Kdo je to?
Kdo je Hailey Baldwin? Životopis Hailey Baldwin, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Kdo je Hailey Baldwin?

Kdo je Hailey Baldwin? Životopis, informace, biografie, modeling

Hailey Baldwin je americká modelka.
Začínala jako baletka, kvůli zranění však musela tuto branži opustit. Následně se vydala cestou modelingu. Jako modelka vystupovala od roku 2014, kdy začala získávat první zkušenosti s focením a reklamou. Už o rok později se objevila v americkém Vogue a dalších časopisech, brzy na to začala fotit kampaně pro známé módní značky jako Ralph Lauren nebo Tommy Hilfiger. Dále spolupracovala například s H&M, Dolce & Gabbana či Guess. S postupující popularitou fotila i pro další módní a společenské časopisy, jako jsou Harper\'s Bazaar, Elle nebo Marie Claire.
Díky své popularitě se často objevuje v různých talkshow a pořadech televizní zábavy, několikrát také vystupovala v klipech známých hudebníků.
Jejím otcem je herec Stephen Baldwin, je neteří herce Aleca Badlwina. V roce 2018 se provdala za známého zpěváka Justina Biebera.Kdo je Hailey Baldwin? Životopis Hailey Baldwin, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Základní údaje o osobě Hailey Baldwin

Národnost: americká
Datum narození: 22. listopadu 1996
Místo narození: Tucson, Arizona

Zaujala vás biografie osobnosti Hailey Baldwin? Potom se podělte s blízkými na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Znáte pojem Metaxa? Vzpomněli byste si co znamená slovo Prvouka? Pamatujete si definici pojmu Studená válka? Víte co je Emeritní?

Klíčová slova: národnost, biografie, životopis, osobnost, osobnosti, kdo je Hailey Baldwin?, modeling, místo narození, kde se narodila Hailey Baldwin?, lexikon, kdy se narodila Hailey Baldwin?, wiki, wikipedie, datum narození, popis, zajímavosti

Pojem Hailey Baldwin je v kategorii Modeling, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Hledejte bez špehování slovo Hailey Baldwin ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat výraz Hailey Baldwin ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít pojem Hailey Baldwin ve Wikipedii

Hledat pojem Hailey Baldwin ve Wikislovníku

Vyhledat heslo Hailey Baldwin v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Hailey Baldwin například v evropském vyhledávači Qwant, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Google překladači.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Životopis, kdo je Hailey Baldwin? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Hailey Baldwin? Kdy se narodila Hailey Baldwin? Kde se narodila Hailey Baldwin? Hailey Baldwin se nachází v sekci Modeling

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Informace jsou bez záruky, provozovatel neručí za správnost a aktuálnost informací v textech. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Můžete také vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Hailey Baldwin třeba na stránkách Wikipedie, kde můžete najít delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Hailey Baldwin i v jiné kategorii než je modeling.