Kdo je to?
Kdo je Lenka Vacvalová? Životopis Lenka Vacvalová, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Lenka Vacvalová

Kdo je Lenka Vacvalová? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, herectví

Lenka Vacvalová je slovenská seriálová a filmová herečka, televizní moderátorka. Vacvalová se narodila na Slovensku. Po základní škole studovala hudebně-dramatický obor na soukromé Konzervatoři Dezidera Kardoše. Během studií se díky své výřečnosti stala moderátorkou rádia Duha, které bylo největší v regionu. Po úspěšném studiu na Slovensku se v roce 2008 přestěhovala do Prahy, kde následně studovala Vyšší odbornou školu hereckou. Poté v Praze získala své první angažmá v divadle Ta Fantastika.
V roce 2014 začala pracovat jako moderátorka na Fashion TV a během let 2015-2019 hrála obhájkyni v pořadu Soudkyně Barbara na TV Barrandov. Dále tři roky moderovala pořad Ranní restart na rádiu SeeJay. Spolupracovala také s TV Metropol.
Od roku 2015 také vlastní módní značku. Obléká např. bývalou první dámu Dagmar Havlovou. Jako moderátorka uvádí různé společenské události, vernisáže nebo módní přehlídky.
Vacvalová debutovala před kamerou roku 2012 v americkém filmu Move On, kde si zahrála po boku slavného dánského herce Madse Mikkelsena. Následně ztvárnila role ve snímcích Kameňák 4 (2013), Zejtra napořád (2014), Svatojánský věneček (2015) a Teambuilding (2018).
Objevila se také v epizodních rolích televizních seriálů Ordinace v růžové zahradě 2, Sanitka 2 (2013), Všechny moje lásky (2015), Na vodě (2016), Přístav (2017), Sestřičky Modrý kód (2020), 1. MISE (2022).
Roku 2015 spolumoderovala s hercem Janem Čenským finále celosvětové soutěže Miss Deaf World and Europe.
V roce 2020 napsala a vydala svou první knihu s názvem Najdu odvahu. O dva roky později si vzala svého přítele a fotografa Jana Poláčka.Kdo je Lenka Vacvalová? Životopis Lenka Vacvalová, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Základní informace o osobě Lenka Vacvalová

Národnost: slovenská
Datum narození: 14. 8. 1989
Místo narození: Beluša, Slovensko, Československo

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Lenka Vacvalová? s dalšími lidmi na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Víte, co je to Pátá kolona? Znáte pojem ITunes? Vzpomněli byste si na význam slova Kolísavý tlak? Vzpomenete si na definici slova Schizma?

Klíčová slova: biografie, wiki, zajímavosti, informace, kdo je Lenka Vacvalová?, život, vysvětlení, kde se narodila Lenka Vacvalová?, narození, osobnost, kdy se narodila Lenka Vacvalová?, lexikon, místo narození, datum narození, herectví, popis

Pojem Lenka Vacvalová je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Hledat videa s názvem Lenka Vacvalová na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Lenka Vacvalová ve Wikimedia Commons

Hledat výraz Lenka Vacvalová ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít Lenka Vacvalová na Google obrázcích

Zkusit najít výraz Lenka Vacvalová ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Lenka Vacvalová například ve Wikipedii, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v evropském vyhledávači Qwant nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Biografie, životopis, kdo je to Lenka Vacvalová?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Lenka Vacvalová? Kdy se narodila Lenka Vacvalová? Kde se narodila Lenka Vacvalová? Lenka Vacvalová se nachází v sekci Herectví

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Přes veškerou snahu se mohou v textech vyskytovat faktické i pravopisné chyby za což se předem omlouváme. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Zkuste též hledat informace osobnost, osobu, člověka Lenka Vacvalová například ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Lenka Vacvalová i v jiné kategorii než je herectví.