Kdo je to?
Kdo je to Dryáčník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Dryáčník? Lidé, profese

Dryáčník

Jaký je význam slova Dryáčník? Co to znamená?

Dryáčník má dva významy: ve smyslu profese a poté ve smyslu označení vychloubačné, nespolehlivé osoby.
Oba tyto významy spolu souvisí.
Dryák bylo dřívější označení pro léky - léčivé nápoje, bylinné čaje, mastičky a podobně. Dryáčník poté byla osoba, která tyto komodity prodávala. Bohužel však často docházelo k tomu, že "léky" neléčily, šlo o neúčinné či dokonce škodlivé zboží. Přesto však dryáčníci své lektvary hlasitě vychvalovali a snažili se jim udělat co nejlepší reklamu.
To souvisí s dnešním významem slova, kdy jako dryáčníka označíme osobu, která je nespolehlivá, jenom se vychloubá a snaží se nám něco namluvit.Kdo je to Dryáčník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Dryáčník? Lidé, profese

Sdílejte text pojmu Dryáčník s vašimi kamarády, známými a přáteli na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Víte co je Kalorie? Pamatujete si definici pojmu Černý pátek? Rozumíte pojmu Chanuka? Vzpomněli byste si co znamená slovo ASMR?

Klíčová slova: význam, definice, přesný výraz, význam slova, přesný výraz, Dryáčník, heslo, význam pojmu, vysvětlení, profese, lexikon, Dryáčník, etymologie, slovo, pojem, původ slova

Pojem Dryáčník je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Dryáčník

Hledat heslo Dryáčník na Google.cz

Najít pojem Dryáčník ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat pojem Dryáčník v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat videa s názvem Dryáčník na Youtube

Zkusit najít slovo Dryáčník ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Dryáčník například ve ruském vyhledávači Yandex, v Lingea slovnících, ve videích na Youtube, v Google obrázcích nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Vysvětlení významu slova Dryáčník, definice, vysvětlení pojmu

Teď již zajisté znáte správnou odpověď na otázku Kdo je to Dryáčník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Dryáčník? Definice pojmu Dryáčník se nachází v kategorii Profese

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Můžete se pokusit také najít informace výraz, slovo, definici, termín řekněme v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíš delší text. Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte po pojmu Dryáčník i v jiných kategoriích (než profese).