Kdo je to?
Kdo je to Dobrodruh? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Dobrodruh? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Dobrodruh?

Co znamená a jaký je význam slova Dobrodruh?

Dobrodruh je pojmenování pro osobu, která ráda a dobrovolně vyhledává nějaká dobrodružství. Jde o člověka s velkou dávkou odvahy, který dokáže čelit i velkým výzvám. Ty mohou být založeny na prověření fyzické i psychické odolnosti takového jedince.
Dobrodruh se vystavuje extrémům počasí, námaze, navštěvuje nové a neprobádané krajiny a podobně.Kdo je to Dobrodruh? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Dobrodruh? Lidé, vlastnosti

Zaujalo vás slovo, termín Dobrodruh? Potom se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Znáte termín Alibaba? Pamatujete si definici pojmu Duté vlákno? Vzpomenete si na definici slova Terasa? Vzpomněli byste si co znamená slovo Delirium tremens?

Klíčová slova: vysvětlení, přesný význam, popis, původ slova, význam slova, definice, vlastnosti, formulace, lexikon, wiki, co znamená, wikipedie, slovo, synonymum, etymologie, Dobrodruh

Pojem Dobrodruh je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Vyhledat slovo Dobrodruh ve vyhledávači Qwant

Hledejte bez špehování slovo Dobrodruh ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat pojem Dobrodruh ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít frázi Dobrodruh na Google obrázcích

Hledat termín Dobrodruh ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Dobrodruh například ve Wikislovníku, v Lingea slovnících, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Microsoft Bing nebo v projektu slovnik.cz.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Co znamená Dobrodruh? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Kdo je to Dobrodruh? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Dobrodruh? Definice pojmu Dobrodruh se nachází v kategorii Vlastnosti

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Přes veškerou snahu se mohou v textech vyskytovat faktické i pravopisné chyby za což se předem omlouváme. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Zkuste hledat informace pojem, slovo, termín, výraztřeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte po pojmu Dobrodruh i v jiných kategoriích (než vlastnosti).