Kdo je to?
Kdo je to, byl Dobrodruh? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Dobrodruh? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Dobrodruh?

Co znamená a jaký je význam slova Dobrodruh?

Dobrodruh je pojmenování pro osobu, která ráda a dobrovolně vyhledává nějaká dobrodružství. Jde o člověka s velkou dávkou odvahy, který dokáže čelit i velkým výzvám. Ty mohou být založeny na prověření fyzické i psychické odolnosti takového jedince.
Dobrodruh se vystavuje extrémům počasí, námaze, navštěvuje nové a neprobádané krajiny a podobně.Kdo je to, byl Dobrodruh? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Dobrodruh? Lidé, vlastnosti

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Dobrodruh s kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Čedar? Vzpomenete si na definici slova Marketing? Vzpomenete si na definici slova Lobbizmus? Vzpomněli byste si na význam slova Lesní školka?

Klíčová slova: informace, význam pojmu, význam slova, popis, etymologie, wiki, co je to Dobrodruh?, co znamená, slovo, vysvětlení, popis, formulace, původ slova, heslo, lexikon, kdo je Dobrodruh?

Pojem Dobrodruh je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Dobrodruh zkuste tyto odkazy

Vyhledat výraz Dobrodruh ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Dobrodruh ve Wikimedia Commons

Hledat slovo Dobrodruh ve vyhledávači Qwant

Najít slovo Dobrodruh ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Dobrodruh například ve ruském vyhledávači Yandex, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve Wikipedii, ve videích na Youtube nebo v Lingea slovnících.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Co znamená Dobrodruh? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Dobrodruh? Kdo to byl Dobrodruh? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Dobrodruh? Definice pojmu Dobrodruh se nachází v kategorii vlastnosti. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Zkuste též najít výraz, text, termín, pojem dejme tomu třeba v české Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Zkuste proto hledat termín Dobrodruh hledat i v jiných kategoriích (než vlastnosti).