Kdo je to?
Kdo je Hailey Baldwin? Životopis Hailey Baldwin, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Kdo je Hailey Baldwin?

Kdo je Hailey Baldwin? Životopis, informace, biografie, modeling

Hailey Baldwin je americká modelka.
Začínala jako baletka, kvůli zranění však musela tuto branži opustit. Následně se vydala cestou modelingu. Jako modelka vystupovala od roku 2014, kdy začala získávat první zkušenosti s focením a reklamou. Už o rok později se objevila v americkém Vogue a dalších časopisech, brzy na to začala fotit kampaně pro známé módní značky jako Ralph Lauren nebo Tommy Hilfiger. Dále spolupracovala například s H&M, Dolce & Gabbana či Guess. S postupující popularitou fotila i pro další módní a společenské časopisy, jako jsou Harper’s Bazaar, Elle nebo Marie Claire.
Díky své popularitě se často objevuje v různých talkshow a pořadech televizní zábavy, několikrát také vystupovala v klipech známých hudebníků.
Jejím otcem je herec Stephen Baldwin, je neteří herce Aleca Badlwina. V roce 2018 se provdala za známého zpěváka Justina Biebera.Kdo je Hailey Baldwin? Životopis Hailey Baldwin, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Hlavní informace o osobě Hailey Baldwin

Národnost: americká
Datum narození: 22. listopadu 1996
Místo narození: Tucson, Arizona

Popis osobnosti Hailey Baldwin můžete sdílet s přáteli a kamarády na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Znáte pojem Metaxa? Rozumíte pojmu Samohláska? Pamatujete si definici pojmu VIP? Znáte pojem Bezlepková dieta?

Klíčová slova: osobnosti, kdy se narodila Hailey Baldwin?, popis, kdo je Hailey Baldwin?, Hailey Baldwin, národnost, biografie, vysvětlení, wikipedie, život, datum narození, wiki, informace, narození, místo narození, modeling

Pojem Hailey Baldwin je v kategorii Modeling, ilustrační obrázek

Další informace o pojmu Hailey Baldwin hledejte v níže uvedených zdrojích

Vyhledat pojem Hailey Baldwin ve vyhledávači Yahoo

Hledat frázi Hailey Baldwin ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Hailey Baldwin ve Wikimedia Commons

Hledat výraz Hailey Baldwin ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat pojem Hailey Baldwin ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Hailey Baldwin například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Lingea slovnících, ve Wikipedii, ve videích na Youtube nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Životopis, kdo je Hailey Baldwin? Stručná biografie

Nyní už nejspíš víte Kdo je to Hailey Baldwin? Kdy se narodila Hailey Baldwin? Kde se narodila Hailey Baldwin? Hailey Baldwin patří do sekce Modeling

Sepsáno redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za aktuálnost a úplnost informací. V textech mohou být věcné a technické nepřesnosti a gramatické či typografické chyby. Informace nemohou být pravidelně updatovány, proto mohou být zastaralé, neplatné, neaktuální či nepřesné. Aktuální informace lze většinou nalézt osobnost, osobu, člověka Hailey Baldwin dejme tomu například na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Hailey Baldwin i v jiné kategorii než je modeling.