kdo je to?
Kdo je Daniela Peštová? Životopis Daniela Peštová, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Daniela Peštová

Kdo je Daniela Peštová? Životopis, informace, biografie, modeling

Daniela Peštová je česká modelka a manželka slavného slovenského hudebníka Pavla Habery. Peštová se narodila v českém městě Teplice. Po absolvování gymnázia v Teplicích roku 1989 chtěla Peštová původně studovat na vysoké škole, ale zúčastnila se modelingové soutěže a vyhrála. Místo studia na vysoké škole podepsala smlouvu s modelingovou agenturou Madison Modeling Agency. Kvůli lepším pracovním nabídkám se přestěhovala do USA, do New Yorku.
Mezi její největší úspěchy bezesporu patří fotografie na titulní straně renomovaných modelingových časopisů jako GQ, Glamour, Elle, GQ, Marie Claire nebo Sports Illustrated Swimsuit Issue (pro společnost pracovala a dokonce se na titulní straně objevila hned třikrát – 1995, 2000 a 2006). Pracovala také pro značku L’Oréal a během let 1998-2001 spolupracovala s Victoria’s Secret.
Po rozvodu s ředitelem řetězce Fashion Café se oženila se slovenskou rockovou superstar Pavlem Haberou, se kterým má dvě děti.Kdo je Daniela Peštová? Životopis Daniela Peštová, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Hlavní data o osobě Daniela Peštová

Národnost: česká
Datum narození: 14. 10. 1970
Místo narození: Teplice, Československo

Tento text (Daniela Peštová) můžete samozřejmě sdílet s přáteli na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Víte co je Hiking? Pamatujete si definici pojmu Asketický? Rozumíte pojmu Lege artis? Vzpomněli byste si co znamená slovo Výjimečný stav?

Klíčová slova: informace, osobnost, wiki, zajímavosti, modeling, národnost, vysvětlení, kdy se narodila Daniela Peštová?, wikipedie, datum narození, život, kdo je Daniela Peštová?, lexikon, místo narození, Daniela Peštová, modeling

Pojem Daniela Peštová je v kategorii Modeling, ilustrační obrázek

Hledejte výraz Daniela Peštová v dalších zdrojích

Vyhledat slovo Daniela Peštová ve Wikipedii

Zkusit najít frázi Daniela Peštová ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít heslo Daniela Peštová ve Wikislovníku

Najít výraz Daniela Peštová ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Daniela Peštová ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Daniela Peštová například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Lingea slovnících, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve videích na Youtube nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Stručná biografie, resp. životopis osoby Daniela Peštová

Na této webové stránce jste se dozvěděli Kdo je to Daniela Peštová? Kdy se narodila Daniela Peštová? Kde se narodila Daniela Peštová? Daniela Peštová je v kategorii Modeling

Text vytvořen pro server Superia.cz. Neručíme za úplnost, správnost, přesnost ani aktuálnost zde uvedených informací. Texty bohužel nestíháme pravidelně upravovat, proto mohou obsahovat zastaralé, neaktuální, neplatné nebo nepřesné údaje. Můžete se pokusit také najít informace osobnost, osobu, člověka Daniela Peštová řekněme například na české Wikipedii, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Daniela Peštová i v jiné kategorii než je modeling.