Kdo je to?
Kdo je to Dobrodruh? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Dobrodruh? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Dobrodruh?

Jaký je význam slova Dobrodruh? Co to znamená?

Dobrodruh je pojmenování pro osobu, která ráda a dobrovolně vyhledává nějaká dobrodružství. Jde o člověka s velkou dávkou odvahy, který dokáže čelit i velkým výzvám. Ty mohou být založeny na prověření fyzické i psychické odolnosti takového jedince.
Dobrodruh se vystavuje extrémům počasí, námaze, navštěvuje nové a neprobádané krajiny a podobně.Kdo je to Dobrodruh? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Dobrodruh? Lidé, vlastnosti

Budeme rádi, pokud budete definici slova Dobrodruh sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Znáte termín Echogenita? Znáte definici termínu Lýko? Vzpomenete si na definici slova Sanytr? Pamatujete si definici pojmu Itinerář?

Klíčová slova: přesný význam, význam, slovo, lexikon, přesný výraz, pojem, vlastnosti, Dobrodruh, přesný výraz, vlastnosti, odborný výraz, vysvětlení, definice, heslo, wikipedie, etymologie

Pojem Dobrodruh je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Dobrodruh ve Wikimedia Commons

Najít pojem Dobrodruh ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít frázi Dobrodruh ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat heslo Dobrodruh ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít slovo Dobrodruh na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo Dobrodruh například ve fulltextu Yahoo.com, v Lingea slovnících, ve Wikislovníku, ve Wikipedii nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Co znamená Dobrodruh? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Nyní už nejspíš víte Kdo je to Dobrodruh? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Dobrodruh? Definice pojmu Dobrodruh patří do sekce Vlastnosti

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Provozovatel neručí za to, že informace uvedené na portálu, nebo na stránkách na které portál odkazuje, jsou správné, úplné a aktuální. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Doporučujeme vyhledat výraz, text, termín, pojem třeba v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíš delší text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte po pojmu Dobrodruh i v jiných kategoriích (než vlastnosti).