Kdo je to?
Kdo je Hailey Baldwin? Životopis Hailey Baldwin, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Hailey Baldwin

Kdo je Hailey Baldwin? Životopis, informace, biografie, modeling

Hailey Baldwin je americká modelka.
Začínala jako baletka, kvůli zranění však musela tuto branži opustit. Následně se vydala cestou modelingu. Jako modelka vystupovala od roku 2014, kdy začala získávat první zkušenosti s focením a reklamou. Už o rok později se objevila v americkém Vogue a dalších časopisech, brzy na to začala fotit kampaně pro známé módní značky jako Ralph Lauren nebo Tommy Hilfiger. Dále spolupracovala například s H&M, Dolce & Gabbana či Guess. S postupující popularitou fotila i pro další módní a společenské časopisy, jako jsou Harper’s Bazaar, Elle nebo Marie Claire.
Díky své popularitě se často objevuje v různých talkshow a pořadech televizní zábavy, několikrát také vystupovala v klipech známých hudebníků.
Jejím otcem je herec Stephen Baldwin, je neteří herce Aleca Badlwina. V roce 2018 se provdala za známého zpěváka Justina Biebera.Kdo je Hailey Baldwin? Životopis Hailey Baldwin, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Hlavní informace o osobě Hailey Baldwin

Národnost: americká
Datum narození: 22. listopadu 1996
Místo narození: Tucson, Arizona

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Hailey Baldwin sdílet s ostatnímina Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Znáte pojem Brak? Rozumíte pojmu Interference? Pamatujete si definici pojmu Inteligence? Znáte pojem Znárodnění?

Klíčová slova: narození, popis, wiki, národnost, vysvětlení, Hailey Baldwin, život, zajímavosti, místo narození, lexikon, osobnost, datum narození, modeling, biografie, životopis, Hailey Baldwin

Pojem Hailey Baldwin je v kategorii Modeling, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Hledat termín Hailey Baldwin ve fulltextu Seznam.cz

Hledat výraz Hailey Baldwin na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Hailey Baldwin ve Wikimedia Commons

Zkusit najít Hailey Baldwin ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít heslo Hailey Baldwin ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Hailey Baldwin například ve videích na Youtube, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikipedii, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Stručná biografie, resp. životopis osoby Hailey Baldwin

Teď už znáte odpověď na otázku Kdo je to Hailey Baldwin? Kdy se narodila Hailey Baldwin? Kde se narodila Hailey Baldwin? Hailey Baldwin je v sekci Modeling

Napsáno redaktory Superia.cz. Velmi pečlivě jsme procházeli veškeré zveřejněné texty. Přes to vše se může stát, že je zde nesprávná, nepřesná či neaktuální informace. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Pokuste se též vyhledat informace osobnost, osobu, člověka Hailey Baldwin dejme tomu třeba v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Hailey Baldwin i v jiné kategorii než je modeling.